Neste løp >>>
Start ca kl. 14:45 V4-1
GJENSIDIGES HOPPELØP.
HOPPELØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige hopper høyest 325.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-2-7 Plass : 4-2-7

1 2018: -6 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -16 -0 -0 -0 -6 -18 500
C.C. Queen Weber 2100 1 Plass 307 450
9 år BRUN HP v.Kings Sugarboy (S) M. Sørvik Klosterskogen Travbane 0 25/10 - 05 / 9 2100 19,1ag 439
e. Roos Weber (NL) v. Incredible Crafts* (US) M. Sørvik Drammen Travbane 5 27/9 - 01 / 5 2100 17,1a 305
Helen Lund-Kenneth Kristiansen D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 14/9 - 04 / 11 2100 16,7ag 1140
M. Gundersen Helen Lund M. Sørvik Drammen Travbane 0 30/8 - 05 / 11 2100 17,8ag 771
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl H. Holm Drammen Travbane - 19/7 - 05 / 2 2100 dg a 429
2 2018: -12 -3 -1 -1 -2 -94 491 2017: -1 -1 -0 -0 -0 -16 000
Avenue Boulevard (DK) 2 Plass 268 979
7 år MØRKBR HP v.Ganymede (FR) H. Tvedt Momarken Travbane 5 11/11 - 05 / 6 1640 14,8a 87
e. Fifth Avenue (DK) v. New Quick* (DK) H. Tvedt Bjerke Travbane - 31/10 - 07 / 11 2100 dg a 666
Stall Madam H. Tvedt Drammen Travbane 4 22/10 - 03 / 6 1700 15,2a 41
H. Tvedt H. Tvedt Åby 0 16/8 - 05 / 8 1640 13,7a 151
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek H. Tvedt Sørlandets Travpark 1 11/7 - 03 / 10 1609 12,8a 51
3 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -19 -1 -2 -3 -6 -260 827
Felicity Sisu (S) 3 Plass 292 755
4 år SVARTBRUN HP v.Yankee Glide* (US) K. Widell Färjestad 6 09/11 - 04 / 11 2160 16,6 230
e. Dream of Becca (US) v. Conway Hall* (US) G. Gundersen Bjerke Travbane 0 31/10 - 07 / 1 2100 17,0ag 98
Ole Bjørn Hoppestad /Spydeberg C. Jepson Färjestad 1 10/9 - 08 / 11 2160 14,7 156
G. Gundersen Ole Bjørn Hoppestad M. Djuse Gävle 5 17/8 - 09 / 5 1640 13,9a 166
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer M. Djuse Romme - 05/8 - 11 / 7 1640 dg ag 263
4 2019: -1 -1 -0 -0 -0 -30 000 2018: -17 -5 -5 -2 -2 -403 707
Amarone Classic 4 Plass 512 207
5 år RØD HP v.Weingartner* (US) D. Dalen Sørlandets Travpark 2 03/11 - 06 / 4 2140 14,1a 509
e. Walk The Line (CA) v. Balanced Image (US) D. Dalen Momarken Travbane 3 20/10 - 08 / 7 1640 12,7a 384
Stall Amarone Classic K. Malmin Sørlandets Travpark 2 06/10 - 06 / 6 1609 13,5a 116
K. Malmin Trond Anderssen (T) D. Dalen Bjerke Travbane 10 09/9 - 03 / 12 2100 18,5ag 587
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Bjerke Travbane 2 29/8 - 03 / 5 2100 15,0a 27
5 2018: -10 -2 -2 -0 -1 -94 000 2017: -15 -2 -1 -1 -6 -72 000
Anica Fine (DK) 5 Plass 237 000
7 år MØRKBR HP v.Classic Grand Cru* (DE) F. Hamre Bjerke Travbane 0 31/10 - 07 / 4 2100 15,8a 182
e. Miss Sugar* v. Sugarcane Hanover* (US) A. Akselsen Bjerke Travbane 5 24/10 - 07 / 12 1609 14,3a 204
Team Anica Fine A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 12/10 - 05 / 9 2100 14,9a 130
F. Hamre F. Hamre Momarken Travbane 0 10/4 - 05 / 2 1640 15,8ag 18
Mørkblå/lysblå todelt, reklame F. Hamre Sørlandets Travpark 1 24/3 - 04 / 4 1609 14,3a 25
6 2019: -8 -1 -5 -0 -1 -73 000 2018: -20 -6 -1 -2 -4 -131 409
Dayenne Lane (NL) 6 Plass 407 060
9 år BRUN HP v.Sugar Trader (US) K. Malmin Bjerke Travbane 0 09/9 - 05 / 7 3120 17,9 70
e. Unity Zomerland (NL) v. Armbro Goal* (US) K. Malmin Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 04 / 7 2100 18,8ag 106
Stine Helgestuen Edvinsen /Hønefoss K. Malmin Bjerke Travbane 1 20/8 - 04 / 10 2100 14,3a 44
D. Dalen Trond Anderssen (T) J. Juel Århus 1 29/7 - 04 / 9 2300 17,1a 59
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek H. Kassir Nykøbing Falster 0 22/7 - 08 / 0 2180 17,0 g 119
7 2019: -11 -3 -2 -1 -4 -102 000 2018: -14 -1 -1 -1 -6 -64 954
Skytten Lisl (S) 7 Plass 431 520
6 år SVARTBRUN HP v.Infinitif* (IT) T. Solberg Momarken Travbane 4 11/11 - 05 / 9 1640 14,6a 108
e. Venzy Way (DE) v. Diamond Way (DE) G. Austevoll Bjerke Travbane - 31/10 - 07 / 5 2100 dg a 229
Stall Skytten Lisl E. Killingmo Klosterskogen Travbane 4 25/10 - 05 / 2 2100 15,7a 69
T. Solberg Erik Killingmo (T) E. Killingmo Bjerke Travbane 0 17/10 - 06 / 3 2100 15,6a 104
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek E. Killingmo Bjerke Travbane 1 18/9 - 05 / 5 2100 15,0a 81
8 2018: -12 -1 -1 -1 -2 -39 441 2017: -15 -2 -2 -3 -6 -188 771
Donna Donna S.E. (S) 8 Plass 306 691
5 år M.BRUN HP v.Saxo de Vandel (FR) J. Juel Jägersro 6 23/10 - 02 / 11 2640 16,3a 130
e. Raisin Sec (S) v. Sugarcane Hanover* (US) R. Kjær Charlottenlund 2 07/10 - 02 / 4 3010 16,2 198
Jørgen Jensen R. Kjær Skive 0 09/9 - 05 / 4 2970 19,0 g 44
E. Høitomt Morten Juul (T) R. Kjær Aalborg 1 13/8 - 03 / 8 2140 15,2a 530
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek J. Juel Charlottenlund 4 05/8 - 01 / 7 2000 14,7a 148
9 2019: -8 -0 -1 -1 -4 -29 006 2018: -21 -2 -1 -1 -6 -84 188
Judys Sunrise 9 Plass 275 857
6 år MØRKBR HP v.Judge Joe* (US) J. Malmqvist Färjestad - 09/11 - 08 / 1 2140 dg 623
e. Forever Sunrise (US) v. Andover Hall* (US) C. Karlsson Drammen Travbane 0 22/10 - 08 / 6 2100 21,0 g 230
Tor-Bjørn Horpestad /Kleppe T. Horpestad Bjerke Travbane 5 09/10 - 01 / 7 2100 15,6a 279
T. Horpestad T. Horpestad Färjestad 0 10/9 - 04 / 1 2140 15,3 705
mørkblå m/lyseblått sk.stk.hvitt bryst R. Arnerløf Biri Travbane 0 31/8 - 06 / 5 2100 16,0a 619