<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:10 V5-3
LJØNNAS LØP
DATOLØP
Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 210.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-5-1 Plass : 7-5-1

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -2 -1 -1 -4 -58 000
Mollyn 1609 1 Plass 196 500
7 år BRUN H v.Kasper Mollyn J. Eilertsen Bjerke Travbane 5 20/8 - 03 / 6 2100 28,7a 130
e. Viktoria Mollyn v. Spikeld J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 4 05/8 - 03 / 9 2120 28,7 67
Lars O. Romtveit /Skoppum J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 1 26/7 - 07 / 5 2100 29,1 55
J. Eilertsen Lars O. Romtveit (T) J. Eilertsen Momarken Travbane 4 19/6 - 08 / 4 2160 30,5 57
Svart/gull skrådelt, hvit kant J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 4 11/6 - 04 / 4 2100 28,0a 268
2 2018: -12 -0 -1 -3 -2 -49 868 2017: -12 -1 -3 -1 -3 -89 096
Hammars Cina* (S) 2 Plass 205 866
6 år SVARTBRUN HP v.Slått Eld M. Jakobsson Färjestad 3 27/10 - 05 / 9 1660 28,4 193
e. Hammars Saga (S) v. Bork Rigel P. Strømberg Momarken Travbane 0 02/10 - 04 / 9 1640 30,2a 247
Sverige P. Strømberg Årjäng - 14/7 - 12 / 3 2140 dg ag 492
T. Solberg Peter Strømberg (T) P. Strømberg Arvika - 26/6 - 06 / 10 2120 dg g 142
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek P. Strømberg Åmål 3 19/6 - 03 / 9 1700 27,8 302
3 2019: -10 -0 -1 -1 -4 -28 000 2018: -21 -1 -1 -0 -10 -62 500
Jo Blessen 3 Plass 191 500
6 år BRUN H v.Storm Jo G. Gundersen Biri Travbane 2 28/10 - 04 / 7 2100 30,5a 149
e. Lesja Svarta v. Elding B. Steinseth Bjerke Travbane - 23/10 - 04 / 3 2100 dg a 77
Kjell Øyhaugen /Østre Gausdal B. Steinseth Bjerke Travbane 0 15/10 - 01 / 5 2100 30,4ag 290
G. Gundersen Bjørn Steinseth (T) G. Gundersen Biri Travbane 4 05/10 - 01 / 5 2100 31,4a 139
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer H. Horpestad Bjerke Travbane 4 12/9 - 05 / 5 2100 29,9a 472
4 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -6 500 2018: -17 -1 -2 -3 -5 -63 000
Reinfaks 4 Plass 203 700
8 år MØRKBR V v.Voje Faks H. Holm Klosterskogen Travbane 2 14/10 - 02 / 7 2100 30,6a 125
e. Bakkmo Fuksa v. Braute L. Kolle Drammen Travbane 5 27/9 - 03 / 4 1700 28,9a 46
Kathrine Holt Hansen-Torun Holt Hansen Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 22/9 - 05 / 1 1609 27,0a 151
H. Holm Per Gottling (T) Å. Tengsareid Drammen Travbane 5 06/9 - 05 / 12 2100 30,0a 55
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl T. Ellefsen Bjerke Travbane 0 08/8 - 05 / 6 2100 31,5a 153
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -4 -2 -2 -4 -126 330
Valle Oda 5 Plass 192 330
6 år BRUN HP v.Bork Odin V. Hop Jarlsberg Travbane 4 14/9 - 05 / 9 2100 28,3a 68
e. Valle Eldi v. Elding B. Steinseth Rättvik 2 01/9 - 06 / 13 2140 29,0a 16
Stall Oda B. Steinseth Biri Travbane 1 17/8 - 07 / 4 2120 29,1 116
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane 3 10/8 - 02 / 4 2100 33,7a 42
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 1 27/7 - 10 / 7 2100 29,6 42
6 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -17 -0 -0 -0 -6 -21 500
Valseth Fanten 6 Plass 170 000
8 år MØRKBR V v.Særpefanten K. Kvasnes Biri Travbane 0 16/9 - 06 / 5 2100 31,4a 396
e. Horgen Huldra v. Spang Best C. Olsen Biri Travbane 0 31/8 - 09 / 2 2120 33,9 358
Jan-Tore Rønningen /Follebu M. Gundersen Biri Travbane 0 10/8 - 02 / 2 2100 35,3a 280
D. Dalen Andreas Tønnessen (A) M. Gundersen Biri Travbane 0 27/7 - 10 / 9 2120 30,6 310
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek M. Gundersen Biri Travbane 0 15/7 - 04 / 9 2140 34,3 125
7 2019: -6 -1 -2 -0 -2 -55 000 2018: -15 -4 -3 -1 -2 -110 000
Sirikit 7 Plass 283 636
7 år SVART HP v.Moe Odin O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 1 26/10 - 02 / 8 2100 29,2a 44
e. Vivendel v. Viljesterk O. Mikkelborg Biri Travbane - 19/10 - 02 / 2 1609 dg a 26
Helene Finess Aunemo /Fannrem O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 1 14/9 - 05 / 7 2100 27,7a 136
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 3 02/9 - 05 / 10 2100 28,1a 90
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Biri Travbane - 17/8 - 05 / 11 1609 dg a 58
8 2018: -10 -0 -0 -2 -3 -19 500 2017: -21 -1 -1 -2 -9 -55 000
B.H. Faksen 8 Plass 162 650
9 år MELL.BR. V v.Trø Faks M. Sørvik Bjerke Travbane 0 20/9 - 05 / 10 1609 31,5a 283
e. Grimelunds Aria v. Skjoldsvarten M. Sørvik Klosterskogen Travbane 3 13/9 - 04 / 2 2100 31,5 358
Bjørn Haugen /Mjøndalen M. Sørvik Drammen Travbane 3 23/8 - 01 / 5 1700 27,2a 137
E. Høitomt Martine O. Sørvik (T) H. Holm Klosterskogen Travbane 4 16/8 - 07 / 1 1700 29,2a 252
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek J. Eilertsen Drammen Travbane 14 11/8 - 01 / 6 2100 33,0 635
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -0 -0 -0 -4 -17 500
Lesja Titan 9 Plass 208 026
7 år SVART V v.Åsajerven H. Holm Biri Travbane 0 28/10 - 04 / 8 2100 31,5ag 30
e. Alm Edel v. Lykke Gutten H. Holm Bjerke Travbane 4 10/10 - 02 / 9 2160 28,7 432
Bjørn Svenkerud-Anine Andreassen M. Gundersen Biri Travbane 0 15/7 - 06 / 4 2100 34,7 g 105
M. Gundersen Bjørn Svenkerud K. Djøseland Forus Travbane - 19/12 - 03 / 2 2040 dg 370
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame Ø. Tjomsland Forus Travbane 0 12/12 - 04 / 10 2080 31,8 g 179