<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V76-4
V5-1
FINSTAD TURIS HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 110.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 180.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-1-10 Plass : 11-1-10

1 2019: -7 -1 -2 -2 -1 -91 000 2018: -17 -2 -4 -2 -2 -128 000
Eikjærva 2140 1 Plass 236 000
5 år MØRKBR HP v.Tekno Odin E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 21/10 - 06 / 2 2160 28,8 104
e. Valle Jærva v. Järvsöfaks (S) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 19/9 - 05 / 10 2160 30,6 171
Alf Torfinn Skeie-Jonny Kongevold E. Høitomt Bjerke Travbane - 09/9 - 04 / 12 2100 dg a 1223
E. Høitomt Jenny Thygesen (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 4 27/8 - 02 / 2 2100 28,7a 364
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 16/8 - 06 / 8 2100 30,8a 21
2 2019: -6 -0 -0 -1 -2 -16 000 2018: -15 -0 -3 -2 -6 -54 500
Lykke Ida 2 Plass 116 500
6 år BRUN HP v.Skibber O. Østre Sørlandets Travpark 6 06/10 - 01 / 2 2140 30,0 r 175
e. Langaard Tiril v. Braute O. Østre Bjerke Travbane 5 19/9 - 05 / 7 2160 29,9 g 161
Jan Yngve Jacobsen /Haugesund O. Østre Bjerke Travbane 5 05/9 - 02 / 10 2160 31,0 g 135
O. Østre Enok Antonsen O. Østre Drammen Travbane 3 23/8 - 03 / 5 2100 31,6ag 16
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane - 16/8 - 06 / 11 2100 dg a 83
3 2019: -8 -1 -2 -0 -3 -41 000 2018: -16 -0 -2 -1 -6 -46 500
Modijerva 3 Plass 139 000
6 år LYSBRUN HP v.Åsajerven G. Stenberg Bjerke Travbane - 25/9 - 04 / 6 1609 dg a 791
e. Modina Elken v. Moe Odin G. Stenberg Momarken Travbane 4 18/9 - 01 / 3 2140 30,8a 206
Harald Nordhagen /Kapp G. Stenberg Bjerke Travbane 6 05/9 - 02 / 6 2160 31,0 g 402
G. Stenberg Harald Nordhagen G. Stenberg Jarlsberg Travbane 5 27/8 - 01 / 3 2100 31,7a 314
Svart m/blå ermstr/mansj/sidef, rek G. Stenberg Bjerke Travbane 0 15/8 - 03 / 6 1609 br ag 88
4 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -21 -2 -4 -3 -5 -105 500
Horgen Gaupa 4 Plass 121 500
7 år SVART HP v.Järvsöfaks (S) J. Bjerring Bjerke Travbane - 24/10 - 04 / 4 2140 dg 83
e. Horgen Lykke v. Moe Odin J. Bjerring Bjerke Travbane 1 10/10 - 04 / 3 1640 28,8 g 91
Stall Fire Kompiser J. Bjerring Jarlsberg Travbane P 28/9 - 20 / 8 2120 33,0 g P
J. Bjerring J. Bjerring Jarlsberg Travbane - 10/9 - 03 / 2 1609 g0 a 186
Hvit m/lyseblått skulderstykke, rek J. Bjerring Bjerke Travbane - 18/7 - 02 / 3 2140 dg 68
5 2019: -4 -0 -2 -0 -1 -22 000 2018: -16 -2 -4 -0 -6 -99 947
Tangen Saga 5 Plass 149 947
5 år SVART HP v.Bork Odin O. Kjenner Sørlandets Travpark 0 06/10 - 01 / 3 2140 32,9 g 392
e. Tangen Mai v. Røder O. Kjenner Momarken Travbane 1 18/9 - 01 / 5 2140 30,5a 171
Hanne Meisingset /Jessheim J. Mjølnerød Årjäng 8 26/8 - 04 / 3 1640 29,9 91
O. Mikkelborg E. Høitomt Bjerke Travbane 0 18/4 - 04 / 12 2100 30,9a 84
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl V. Hop Momarken Travbane 2 10/4 - 01 / 8 1640 29,5a 104
6 2018: -11 -5 -0 -0 -4 -84 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Brødsjø Spika 6 Plass 84 500
4 år BORKET HP v.Spikeld T. Solberg Sørlandets Travpark - 03/11 - 04 / 3 2140 dg 54
e. Brødsjø Bausa v. Alm Svarten Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 24/10 - 04 / 3 2140 31,4 39
Team Haugland T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 14/10 - 04 / 3 1700 30,6a 14
T. Solberg Jan Anund Haugland T. Solberg Bjerke Travbane 1 26/9 - 03 / 2 1640 28,5 33
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 13/9 - 06 / 9 2100 31,3a 17
7 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -2 -1 -2 -3 -66 500
Ruskeli Svarta 7 Plass 83 500
7 år SVART HP v.Norheim Faksen K. Malmin Sørlandets Travpark 3 03/11 - 04 / 1 2140 29,6 58
e. Ruskeli Dokka v. Lapp Nils (S) T. Sør-Reime Forus Travbane 2 16/10 - 06 / 2 2040 31,3 g 61
Anne Catrine Kleveland /Finsland T. Sør-Reime Bjerke Travbane 0 01/8 - 02 / 4 2140 32,3 g 111
K. Malmin Anne Catrine Kleveland (B) T. Sør-Reime Klosterskogen Travbane 3 16/7 - 04 / 11 1700 29,1a 331
Mørkblå med gul reklame/bånd T. Sør-Reime Jarlsberg Travbane 1 06/7 - 02 / 3 1609 28,1a 399
8 2019: -6 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -21 -2 -0 -1 -9 -80 000
Magnums Mocca 2160 1 Plass 181 500
9 år MØRKBR HP v.Krageboen O. Østre Biri Travbane 0 28/10 - 04 / 9 2100 31,5ag 147
e. Trø Vesla v. Spikeld M. Øyo Biri Travbane 4 19/10 - 02 / 7 1609 28,3a 582
Inge Brusletto /Geilo M. Øyo Drammen Travbane 0 22/9 - 02 / 1 2100 30,7a 128
G. Austevoll Inge Brusletto J. Eilertsen Bjerke Travbane 6 12/9 - 05 / 2 2100 29,9a 152
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 22/8 - 05 / 10 2160 29,4 537
9 2019: -3 -1 -1 -0 -0 -39 000 2018: -9 -4 -1 -3 -1 -100 148
Hadland Uri 2 Plass 207 148
8 år MØRKBR HP v.Horgen Tore C. Kjenner Momarken Travbane 1 30/10 - 02 / 4 1640 29,5a 31
e. Horgen Hanna v. Lykke Gutten C. Kjenner Bjerke Travbane 3 03/10 - 05 / 9 1609 27,9a 51
Eva Holmsen-Hans Tøger Holmsen C. Kjenner Bjerke Travbane 3 07/9 - 01 / 4 2100 26,9a 133
C. Kjenner Eva Holmsen C. Kjenner Klosterskogen Travbane 2 22/8 - 06 / 8 2100 31,3a 44
Rød m/svart skstk,hvite mansjetter,rek C. Kjenner Jarlsberg Travbane 1 03/8 - 03 / 6 2100 30,2a 36
10 2019: -12 -1 -3 -3 -1 -85 000 2018: -20 -5 -2 -1 -3 -164 500
Thale 3 Plass 286 500
6 år SVART HP v.Bork Odin O. Mikkelborg Biri Travbane - 28/10 - 04 / 3 2100 dg a 27
e. Tora Stjerna v. Spikeld O. Mikkelborg Bjerke Travbane 5 15/10 - 01 / 10 2100 29,5a 395
Torbjørn Smedsrud-Halvor Moshus O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 02/10 - 05 / 3 2100 dg a 75
H. Holm Torbjørn Smedsrud O. Østre Bjerke Travbane 0 04/8 - 07 / 5 2140 30,9 g 177
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Biri Travbane 1 15/7 - 04 / 8 2140 29,0 24
11 2019: -3 -0 -1 -0 -1 -27 000 2018: -18 -3 -2 -5 -6 -129 000
Irma H.R. 4 Plass 229 000
6 år BRUN HP v.Voje Faks S. Heimdal Klosterskogen Travbane 1 01/11 - 06 / 2 2100 28,7a 76
e. Rinde Elda v. Elding M. Gundersen Biri Travbane 0 13/10 - 06 / 7 2120 29,0 546
Birger Heimdal /Treungen S. Heimdal Sørlandets Travpark 4 22/9 - 03 / 7 1609 28,1ag 175
S. Heimdal Birger Heimdal E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 14/9 - 05 / 10 2100 28,4a 164
Gul m/svart V og mansjetter, reklame S. Heimdal Klosterskogen Travbane 1 22/8 - 06 / 11 2100 31,1a 114
12 2019: -6 -0 -0 -1 -1 -8 000 2018: -21 -0 -1 -4 -8 -50 000
Ejo Blesa 5 Plass 169 136
7 år SVART HP v.Tin Tveiten L. Trudvang Momarken Travbane - 02/10 - 08 / 2 2140 dg 121
e. Sør Svarta v. Pål Even L. Trudvang Klosterskogen Travbane 4 13/9 - 04 / 4 2100 31,8 g 309
Thomas Antonsen-Siri Kvebæk A. Valstad Biri Travbane 2 31/8 - 09 / 1 2120 30,8 127
G. Antonsen Thomas Antonsen (A) C. Antonsen Klosterskogen Travbane 5 16/8 - 07 / 5 1700 29,2a 44
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame L. Kristiansen Drammen Travbane 9 11/8 - 01 / 4 2100 31,3 g 330