<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V65-3
DNTs UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP
DNTS UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP - TIDSLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.34,5 og bedre.
For 3-årige med rekord 1.32,0 og dårligere.
Premier: 30.000-17.000-11.000-8.000-6.000-5.000-5.000-5.000 (8 premier)
3. Løp
Røde Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-12-15 Plass : 6-12-15

1 2019: -5 -0 -1 -2 -2 -23 500 2018: -5 -0 -0 -0 -4 -17 000
Ramstad Kristian 2100 1 Plass 40 500
4 år BRUN H v.Norheim Faksen M. Gundersen Bjerke Travbane 4 24/10 - 09 / 4 2140 34,6 65
e. Lia Topsa v. Braute G. Gundersen Biri Travbane - 19/10 - 08 / 5 2100 dg 48
Stall Bare Bulder G. Gundersen Bjerke Travbane P 10/10 - 21 / 2 2140 36,8 P
M. Gundersen Andreas Opheim (T) G. Gundersen Momarken Travbane 13/6 - 22 / 4 2160 54,3 g B
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame G. Gundersen Bjerke Travbane 07/6 - 20 / 4 1660 53,0 B
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -4 500
Haugs Loppa 2 Plass 4 500
4 år BRUN HP v.Stiv Kuling H. Holm Biri Travbane 4 09/11 - 09 / 2 2100 39,1 g 38
e. Hof Stjerna v. Bol Elden H. Holm Biri Travbane 6 19/10 - 08 / 9 2100 37,8 g 611
Stine Haave-Kenneth Johansen K. Ødegaard Biri Travbane P 23/3 - 20 / 1 2100 46,6 P
G. Austevoll Stine Haave J. Rasmussen Bjerke Travbane 29/11 - 20 / 8 1660 54,8 B
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl J. Rasmussen Biri Travbane 24/11 - 21 / 4 2120 55,6 rg N
3 2019: -1 -0 -1 -0 -0 -6 000 2018: -4 -1 -0 -0 -1 -17 000
Oliver Viking 3 Plass 23 000
4 år BRUN H v.Järvsöviking* (S) E. Høitomt Bjerke Travbane 7 24/10 - 09 / 1 2140 36,4 g 76
e. Vilo v. Mentor Mollyn E. Holm Biri Travbane P 31/8 - 24 / 2 2100 37,9 P
Terje Limoseth /Bybrua E. Holm Biri Travbane 11/8 - 23 / 5 2100 51,1 B
E. Høitomt Erland Holm (T) E. Holm Biri Travbane 23/7 - 22 / 1 2100 54,5 B
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
4 2019: -3 -1 -0 -0 -2 -21 000 2018: -4 -2 -0 -0 -0 -40 000
Tusse Gutt 2120 1 Plass 61 000
4 år BRUN H v.Stiv Kuling T. Wollebæk Bjerke Travbane 1 24/10 - 09 / 7 2140 33,5 28
e. Hjelset Sofi v. Pål Even V. Hop Biri Travbane 1 19/10 - 08 / 11 2100 35,2 30
Ole Fredrik Dæhli /Stavsjø L. Kolle Biri Travbane P 09/3 - 20 / 3 2120 42,5 P
T. Wollebæk Ole Fredrik Dæhli V. Hop Biri Travbane 10/11 - 21 / 1 2100 54,1 B
svart m/hvit skråbånd. gul søm. + rekl
5 2019: -7 -0 -0 -0 -6 -21 000 2018: -12 -0 -0 -0 -8 -39 912
Krita 2 Plass 60 912
4 år SVART HP v.Tekno Odin H. Holm Bjerke Travbane 8 07/11 - 03 / 8 2140 34,0 g 322
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) H. Holm Bjerke Travbane 4 26/9 - 09 / 3 2140 32,8 171
Astrid Fossen-Ahne Fossen H. Holm Momarken Travbane 7 19/8 - 03 / 2 2140 35,6 g 760
H. Holm Stig Ingar Fossen (B) H. Holm Biri Travbane 0 27/7 - 01 / 9 2120 36,6 678
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Biri Travbane 6 22/7 - 07 / 4 2120 36,6 g 118
6 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -4 -3 -1 -0 -0 -58 000
Solmyr Arvid 3 Plass 63 000
4 år BRUN V v.Hellin Faxen V. Hop Biri Travbane 1 28/10 - 02 / 6 2100 34,3 14
e. Norheim Odine v. Moe Odin E. Høitomt Biri Travbane 1 30/9 - 07 / 12 2100 34,6 55
Team Arvid V. Hop Bjerke Travbane P 08/8 - 21 / 2 2140 38,2 P
V. Hop Geir Kihle (T)
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
7 2019: -7 -1 -1 -2 -2 -53 000 2018: -9 -1 -1 -0 -7 -58 000
Valle Grom 4 Plass 111 000
4 år BRUNBORKET H v.Bork Odin D. Dalen Biri Travbane 7 28/10 - 02 / 12 2120 35,0 g 80
e. Sunnmørsjenta v. Elding D. Dalen Bjerke Travbane 7 19/9 - 09 / 6 2140 33,2 99
Stall Grom D. Dalen Bjerke Travbane 8 07/9 - 03 / 5 2140 35,9 g 185
D. Dalen Per Johansen (T) D. Dalen Biri Travbane 5 31/8 - 01 / 7 2120 32,2 66
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek T. Lindbak Biri Travbane 6 17/8 - 03 / 3 2100 34,4 75
8 2018: -5 -3 -0 -0 -2 -90 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Bleke Silver 5 Plass 90 000
3 år SVART H v.Pondus A. Sjoner Leangen Travbane 1 20/10 - 01 / 8 2180 32,1 43
e. Bleke Huldra v. Järvsöviking* (S) A. Sjoner Leangen Travbane 4 20/8 - 01 / 7 2160 33,9 g 17
Stall Turid-Laila A. Sjoner Leangen Travbane 1 30/7 - 01 / 4 2160 33,5 23
A. Sjoner A. Sjoner Leangen Travbane 1 09/7 - 08 / 3 2140 34,3 24
blå m/reklame på sv. stolpe A. Sjoner Leangen Travbane P 21/5 - 21 / 8 2160 37,2 P
9 2018: -6 -1 -0 -4 -0 -49 752 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tenning 6 Plass 49 752
3 år SVART H v.Norheim Faksen M. Andersson Färjestad 3 27/10 - 10 / 9 2160 32,6 32
e. Nebbenes Tea v. Elding M. Andersson Åmål 3 14/10 - 02 / 8 2100 32,7 60
Cecilie Helen Andersson-Otto S. Gøperød K. Johansen Momarken Travbane 0 23/9 - 08 / 2 2160 br g 44
Å. Tengsareid Cecilie Helen Andersson M. Andersson Färjestad 1 10/9 - 01 / 5 2160 34,6 15
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam K. Johansen Jarlsberg Travbane 3 02/9 - 02 / 1 2100 32,7 78
10 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -17 -1 -0 -1 -7 -59 999
Spang Prinsessa 7 Plass 59 999
4 år MØRKBR HP v.Dotterud Teddy O. Slåttland Jarlsberg Travbane 8 02/11 - 03 / 8 2100 34,4ag 207
e. Marigull v. Lome Elden F. Fransson Romme - 04/10 - 06 / 8 1660 dg 172
Merete Viksås /Roa G. Austevoll Bjerke Travbane 5 26/9 - 09 / 7 2160 32,5 g 57
O. Østre Merete Viksås K. Hultman Bollnäs 1 13/9 - 06 / 5 2160 34,4 90
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Bjerke Travbane 0 28/8 - 02 / 4 2100 32,1ag 455
11 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -0 -2 -1 -2 -30 000
Stensvik Lars 8 Plass 30 000
4 år BRUNSVART V v.Åsajerven I. Melby Leangen Travbane 4 05/11 - 02 / 5 2160 32,9 218
e. Stensvik Oda v. Moe Odin I. Melby Leangen Travbane - 20/10 - 04 / 1 2140 dg 227
Gaute Inge Helseth /Averøy I. Melby Leangen Travbane 2 08/10 - 02 / 4 2140 36,9 70
A. Stensen Gaute Inge Helseth (A) I. Melby Leangen Travbane 3 17/9 - 02 / 5 2140 36,1 g 39
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam I. Melby Leangen Travbane 0 10/9 - 10 / 1 2140 34,8 197
12 2019: -2 -1 -1 -0 -0 -26 000 2018: -4 -0 -2 -0 -2 -45 000
Bjørnemyr Tore 9 Plass 71 000
4 år LYSBRUN H v.Horgen Tore G. Gundersen Bjerke Travbane 2 24/10 - 09 / 8 2160 33,0 40
e. Bjørnemyr Fresa v. Moe Odin G. Gundersen Jarlsberg Travbane 4 21/9 - 07 / 3 2100 35,0 17
Stall Tore På Sporet G. Gundersen Bjerke Travbane P 05/9 - 22 / 9 2180 32,8 P
G. Gundersen Andreas Opheim (T) G. Gundersen Bjerke Travbane 12/7 - 20 / 3 1660 47,7 g B
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer O. Kjenner Momarken Travbane 19/5 - 22 / 4 2160 47,6 B
13 2019: -4 -2 -1 -0 -1 -38 000 2018: -8 -0 -1 -2 -2 -29 500
Bragevinn 10 Plass 67 500
4 år BRUN H v.Moe Odin B. Steinseth Bjerke Travbane 3 24/10 - 09 / 10 2160 33,3 212
e. Langaard Tiril v. Braute B. Steinseth Biri Travbane 0 13/10 - 01 / 5 2100 br a 335
Brynjulf Bjørge /Reinsvoll A. Stensen Biri Travbane 2 24/8 - 09 / 6 2100 36,9 183
B. Steinseth Brynjulf Bjørge A. Rasmussen Biri Travbane 3 10/8 - 08 / 8 2100 40,0 320
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 0 27/7 - 01 / 8 2100 38,8 g 452
14 2019: -6 -1 -0 -0 -3 -20 000 2018: -9 -0 -0 -1 -5 -27 833
Lille Frøken Braaum 11 Plass 47 833
4 år MØRKBR HP v.Lome Elden R. Aarlie Bjerke Travbane 7 07/11 - 03 / 4 2140 33,7 916
e. Tekno Leika v. Moe Odin B. Goop Färjestad 3 15/10 - 01 / 1 2140 34,8 g 81
Åge Karlsen /Brandbu R. Aarlie Jarlsberg Travbane 7 21/9 - 07 / 11 2100 38,0 g 499
R. Aarlie R. Aarlie Klosterskogen Travbane 4 16/8 - 08 / 4 2100 38,3 g 312
Svart/gull todelt, gull mansj, rek R. Aarlie Biri Travbane 7 22/7 - 07 / 1 2100 38,1 323
15 2018: -5 -1 -1 -1 -2 -50 787 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Art Røde Jarl 12 Plass 50 787
3 år RØD H v.Moe Odin C. Kjenner Färjestad 2 27/10 - 10 / 4 2160 32,5 73
e. Jerkila v. Lome Elden O. Mikkelborg Biri Travbane 3 30/9 - 08 / 7 2120 32,9 46
Kenneth Tollefsrud-Tone Ambjør O. Mikkelborg Årjäng 8 14/8 - 06 / 4 2140 35,2 84
O. Mikkelborg Kenneth Tollefsrud O. Mikkelborg Årjäng 1 02/7 - 06 / 5 2140 32,5 22
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl D. Dalen Jarlsberg Travbane 5 13/6 - 08 / 8 2100 32,9 263