<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:58 V5-2
MAX 500 POENG
MAX 500 POENG
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 40.000 kr med høyest 500 poeng.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-4-8 Plass : 1-4-8

1 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -9 000 2018: -13 -1 -2 -2 -4 -52 500
Jasmin Sund (S) 2100 1 Plass 86 500
6 år BRUN HP v.Pastor Stephen (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 18/6 - 01 / 5 2100 20,1a 420
e. Kronprinsessa Sund* (S) v. Sugarcane Hanover* (US) A. Valstad Klosterskogen Travbane 0 07/6 - 07 / 5 2100 19,3ag 443
Stall Bergsund AS /Hønefoss A. Valstad Momarken Travbane 3 31/5 - 03 / 5 2140 18,0a 830
K. Malmin Trond Anderssen (T) A. Valstad Jarlsberg Travbane 0 28/3 - 04 / 8 2100 18,2a 695
Mørkblå med gul reklame/bånd A. Valstad Bjerke Travbane 0 22/3 - 07 / 4 2100 br ag 523
2 2018: -17 -1 -2 -2 -5 -45 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
No Rules Genius 2 Plass 45 000
4 år BRUN V v.S.J.'s Caviar* (US) P. Buer Bergen Travpark 0 06/9 - 03 / 10 2100 20,6a 265
e. My Taurus Girl (US) v. Sir Taurus* (US) P. Buer Bergen Travpark 0 02/8 - 06 / 4 2100 br ag 236
Kjell Sagedal /Froland C. Olsen Bergen Travpark 8 21/6 - 02 / 10 2140 19,2 828
E. Høitomt Kåre Andersen (T) H. Håvardstun Bergen Travpark 0 27/5 - 08 / 8 2140 19,3 318
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek C. Olsen Bergen Travpark 0 20/5 - 05 / 8 2100 19,4 377
3 2019: -10 -1 -0 -1 -4 -40 000 2018: -20 -0 -0 -3 -8 -37 000
Etna Sisu 3 Plass 88 000
5 år MØRKBR HP v.From Above* (S) A. Andersen Klosterskogen Travbane 3 01/11 - 08 / 5 2100 21,4a 52
e. Swift Lady Cash (US) v. Cash Hall (US) A. Andersen Klosterskogen Travbane - 25/10 - 04 / 7 2120 dg 413
Anders Andersen /Våle A. Andersen Sørlandets Travpark 4 29/7 - 07 / 8 2140 19,0a 418
A. Andersen A. Andersen Klosterskogen Travbane 0 16/7 - 02 / 1 2100 18,0a 380
Beige,hvite erm, brun sidef/ermr. rekl A. Andersen Jarlsberg Travbane 0 09/7 - 01 / 3 2100 21,0ag 268
4 2019: -9 -0 -0 -3 -3 -28 500 2018: -3 -0 -1 -0 -1 -10 000
The Best Knight 4 Plass 78 500
6 år BRUN H v.Strong Knight P. Midtfjeld Bjerke Travbane P 05/9 - 22 / 5 2140 20,2 g P
e. Fran Alexandra v. Valley Sentry* (US) R. Brandt Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 05 / 7 1609 16,4a 763
Gabrielle Brandt Sundstøl /Rakkestad R. Brandt Momarken Travbane 0 20/6 - 02 / 8 2640 19,8a 205
H. Holm Silje Sundstøl R. Brandt Momarken Travbane 3 15/6 - 04 / 10 2140 17,5a 173
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl R. Brandt Momarken Travbane 1 16/4 - 02 / 3 2140 16,9a 245
5 2019: -9 -1 -0 -0 -4 -26 500 2018: -14 -0 -0 -0 -1 -3 500
Urra' Del Rio (IT) 5 Plass 54 300
6 år BRUN HP v.Varenne* (IT) V. Hop Jarlsberg Travbane 0 26/10 - 07 / 3 2100 19,0a 170
e. Godiva Holmbo (IT) v. Toss Out* (US) F. Farina ITALIA 0 13/7 - 07 / 8 2060 21,4a 198
Geir Smeby /Nøtterøy E. Vessichelli ITALIA 0 21/6 - 04 / 5 1600 16,6a 166
G. Smeby Beate Holmstrøm (T) E. Vessichelli ITALIA 0 29/3 - 06 / 3 1600 18,6a 226
Hvit/svart skrådelt m/rutemønster,rekl E. Vessichelli ITALIA 0 24/3 - 07 / 1 2620 18,7 11216
6 2018: -16 -0 -0 -1 -7 -20 491 2017: -6 -0 -1 -0 -2 -10 000
Lucky Spirit 6 Plass 30 491
7 år BRUN V v.Pine Spirit (S) P. Sem Drammen Travbane 0 22/10 - 06 / 10 2100 20,0ag 1272
e. Lucky Diva v. King Conch* (US) P. Sem Drammen Travbane 6 04/10 - 05 / 9 2100 18,8a 602
Stall Ruud Gård P. Sem Drammen Travbane 6 27/9 - 05 / 9 2100 18,5a 970
P. Sem G. Austevoll Årjäng 0 07/9 - 09 / 12 1640 17,3 286
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek P. Sem Jarlsberg Travbane 3 27/8 - 03 / 6 2100 20,8a 90
7 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -491 2017: -10 -0 -0 -1 -4 -15 995
Chanto Blue Star* 7 Plass 38 881
6 år BRUN HP v.Blue Mac Lad* (US) P. Thuresson Momarken Travbane 0 18/9 - 03 / 3 1640 22,6ag 546
e. Chanty's Jano v. Sea Chanty (US) P. Thuresson Färjestad 0 28/5 - 02 / 6 1640 25,2 397
Sverige P. Thuresson Färjestad 0 13/10 - 10 / 5 1640 18,6a 450
P. Thuresson P. Thuresson Bjerke Travbane 0 06/9 - 02 / 7 2100 18,9a 553
rød m/"v" i hvitt. P. Thuresson Biri Travbane 5 01/9 - 07 / 4 2100 18,0a 201
8 2019: -3 -0 -0 -1 -1 -8 000 2018: -17 -0 -2 -3 -4 -45 000
S.K.'s El Capitano 8 Plass 55 000
5 år RØD V v.Juliano Rags L. Kolle Bjerke Travbane 6 06/11 - 01 / 12 2100 17,3a 2254
e. Tipsy Silvio (S) v. Lindy's Crown (US) G. Austevoll Drammen Travbane 0 04/10 - 05 / 11 2100 19,1ag 186
Helge Olav Asphaug-Hilde Kåsastul G. Austevoll Momarken Travbane 0 23/9 - 02 / 12 2140 18,8a 255
V. Hop Kjell Vidar Braaten (T) G. Austevoll Drammen Travbane - 06/9 - 04 / 11 2100 dg a 160
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bergen Travpark 0 12/7 - 05 / 3 2100 18,2a 28
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -0 -3 -1 -2 -30 000
Not Good Enough 9 Plass 41 000
5 år BRUN V v.Cromwell (US) O. Kjenner Biri Travbane 2 28/10 - 07 / 4 2100 18,1a 118
e. Olivia Lykkegård (DK) v. Love You* (FR) O. Kjenner Bjerke Travbane 0 17/10 - 10 / 3 2100 17,5a 532
Monica Mathiesen /Borgenhaugen O. Kjenner Drammen Travbane 2 04/10 - 05 / 1 2100 18,5a 269
O. Kjenner Monica Mathiesen O. Kjenner Drammen Travbane 0 27/9 - 05 / 11 2100 19,2a 303
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek O. Kjenner Bjerke Travbane 3 20/9 - 02 / 4 2100 18,9a 94
10 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -0 -0 -1 -2 -10 000
Divine The Best* (FR) 10 Plass 36 609
6 år BRUN HP v.Un Amour d'Haufor (FR) Å. Tengsareid Drammen Travbane 7 06/9 - 04 / 6 2100 18,8ar 161
e. Luna The Best (FR) v. Classic Rodney (FR) Å. Tengsareid Biri Travbane - 31/8 - 08 / 10 2100 dg a 142
Tom Forkerud-Terje Stålesen Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 20/8 - 02 / 1 2100 21,0a 69
Å. Tengsareid Tom Forkerud (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 01/8 - 03 / 4 2100 dg a 146
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 23/7 - 02 / 7 2100 17,3a 54