<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:10 V5-3
MAX 600
MAX 600
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 55.000 kr med høyest 600 poeng.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-8-4 Plass : 2-8-4

1 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -12 -0 -1 -2 -7 -34 000
Findal Faxen 2100 1 Plass 63 500
8 år BRUN V v.Voje Faks L. Kolle Drammen Travbane 2 18/10 - 02 / 4 2100 31,8a 23
e. Findal Elda v. Elding J. Undem Drammen Travbane 4 11/10 - 02 / 7 2100 31,0a 93
Ole Roger Dyrkorn /Stathelle J. Undem Klosterskogen Travbane 5 24/9 - 02 / 6 2100 31,5a 481
J. Undem Ole Roger Dyrkorn J. Undem Bjerke Travbane 4 19/9 - 09 / 10 2160 31,9 587
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Jarlsberg Travbane 5 14/9 - 07 / 2 2100 34,0ag 458
2 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -19 -1 -3 -3 -5 -83 000
Kos Frigga 2 Plass 101 000
5 år BRUN HP v.Frigg Elden A. Akselsen Bjerke Travbane 0 31/10 - 09 / 5 1640 32,7 rg 54
e. Kos Edda v. Kos Knekten A. Akselsen Klosterskogen Travbane 2 14/10 - 04 / 5 1700 30,6a 299
Odd Arne Aaland-Guro-Marie Aaland-Lundanes O. Østre Momarken Travbane - 02/10 - 02 / 2 2160 dg 144
O. Østre Odd Arne Aaland A. Akselsen Bjerke Travbane 0 26/9 - 03 / 7 1640 30,5 g 222
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Klosterskogen Travbane 2 13/9 - 06 / 10 2100 31,7a 549
3 2019: -3 -0 -2 -0 -1 -17 000 2018: -16 -1 -2 -2 -6 -49 500
Langlands Teddy 3 Plass 76 500
5 år GUL V v.Dotterud Teddy D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 01/11 - 02 / 7 1700 32,8ag 51
e. Tellus Frøya v. Moe Odin D. Dalen Drammen Travbane 1 18/10 - 02 / 3 2100 31,8a 34
Beate Oksum-Knut Tore Brog D. Dalen Jarlsberg Travbane 4 12/10 - 04 / 1 2100 32,1 127
D. Dalen Beate Oksum D. Dalen Klosterskogen Travbane 5 01/10 - 02 / 9 2100 32,3a 145
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Jarlsberg Travbane 6 13/8 - 03 / 1 2100 31,7a 107
4 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -8 000 2018: -10 -1 -1 -1 -1 -27 500
Nesfaksen 4 Plass 70 500
7 år BRUN V v.Norheim Faksen F. Mjølnerød Kala Landbane - 12/8 - 03 / 1 1900 dg 126
e. Neslykka v. Krembest F. Mjølnerød Bjerke Travbane - 23/5 - 09 / 10 2140 dg 103
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Momarken Travbane 4 06/5 - 02 / 6 2140 29,7ag 158
F. Mjølnerød E. Høitomt Bjerke Travbane - 18/4 - 03 / 2 2140 dg 50
svart m/gult & hvitt E. Høitomt Drammen Travbane 1 05/4 - 03 / 3 2100 33,2ag 38
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -16 -0 -1 -0 -3 -16 000
Solhaugblesa 5 Plass 49 000
6 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld E. Høitomt Drammen Travbane - 27/9 - 02 / 3 2100 dg a 162
e. Lovisa v. Järvsöfaks (S) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 5 13/9 - 06 / 11 2100 32,1a 184
Tom Arve Knutsen-Ine Elisabeth Dahl E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 01/9 - 02 / 6 2140 33,5 g 99
H. Holm Ine Elisabeth Dahl (T) E. Høitomt Klosterskogen Travbane - 22/8 - 03 / 13 2140 dg 138
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek I. Dahl Jarlsberg Travbane 0 13/8 - 03 / 3 2100 32,0ag 458
6 2019: -6 -1 -1 -1 -2 -38 000 2018: -16 -0 -3 -3 -3 -48 868
Solør Alma 6 Plass 105 868
5 år SVART HP v.Alm Viktor S. Ruud Momarken Travbane - 04/11 - 01 / 3 2140 dg a 70
e. Frøken Kia v. Elding S. Ruud Momarken Travbane 2 20/10 - 01 / 3 2160 30,6 88
Svein Olav Ruud /Namnå S. Ruud Drammen Travbane 0 11/10 - 02 / 8 2100 31,2ag 100
L. Kolle Svein Olav Ruud (A) S. Ruud Momarken Travbane 3 23/9 - 08 / 4 2180 32,3 206
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl S. Ruud Biri Travbane 2 16/9 - 04 / 2 2100 32,1 402
7 2019: -2 -0 -0 -2 -0 -10 000 2018: -11 -1 -1 -0 -2 -24 000
Lille Ole 7 Plass 62 000
8 år SVART V v.Lome Kongen Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 03/11 - 02 / 6 2160 33,8 g 112
e. Mentor Lill v. Mentor Mollyn Å. Tengsareid Sørlandets Travpark - 06/10 - 02 / 6 2180 dg 59
Sven Ivar Bakka-Helen Løland Bakka E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 01/10 - 02 / 5 2100 31,6a 232
Å. Tengsareid Helen Løland Bakka Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 1 14/9 - 07 / 5 2100 33,0a 98
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Drammen Travbane 6 06/9 - 03 / 4 2100 32,5a 130
8 2019: -4 -0 -1 -1 -2 -29 000 2018: -13 -0 -2 -2 -5 -54 000
Tuxi Temi 8 Plass 83 000
4 år BRUN HP v.Tuxi Titan S. Ruud Bjerke Travbane 5 07/11 - 03 / 9 2160 32,0 164
e. Inglinn v. Spang Best S. Ruud Momarken Travbane 0 20/10 - 04 / 7 2140 31,1a 1069
Stall Tuxi S. Ruud Momarken Travbane 6 09/10 - 05 / 3 2140 30,6a 305
G. Austevoll Per Arne Ruud S. Ruud Drammen Travbane 2 22/9 - 03 / 7 2120 31,5 31
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl M. Gundersen Bjerke Travbane 3 07/9 - 03 / 3 2140 32,5 149
9 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -2 751 2017: -10 -1 -2 -1 -3 -32 515
Lykkefaxen* (S) 9 Plass 35 266
10 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) J. Karlsson Färjestad 0 27/10 - 10 / 5 2160 34,7 g 444
e. Scan Lykkeperla (S) v. Lykke Gutten J. Karlsson Åmål 6 14/10 - 02 / 5 2100 34,0 245
Sverige J. Karlsson Momarken Travbane 0 02/10 - 02 / 3 2160 36,3 g 207
J. Karlsson J. Karlsson Bjerke Travbane 5 25/10 - 09 / 2 2140 32,0 81
tredelt gul/orange/rød. J. Karlsson Åmål 1 07/10 - 05 / 9 2100 33,6 38
10 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 474 2018: -19 -1 -1 -1 -12 -64 988
Horgen Elvy* 10 Plass 68 462
6 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) P. Thuresson Bjerke Travbane 5 06/11 - 02 / 3 2100 31,9ag 325
e. Horgen Elin v. Elding P. Thuresson Färjestad 5 27/10 - 10 / 3 2160 33,5 136
Sverige P. Thuresson Drammen Travbane 4 18/10 - 02 / 6 2100 32,3a 93
P. Thuresson P. Thuresson Bjerke Travbane 4 09/10 - 02 / 4 2100 32,3a 325
rød m/"v" i hvitt. P. Thuresson Biri Travbane 5 05/10 - 08 / 2 2100 33,4 262
11 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -17 -1 -1 -1 -8 -44 000
Gyri Jerven 11 Plass 66 000
5 år MØRKBR V v.Åsajerven E. Høitomt Drammen Travbane 2 11/10 - 02 / 6 2100 30,5a 283
e. Ulve Dokka v. Elding G. Stenberg Drammen Travbane 6 22/9 - 03 / 9 2140 32,8 270
Olav Kaasin-Gyri Kaasin E. Høitomt Bjerke Travbane - 12/9 - 03 / 3 2140 dg 288
E. Høitomt Olav Kaasin E. Høitomt Drammen Travbane 4 16/8 - 02 / 2 2100 31,4a 149
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 13/8 - 03 / 2 2100 32,2ag 253
12 2019: -12 -1 -2 -1 -6 -56 000 2018: -16 -0 -0 -6 -6 -44 000
Bare Christina 12 Plass 110 500
5 år BRUN HP v.Alsaker Piril V. Hop Bjerke Travbane 4 17/10 - 01 / 3 2140 32,2 26
e. Kos Rappa v. Kos Knekten V. Hop Drammen Travbane 3 11/10 - 02 / 3 2100 30,7a 58
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Klosterskogen Travbane 3 01/10 - 02 / 3 2100 31,9a 286
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Jarlsberg Travbane 3 21/9 - 04 / 5 2100 32,7 g 122
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Klosterskogen Travbane 6 13/9 - 06 / 5 2100 32,1ag 128