<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:08 V4-2
THON HOTEL LINNE LØPET.

Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 230.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-1-10 Plass : 5-1-10

1 2019: -8 -0 -1 -1 -5 -47 500 2018: -26 -0 -5 -5 -10 -111 500
Hellestvedt Trym 2100 1 Plass 292 400
7 år SVART V v.Voje Faks E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 08/11 - 05 / 8 2140 29,1 152
e. Hellestvedt Rappa v. Moe Odin E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 25/10 - 03 / 2 2100 28,7ag 58
Kirstine Barth /Herre E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 14/10 - 06 / 1 2100 28,1a 68
U. Ohlsson Jostein Barth (A) E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 06/10 - 07 / 1 2140 28,3a 561
svart med hvite seler, todelte ermer E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 24/9 - 03 / 9 2100 28,7a 53
2 2018: -20 -1 -1 -1 -5 -45 000 2017: -12 -1 -0 -3 -5 -43 000
Kongs Stjerna 2 Plass 213 200
8 år MØRKBR HP v.Sarpen F. Mjølnerød Drammen Travbane 0 11/10 - 01 / 9 1700 26,8a 110
e. Skautun Prinsessa v. Ara Svarten F. Mjølnerød Drammen Travbane 1 27/9 - 03 / 2 1700 28,1a 68
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 0 02/9 - 05 / 9 2100 28,6a 252
F. Mjølnerød F. Mjølnerød Drammen Travbane 2 23/8 - 01 / 1 1700 27,1a 36
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Kala Landbane 0 12/8 - 06 / 2 1900 27,7 g 389
3 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -17 -3 -2 -0 -4 -162 000
Il Sokken 3 Plass 224 000
8 år BRUN V v.Bork Odin M. Gundersen Bjerke Travbane 0 07/11 - 06 / 6 2100 34,4ag 33
e. Salsnes Ilmi v. Ilmin M. Gundersen Bjerke Travbane 5 24/10 - 06 / 12 1609 26,0a 75
Inger Hilde Johansen-Per Johansen M. Gundersen Bjerke Travbane 1 10/10 - 02 / 6 2160 27,9 123
M. Gundersen Per Johansen (T) M. Gundersen Biri Travbane - 16/9 - 06 / 10 2100 dg a 100
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 07 / 8 2100 29,9a 132
4 2019: -7 -1 -3 -2 -1 -91 000 2018: -14 -3 -3 -4 -3 -160 463
Finnskog Nox 4 Plass 338 892
6 år RØD H v.Dotterud Teddy H. Kulblik Hagmyren 0 22/6 - 07 / 6 2140 28,6 g 309
e. Finnskog Sanna v. Thuli Elden H. Kulblik Bergen Travpark 6 02/6 - 03 / 4 2120 28,3 g 273
Stall Kulblik H. Kulblik Bjerke Travbane 3 30/5 - 02 / 9 2600 27,7a 348
H. Kulblik H. Kulblik Bjerke Travbane 1 02/5 - 03 / 9 2600 29,3a 103
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Rättvik 1 17/4 - 04 / 10 2160 30,0 23
5 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -6 -2 -0 -4 -219 386
Lykkje Birk 5 Plass 285 386
5 år SVARTBRUN V v.Bork Odin V. Hop Bjerke Travbane 1 07/11 - 06 / 8 2100 29,5a 58
e. Rabbsvarta v. Alm Svarten V. Hop Bjerke Travbane 2 24/10 - 06 / 9 1609 25,8a 100
Jorunn Svensson-Tom Svensson V. Hop Drammen Travbane - 11/10 - 01 / 5 1700 dg a 36
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Bergen Travpark 0 18/8 - 04 / 4 2100 30,4 g 29
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Årjäng 4 07/8 - 03 / 9 2140 28,6a 30
6 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -474 2018: -7 -0 -0 -1 -3 -13 894
Blåstrupemoen 6 Plass 219 448
10 år BRUN H v.Håkon Jo* E. Høitomt Bjerke Travbane 6 07/11 - 06 / 3 2100 30,3a 634
e. Viggdine v. Elding K. Brenden Färjestad 0 27/10 - 05 / 7 1660 29,5 712
Leif Brenden-Olaug Kjexrud K. Brenden Klosterskogen Travbane 0 14/10 - 06 / 2 2100 29,0a 510
D. Dalen Leif Brenden K. Brenden Rättvik 8 29/9 - 08 / 12 2160 31,2 212
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek O. Sagholen Årjäng 3 15/9 - 05 / 7 2160 30,1 67
7 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -12 000 2018: -20 -0 -0 -4 -8 -47 500
Stjerne Ball 7 Plass 250 000
9 år MØRKBR V v.Fakse* (S) R. Sveen Momarken Travbane 0 04/11 - 04 / 8 2180 31,2 g 251
e. Stjernejanna v. Elding R. Sveen Drammen Travbane 3 30/10 - 04 / 8 2100 31,8ag 62
Ragnhild Sveen /Raufoss R. Sveen Drammen Travbane 6 18/10 - 01 / 1 2100 28,5a 310
R. Sveen R. Sveen Bjerke Travbane 5 03/10 - 08 / 1 2100 28,4ag 459
brun m/røde seler R. Sveen Momarken Travbane 3 23/9 - 04 / 9 2160 29,6 208
8 2019: -5 -3 -1 -0 -1 -101 000 2018: -18 -4 -1 -2 -3 -133 296
Gomnes Hans T. 8 Plass 335 616
7 år BRUN H v.Norheim Faksen S. Løvvold Biri Travbane - 31/8 - 09 / 3 2120 dg 64
e. Gomnes Flørt v. Gomnesgutten E. Høitomt Drammen Travbane 0 16/8 - 03 / 7 2120 31,4 g 16
Team Ivrig E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 26/7 - 02 / 9 2100 29,5ag 63
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 08 / 8 2120 29,1 g 142
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 1 27/6 - 10 / 8 2100 30,0ag 24
9 2019: -10 -0 -0 -1 -5 -27 000 2018: -28 -0 -0 -3 -12 -66 000
Gyldenlinn 9 Plass 253 500
8 år SVART HP v.Krageboen G. Austevoll Bjerke Travbane 5 07/11 - 06 / 11 2100 30,1a 258
e. Gylden Rappa v. Kal Luis J. Drageset Bjerke Travbane 0 24/10 - 06 / 3 1609 26,3a 237
Jan Inge Drageset /Hof J. Drageset Klosterskogen Travbane 6 14/10 - 06 / 3 2100 28,6a 138
G. Austevoll Jan Inge Drageset (A) J. Drageset Sørlandets Travpark 0 22/9 - 05 / 3 1609 26,8a 278
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl J. Drageset Forus Travbane 6 15/9 - 03 / 9 2060 27,6 559
10 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -6 -0 -0 -2 -3 -22 000
Tronga Gutten 10 Plass 184 500
11 år SVART H v.Bokli Eld K. Malmin Biri Travbane 4 28/10 - 04 / 2 2100 30,7a 170
e. Kos Era v. Kos Knekten G. Gundersen Bjerke Travbane 3 02/10 - 05 / 1 2100 30,7a 190
Ragnar Olderløkken /Lalm K. Johansen Biri Travbane 5 16/9 - 06 / 6 2100 29,1a 347
K. Malmin Ragnar Olderløkken K. Malmin Biri Travbane 0 20/10 - 08 / 7 2100 31,7ag 557
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Johansen Biri Travbane 0 13/10 - 01 / 5 1609 29,7a 409
11 2018: -6 -0 -1 -0 -3 -26 087 2017: -22 -3 -5 -2 -7 -131 121
Pelle Prins* (S) 11 Plass 214 384
8 år SVART V v.Moe Odin J. Laursen Färjestad 2 27/10 - 05 / 15 1660 28,4 410
e. Vermøypia* v. Rigel Jo J. Laursen Årjäng - 07/10 - 07 / 7 2140 dg g 452
Sverige J. Laursen Årjäng 4 15/9 - 05 / 8 2160 30,4 g 24
J. Laursen Katarina Aurell Laursen (T) J. Laursen Årjäng 4 08/4 - 03 / 4 2140 27,2a 131
Svart, vita hängslen J. Laursen Momarken Travbane 7 13/2 - 05 / 4 1640 29,5ag 63
12 2019: -5 -0 -0 -1 -2 -11 000 2018: -10 -0 -1 -1 -3 -23 000
Vangs Odin 12 Plass 219 000
9 år BRUN V v.Tangen Scott Å. Tengsareid Biri Travbane 3 28/10 - 04 / 5 2100 30,6a 159
e. Aceta v. Ilmin M. Gundersen Drammen Travbane - 18/3 - 02 / 7 2100 dg a 288
Geir Berger /Langhus K. Malmin Momarken Travbane - 06/3 - 06 / 9 2140 dg a 170
Å. Tengsareid Heidi Moen (T) K. Malmin Bjerke Travbane 0 31/1 - 09 / 10 2160 30,8 293
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam K. Malmin Bjerke Travbane 5 24/1 - 08 / 10 2100 31,1a 257