Neste løp >>>
Start ca kl. 18:10 V4-1
VG+ LØPET

Kaldblods 1640 m. Voltestart.
For 3-15-årige høyest 70.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-1-9 Plass : 5-1-9

1 2019: -2 -2 -0 -0 -0 -28 000 2018: -6 -2 -2 -0 -2 -73 000
Grude Kalle 1640 1 Plass 101 000
4 år LYSBRUN V v.Bork Odin G. Flåten Bergen Travpark 4 27/10 - 04 / 1 2100 30,2 93
e. Anna Dorotea v. Spikeld G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 01/10 - 08 / 8 2140 32,2 38
Terje Helle-Anette A. Helle G. Flåten Biri Travbane 1 16/9 - 08 / 7 2100 32,7 15
G. Flåten G. Flåten Jarlsberg Travbane 4 02/9 - 02 / 6 2100 32,8 g 15
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Kala Landbane 2 12/8 - 04 / 2 1900 31,3 66
2 2018: -13 -0 -1 -0 -9 -31 000 2017: -8 -0 -0 -1 -3 -12 000
Fridtjof 2 Plass 69 000
7 år MØRKBR V v.Lome Kongen O. Østre Biri Travbane 0 28/10 - 03 / 9 2100 33,1a 432
e. Krylling Sylfiden v. Lome Elden G. Gundersen Biri Travbane 5 19/10 - 05 / 1 2100 32,0 415
Kari Steinseth /Bergen M. Gundersen Jarlsberg Travbane 6 12/10 - 04 / 9 2120 32,3 g 208
M. Gundersen Einar Steinseth M. Gundersen Bjerke Travbane 5 03/10 - 01 / 3 2140 32,8 250
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Bjerke Travbane 0 09/8 - 01 / 6 2100 39,8a 327
3 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -7 -2 -1 -0 -2 -51 000
Rådim Vår 3 Plass 78 000
7 år SVART HP v.Gonagas O. Østre Bjerke Travbane 0 31/10 - 09 / 2 1640 33,0 g 219
e. Rådim Svarta v. Ara Svarten O. Østre Bjerke Travbane 6 24/1 - 03 / 9 1640 34,8 g 83
Sandra Nordtvedt-Halgeir Skaarer O. Østre Bjerke Travbane 2 10/1 - 01 / 8 2160 33,0 133
O. Østre Halgeir Skaarer O. Østre Jarlsberg Travbane 3 27/12 - 05 / 2 2100 33,8ag 221
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Bjerke Travbane - 13/12 - 09 / 1 1640 dg 75
4 2018: -12 -2 -1 -1 -6 -56 315 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tessan J.L. 4 Plass 56 315
5 år BRUN HP v.Tekno Odin C. Antonsen Jarlsberg Travbane 1 02/11 - 03 / 7 2100 32,1a 124
e. Jærvsøtessan* (S) v. Järvsöfaks (S) C. Antonsen Momarken Travbane 5 20/10 - 01 / 2 2160 32,2 g 137
Steffen Halvorsrud-Jon Lien C. Antonsen Momarken Travbane 1 09/10 - 09 / 8 2180 34,0 82
C. Antonsen Steffen Halvorsrud P. Midtfjeld Bjerke Travbane 7 15/8 - 09 / 12 2160 33,4 g 721
Blå m/gul hestesko & tre ermringer C. Antonsen Jarlsberg Travbane 4 03/8 - 04 / 8 2100 32,1 398
5 2018: -6 -3 -1 -0 -0 -53 000 2017: -5 -2 -1 -1 -0 -42 000
Kjekk Pila 5 Plass 95 000
14 år BRUN HP v.Skøiar G. Gundersen Bjerke Travbane 1 23/10 - 01 / 3 1609 28,0a 46
e. Kjekk Sølvi v. Grans Trygg H. Holm Bjerke Travbane 1 03/1 - 04 / 7 2140 32,1 57
Jens Hæreid Jacobsen /Brandbu H. Holm Bjerke Travbane 2 20/12 - 02 / 1 2140 33,5 47
G. Gundersen Jens Hæreid Jacobsen H. Holm Drammen Travbane 3 05/12 - 03 / 1 2100 31,9 g 51
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer H. Holm Biri Travbane 1 24/11 - 04 / 3 2100 33,0 31
6 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -13 -0 -0 -1 -3 -14 000
Hvalstad Loke 6 Plass 74 700
9 år SVART V v.Kasper Mollyn G. Austevoll Bjerke Travbane 3 06/11 - 02 / 1 2100 31,5a 71
e. Tårån v. Elding G. Austevoll Momarken Travbane 0 19/6 - 01 / 10 2140 33,8a 255
Ole Martin Olsen-Erik Slaatta G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 24/5 - 03 / 2 1700 31,4a 293
H. Holm Ole Martin Olsen G. Austevoll Momarken Travbane 5 08/5 - 01 / 4 2140 31,8a 313
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl K. Malmin Bjerke Travbane 0 26/4 - 03 / 3 1609 31,4ag 261
7 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -0 -0 -0 -3 -11 482
Finnskog Diva 7 Plass 51 342
5 år SVART HP v.Bork Odin H. Kulblik Bjerke Travbane 0 17/10 - 01 / 8 2160 33,3 99
e. Finnskog Sanna v. Thuli Elden H. Kulblik Bjerke Travbane 4 26/9 - 03 / 9 1640 30,3 g 542
Britt Malin Lintorp-Sønsterud /Grue Finnskog H. Kulblik Bjerke Travbane 0 20/9 - 01 / 4 1609 35,0ag 283
H. Kulblik Britt Malin Lintorp H. Kulblik Färjestad 0 10/9 - 07 / 4 2140 32,7 g 266
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Momarken Travbane 0 12/7 - 02 / 3 2140 br ag 140
8 2019: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -1 -0 -1 -9 -47 749
Spikeld Rapp 8 Plass 58 473
8 år LYSBRUN V v.Spikeld L. Kolle Momarken Travbane 3 04/11 - 01 / 7 2140 33,2a 101
e. Nebbenes Mari v. Mentor Mollyn O. Kjenner Bjerke Travbane 5 23/10 - 01 / 6 1609 30,2a 125
Birgit Meland /Askim O. Kjenner Drammen Travbane 5 11/10 - 02 / 4 2100 31,2ag 145
E. Høitomt Birgit Meland O. Kjenner Momarken Travbane 5 02/10 - 02 / 6 2160 33,7 331
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek O. Kjenner Bjerke Travbane 5 26/9 - 03 / 3 1640 30,5 272
9 2019: -5 -0 -1 -0 -3 -31 000 2018: -14 -4 -5 -2 -2 -172 000
Vital Vinter 9 Plass 203 000
4 år BRUN V v.Moe Svarten G. Austevoll Momarken Travbane 1 30/10 - 04 / 3 2140 33,0 79
e. Vital Sjanell v. Elding D. Dalen Sørlandets Travpark 0 21/10 - 06 / 1 2140 32,5 g 58
Stall Vital Vinter G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 01/10 - 02 / 1 2100 30,9a 57
G. Austevoll Kjell Løvdal (T) K. Løvdal Klosterskogen Travbane 4 24/9 - 02 / 7 2100 31,5ag 18
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl K. Løvdal Sørlandets Travpark 2 11/9 - 07 / 3 2140 31,3 g 56
10 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -18 -0 -3 -3 -7 -53 000
Solhøyulven 10 Plass 56 000
6 år MØRKBR V v.H.G. Balder E. Gravdal Jarlsberg Travbane 3 02/11 - 03 / 6 2100 33,6a 84
e. Bollerød Svarta v. Bork Rigel E. Gravdal Momarken Travbane 0 30/10 - 04 / 5 2140 39,8 408
Stall Frønes E. Gravdal Drammen Travbane 3 18/10 - 02 / 2 2100 31,9a 64
E. Gravdal Ulv Sverre Nilsen E. Gravdal Momarken Travbane 0 02/10 - 02 / 4 2160 35,2 240
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl E. Gravdal Klosterskogen Travbane 3 24/9 - 02 / 9 2100 31,2a 218
11 2019: -7 -1 -0 -2 -4 -54 500 2018: -16 -0 -3 -3 -5 -47 000
Nubgards Stina 11 Plass 103 500
7 år BRUN HP v.Dotterud Teddy G. Austevoll Bjerke Travbane 5 31/10 - 09 / 8 1640 30,2 273
e. Stuve Stjerna v. Lome Elden M. Øyo Bjerke Travbane 5 17/10 - 01 / 2 2140 32,4 135
Inge Brusletto /Geilo M. Øyo Biri Travbane 3 05/10 - 08 / 5 2120 31,6 155
D. Dalen Inge Brusletto G. Austevoll Bjerke Travbane 5 19/9 - 09 / 9 2160 32,1 g 331
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek G. Austevoll Drammen Travbane 0 06/9 - 03 / 2 2100 32,5ag 232