<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:34 V5-5
DD-2
MAIDEN SPESIAL
MAIDEN SPESIAL
Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 155.000 kr. Også for 3-15-årige som ikke har seiret.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-1-9 Plass : 8-1-9

1 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -0 -5 -1 -7 -219 655
Skeie Stjerna 1609 1 Plass 423 655
5 år BRUN HP v.Bork Odin Ø. Tjomsland Momarken Travbane 4 20/10 - 07 / 4 1640 25,4a 253
e. Gam Garbo v. Elding B. Goop Färjestad 0 22/9 - 02 / 9 2180 br 95
Annett S. Gulbrandsen /Askim Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 5 09/9 - 04 / 9 2100 27,0a 326
L. Kolle Annett S. Gulbrandsen Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 2 27/8 - 01 / 6 2100 28,6a 68
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl E. Høitomt Drammen Travbane 2 11/8 - 07 / 3 1700 26,2a 52
2 2018: -5 -2 -0 -2 -1 -53 000 2017: -6 -2 -2 -1 -0 -58 909
Lome Bajas 2 Plass 143 909
5 år BRUN V v.H.G. Balder V. Hop Jarlsberg Travbane 3 26/10 - 02 / 3 2100 29,8a 25
e. Lomerosa v. Spikeld V. Hop Bjerke Travbane 1 17/10 - 04 / 5 2100 28,9a 22
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Bjerke Travbane 1 03/10 - 01 / 9 2160 31,3 13
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Bjerke Travbane 3 18/9 - 04 / 3 2100 29,5a 16
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Årjäng 3 05/10 - 02 / 6 2160 28,4 25
3 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -26 000 2018: -26 -2 -2 -2 -8 -99 500
Hafell Kuling 3 Plass 166 000
6 år LYSBRUN V v.Stiv Kuling E. Gravdal Momarken Travbane - 30/10 - 02 / 2 1640 dg a 155
e. Løng Pia v. Dublan H. Eggen Drammen Travbane 1 22/10 - 05 / 5 2100 30,1a 47
John Øystein Gjønnes /Fannrem E. Gravdal Bjerke Travbane 3 17/10 - 04 / 3 2100 29,2a 679
E. Gravdal E. Gravdal Momarken Travbane 0 09/10 - 06 / 4 2140 33,0a 198
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 01 / 5 2120 30,1 238
4 2019: -7 -1 -1 -1 -3 -38 000 2018: -14 -2 -1 -3 -3 -77 491
Hauan Hera 4 Plass 183 491
6 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 15/10 - 01 / 2 2100 31,0a 412
e. Findal Hera v. Moe Odin T. Solberg Bjerke Travbane 5 02/10 - 05 / 8 2100 31,2a 90
Alf-Einar Jørgensen /Harstad M. Gundersen Färjestad - 22/9 - 02 / 2 2140 dg 307
E. Høitomt Morten Einang (B) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 08/9 - 06 / 1 2100 30,8a 728
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek O. Østre Bjerke Travbane 5 04/8 - 05 / 12 2100 28,0a 389
5 2019: -8 -0 -1 -0 -3 -31 500 2018: -17 -1 -0 -1 -10 -53 000
Jerkeld Frøya 5 Plass 153 500
11 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld V. Hop Jarlsberg Travbane 0 02/11 - 05 / 8 1609 28,5a 643
e. Jærvsø Frøya v. Järvsöfaks (S) V. Hop Drammen Travbane 4 04/10 - 04 / 3 1700 29,4a 311
Maria Andreassen /Stavern V. Hop Jarlsberg Travbane 6 21/9 - 02 / 2 1609 29,7a 248
K. Malmin Maria Andreassen (P) V. Hop Klosterskogen Travbane - 01/9 - 05 / 2 2100 dg 880
Mørkblå med gul reklame/bånd V. Hop Klosterskogen Travbane 0 16/8 - 06 / 6 2100 32,4ag 137
6 2019: -4 -1 -2 -0 -0 -50 000 2018: -14 -2 -4 -1 -4 -102 000
Solva 6 Plass 201 000
6 år MØRKBR HP v.Storm Jo P. Sem Bjerke Travbane 0 23/10 - 04 / 1 2100 br ag 26
e. Lex Luna v. H.G. Balder P. Sem Bjerke Travbane 2 03/10 - 05 / 2 1609 27,9a 270
Anders Bye /Røyse P. Sem Bjerke Travbane 4 18/9 - 04 / 9 2100 29,8a 71
P. Sem Anders Bye P. Sem Kongsvinger Travbane 6 04/7 - 04 / 3 1600 28,2ag 37
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek P. Sem Bjerke Travbane 2 18/6 - 03 / 4 2100 28,8a 35
7 2019: -4 -0 -1 -0 -2 -21 000 2018: -20 -1 -6 -4 -6 -119 000
Kringlers Balder 7 Plass 175 000
5 år BRUN V v.H.G. Balder H. Kulblik Bjerke Travbane 2 07/11 - 04 / 8 2100 30,9a 247
e. Korra v. Kos Knekten G. Austevoll Bjerke Travbane 0 15/10 - 01 / 1 2100 40,1a 309
Terje Samuelsen /Elnesvågen A. Stensen Biri Travbane 5 05/10 - 01 / 7 2100 31,5ag 130
G. Austevoll Finn Holmen (T) A. Stensen Bjerke Travbane 5 18/9 - 04 / 6 2100 30,5a 73
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 2 03/9 - 03 / 8 2100 32,4a 45
8 2019: -3 -1 -0 -0 -1 -18 000 2018: -9 -4 -1 -1 -1 -95 500
Åls Faksen 8 Plass 221 500
7 år MØRKBR H v.Norheim Faksen D. Dalen Momarken Travbane 3 30/10 - 02 / 1 1640 30,1a 28
e. Griniblesa v. Grans Trygg D. Dalen Drammen Travbane 2 11/10 - 01 / 1 1700 25,4a 40
Stig Økern /Gran D. Dalen Drammen Travbane 1 04/10 - 04 / 4 1700 28,5a 32
D. Dalen Stig Økern D. Dalen Bjerke Travbane 4 25/9 - 04 / 10 1609 29,7a 182
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek E. Rennesvik Biri Travbane 0 22/12 - 01 / 3 1609 33,8arg 325
9 2019: -9 -2 -1 -1 -1 -47 000 2018: -21 -0 -1 -4 -8 -71 000
Kagge Luna 9 Plass 227 000
7 år BRUN HP v.H.G. Balder M. Gundersen Sørlandets Travpark 0 03/11 - 04 / 5 2160 29,0 601
e. Høgda Vesla v. Elding M. Gundersen Drammen Travbane 3 22/10 - 05 / 7 2100 30,8a 92
Bjørn Gustavsen-Hege Nyborg Gustavsen L. Kolle Drammen Travbane 0 11/10 - 01 / 2 1700 26,9ag 238
O. Østre Bjørn Gustavsen M. Gundersen Klosterskogen Travbane 5 24/9 - 03 / 3 2100 29,1a 64
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame M. Gundersen Drammen Travbane 3 06/9 - 05 / 5 2100 29,2a 135
10 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -7 -0 -1 -0 -2 -14 000
Bjørnemyr Dennis 10 Plass 125 193
6 år BRUN H v.Voje Faks M. Gundersen Jarlsberg Travbane 4 26/10 - 02 / 2 2100 30,0a 297
e. Bjørnemyr Blesa v. Moe Odin M. Gundersen Bjerke Travbane 0 17/10 - 04 / 7 2100 29,8a 123
Monica Mathiesen-Per Nielsen O. Kjenner Drammen Travbane - 04/10 - 04 / 1 1700 dg a 106
H. Holm Monica Mathiesen O. Kjenner Jarlsberg Travbane 0 21/9 - 02 / 5 1609 29,9ag 59
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl O. Kjenner Drammen Travbane 2 06/9 - 05 / 1 2100 28,9a 357
11 2019: -4 -0 -0 -1 -2 -11 000 2018: -10 -1 -1 -1 -3 -42 000
Jæger N.A. 11 Plass 104 500
6 år BRUN V v.Wik Stjernen Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane - 02/11 - 08 / 2 2609 dg a 28
e. Buer Dina v. Elding Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 1 27/8 - 01 / 10 2100 31,1a 74
Inger Nygård-Øyvind Aske Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 5 13/8 - 05 / 9 1609 29,0ag 119
Å. Tengsareid Bjørn Larsen (T) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane - 03/8 - 03 / 2 2100 dg a 59
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Momarken Travbane 2 17/7 - 08 / 5 2140 31,4a 98
12 2019: -5 -1 -0 -0 -1 -20 000 2018: -16 -0 -2 -1 -6 -39 500
Bjønnum Jerka 12 Plass 143 500
8 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 26/10 - 02 / 10 2100 31,0ag 354
e. Brødsjø Terna v. Elding A. Akselsen Klosterskogen Travbane 4 14/10 - 02 / 6 2100 30,7a 112
Janne Aadna /Skien A. Akselsen Jarlsberg Travbane 3 21/9 - 02 / 3 1609 29,2a 133
A. Akselsen Janne Aadna A. Akselsen Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 05 / 5 2100 34,6 g 206
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Klosterskogen Travbane 2 16/8 - 06 / 1 2100 30,4a 96