Neste løp >>>
Start ca kl. 18:55 V65-1
AUTO ASSISTANSE LØPET

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 75.001 kr.
For 3-15-årige høyest 135.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-9-10 Plass : 2-9-10

1 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -6 982 2017: -12 -2 -1 -0 -2 -47 188
Kruttlappen Frost 2100 1 Plass 54 170
6 år MØRKBR V v.Järvsöfaks (S) Ø. Ruttenborg Färjestad 0 05/11 - 05 / 2 2640 33,4 g 514
e. Slogum Siva v. Elding Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 28/7 - 02 / 14 2120 34,2 732
Stall Kruttlappen Ø. Ruttenborg Drammen Travbane 5 19/7 - 01 / 5 2100 33,3ag 352
Ø. Ruttenborg Line Torp C. Jepson Årjäng 0 22/6 - 02 / 4 2160 br 93
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Biri Travbane 6 15/6 - 06 / 9 2100 33,3ag 145
2 2019: -5 -0 -1 -0 -0 -8 000 2018: -16 -5 -4 -1 -2 -129 000
Mo Line 2120 1 Plass 171 000
7 år SVART HP v.Alm Viktor V. Hop Bjerke Travbane 0 10/10 - 02 / 4 2140 30,0 g 48
e. Schudona v. Spikeld T. Solberg Bjerke Travbane 0 03/10 - 05 / 8 1609 28,7ag 38
Team Trones T. Solberg Bjerke Travbane 1 18/9 - 04 / 10 2100 29,0a 163
G. Austevoll Erik Killingmo (T) T. Solberg Bjerke Travbane 0 18/7 - 04 / 3 2140 30,8 g 64
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 25/6 - 04 / 10 1609 br ag 29
3 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -8 000 2018: -22 -3 -3 -6 -6 -129 859
Åsaoline 2 Plass 163 794
6 år SVART HP v.Moe Odin H. Storås Momarken Travbane 3 11/11 - 04 / 7 2160 30,6 g 83
e. Åsajenta v. Järvsöfaks (S) H. Storås Biri Travbane 1 28/10 - 03 / 10 2100 30,7a 155
Turid Helgemo /Disenå H. Storås Biri Travbane 6 19/10 - 05 / 8 2120 31,7 g 52
H. Storås H. Storås Biri Travbane 2 05/10 - 08 / 4 2120 30,7 62
Lysblå m/sort og hvitt felt,hv ermring H. Storås Momarken Travbane 4 23/9 - 08 / 8 2180 32,3 73
4 2019: -4 -1 -0 -1 -0 -19 000 2018: -16 -1 -2 -1 -7 -67 500
Dag Tora 3 Plass 158 000
6 år SVARTBRUN HP v.Moe Odin G. Gundersen Biri Travbane 3 28/10 - 03 / 2 2100 30,8a 55
e. Dagsvinni v. Pajaprins M. Gundersen Biri Travbane 2 19/10 - 05 / 10 2120 30,6 117
Nils Dagestad /Voss G. Gudmestad Sørlandets Travpark 6 29/7 - 04 / 10 2140 30,4a 636
M. Gundersen Heidi Moen (T) E. Høitomt Forus Travbane 0 16/6 - 04 / 4 2040 31,3 564
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame G. Gudmestad Bergen Travpark 5 02/6 - 01 / 3 2120 30,5 58
5 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -1 -0 -3 -3 -51 500
T.B.'s Minar 4 Plass 164 000
8 år BRUN V v.Feseth Lynet B. Steinseth Biri Travbane 0 28/10 - 04 / 1 2100 30,9a 124
e. Nordby Katla v. Spang Best K. Johansen Bjerke Travbane 3 10/10 - 02 / 3 2140 29,3 145
Eli-Mina Antonsen /Tangen B. Steinseth Biri Travbane 0 05/10 - 01 / 2 2100 31,6a 105
T. Wollebæk Eli-Mina Antonsen B. Steinseth Momarken Travbane - 23/9 - 04 / 1 2140 dg 111
svart m/hvit skråbånd. gul søm. + rekl B. Steinseth Biri Travbane 3 16/9 - 04 / 6 2140 30,6 177
6 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -8 000 2018: -3 -0 -0 -0 -3 -11 000
Spiktrollet 5 Plass 119 200
7 år BORKET V v.Horgen Tore K. Sand Bjerke Travbane 4 07/11 - 04 / 4 2100 31,0a 194
e. Lita Brun v. Mørtvedt Jerkeld K. Sand Biri Travbane P 28/10 - 20 / 3 2120 35,4 P
Synnøve Struck /Rendalen B. Steinseth Biri Travbane 0 29/9 - 05 / 6 2100 31,8ag 66
B. Steinseth B. Steinseth Bjerke Travbane 6 06/9 - 05 / 9 1640 29,7 28
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj K. Sand Bjerke Travbane 0 23/8 - 07 / 8 2100 30,0a 332
7 2018: -15 -0 -0 -0 -4 -10 895 2017: -16 -0 -2 -1 -7 -35 337
Prins Balder* 6 Plass 107 395
9 år SVART V v.Lome Elden H. Kulblik Momarken Travbane 0 11/11 - 04 / 2 2140 32,4 443
e. Lille Beth v. Kos Knekten F. Jansson Romme 0 26/10 - 09 / 4 2140 dist 615
Sverige H. Kulblik Bjerke Travbane 0 17/10 - 04 / 4 2100 31,7a 364
H. Kulblik Marie Morfeldt M. Gundersen Drammen Travbane 6 04/10 - 04 / 9 1700 30,1a 520
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Bjerke Travbane 6 25/9 - 04 / 9 1609 30,1a 824
8 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -16 -4 -1 -1 -5 -92 000
Granly Kuling 7 Plass 115 000
7 år MØRKBR H v.Stiv Kuling K. Johansen Bjerke Travbane 0 17/10 - 04 / 12 2100 33,6ag 221
e. Granly Prinsessa v. Alm Svarten K. Johansen Bjerke Travbane 4 03/10 - 01 / 7 2160 31,8 158
Erling Knutsen /Brandbu K. Johansen Bjerke Travbane 5 25/9 - 04 / 5 1609 29,9a 50
V. Hop Tormod Rundhaugen (B) K. Johansen Bjerke Travbane 4 03/9 - 03 / 9 2100 32,5a 76
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl K. Johansen Jarlsberg Travbane 1 13/8 - 05 / 5 1609 28,6a 19
9 2019: -7 -0 -2 -1 -4 -38 000 2018: -14 -2 -6 -1 -2 -90 500
Bleke Gnisten 8 Plass 192 622
6 år MØRKBR V v.Järvsöviking* (S) H. Kolle Bjerke Travbane - 07/11 - 04 / 7 2100 dg a 43
e. Neastjerna v. Spang Best O. Østre Momarken Travbane 2 30/10 - 02 / 3 1640 29,8a 113
Stall Blekegnisten E. Høitomt Bjerke Travbane 5 17/10 - 04 / 6 2100 29,5a 50
E. Høitomt Geir Kihle (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 1 25/9 - 04 / 4 1609 29,3a 66
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek V. Hop Biri Travbane - 18/5 - 01 / 3 2100 dg a 116
10 2019: -5 -2 -1 -0 -0 -37 000 2018: -14 -2 -0 -2 -2 -49 000
Hønn Spik 9 Plass 172 212
10 år SVART V v.Spikeld O. Mikkelborg Momarken Travbane 0 11/11 - 04 / 11 2160 31,5 34
e. Hønn Stjerna v. Alm Svarten O. Mikkelborg Drammen Travbane 1 30/10 - 04 / 2 2100 31,7a 96
Grethe Lande Borgli-Lisa Lande Borgli O. Mikkelborg Momarken Travbane 4 09/10 - 06 / 3 2140 31,3a 130
O. Mikkelborg Tore Borgli O. Mikkelborg Biri Travbane 1 30/9 - 03 / 5 2100 30,6a 530
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl E. Høitomt Momarken Travbane 0 12/6 - 03 / 6 2180 33,4 138
11 2019: -10 -0 -3 -2 -4 -81 500 2018: -21 -4 -2 -2 -5 -112 000
Bork Oda 10 Plass 193 500
6 år BRUNBORKET HP v.Bork Odin A. Valstad Bjerke Travbane 1 31/10 - 09 / 9 1640 29,8 115
e. Pålsflya v. Pål Even O. Østre Jarlsberg Travbane - 12/10 - 04 / 10 2120 dg g 44
Mona Syvertsen /Brandbu A. Valstad Momarken Travbane 3 02/10 - 07 / 5 2140 31,3a 73
A. Hagmann Mona Syvertsen A. Valstad Drammen Travbane 0 27/9 - 02 / 2 2100 32,9ag 50
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek A. Valstad Bjerke Travbane 6 12/9 - 03 / 11 2160 31,9 g 460
12 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -15 -1 -0 -3 -5 -43 373
Opseth Sarvvis 11 Plass 127 659
7 år MØRKBR V v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Biri Travbane 3 19/10 - 05 / 11 2120 31,0 g 177
e. Smedsrud Vinni v. Gam Vinter K. Frick Rättvik 3 16/10 - 05 / 6 1640 28,8a 231
Stine Øien Solbakken /Brumunddal H. Holm Drammen Travbane 0 04/10 - 04 / 8 1700 31,3ag 227
O. Østre Jo Svenstad (T) K. Frick Bollnäs 7 31/8 - 11 / 11 2140 31,3a 120
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame B. Steinseth Bjerke Travbane 6 15/8 - 03 / 3 1609 29,0ag 44
13 2018: -9 -0 -0 -1 -6 -23 086 2017: -10 -0 -2 -0 -7 -38 215
Lill Kvikken* (S) 12 Plass 129 406
7 år GRÅSVART V v.Bork Odin T. Martinsson Åmål 3 27/8 - 07 / 4 2480 31,6 156
e. Korall Tabac (S) v. Elding T. Martinsson Årjäng 7 14/8 - 08 / 7 1640 28,8 596
Sverige J. Jonsson Rättvik 0 30/7 - 08 / 7 2160 33,1 414
G. Gundersen Lars-Erik H. Karlsson M. Ivarsson Årjäng 4 19/7 - 04 / 14 2540 30,3 422
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer T. Martinsson Åmål 6 11/7 - 07 / 1 2480 32,8 321