<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:13 V5-5
ELITEN
ELITEN
Kaldblods 1600 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 1.150.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-3-1 Plass : 6-3

1 2018: -16 -3 -4 -4 -0 -237 491 2017: -20 -3 -5 -3 -3 -226 000
Rødmyrsfakså 1600 1 Plass 897 491
7 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) G. Gudmestad Sørlandets Travpark 2 03/11 - 09 / 1 2140 26,5 134
e. Lontå v. Elding G. Gudmestad Forus Travbane 2 16/10 - 02 / 1 1600 25,3 85
Anita Larsen /Sveio O. Gudmestad Bergen Travpark 1 04/10 - 06 / 8 2160 26,1 16
O. Gudmestad Geir Gudmestad (T) O. Gudmestad Forus Travbane 3 25/9 - 01 / 5 2060 26,1 59
hvit m/grønt kryss. G. Gudmestad Bjerke Travbane 0 23/8 - 01 / 5 2160 br 44
2 2019: -6 -1 -1 -2 -0 -37 000 2018: -16 -2 -0 -2 -4 -71 000
Kolnes Tom 2 Plass 774 253
9 år SVART H v.Bork Odin P. Buer Sørlandets Travpark 0 03/11 - 09 / 5 2160 27,0 260
e. Perle Tine v. Lome Elden Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 1 21/10 - 03 / 4 1660 26,4 155
Ida Jansen /Birkeland P. Buer Forus Travbane 3 16/10 - 02 / 7 1600 25,3 112
Ø. Tjomsland Ida Jansen J. Eriksen Sørlandets Travpark 0 11/9 - 01 / 4 2160 26,8 126
Gul m/sort sidefelt og belte.rekl. J. Eriksen Sørlandets Travpark 5 25/8 - 02 / 1 2140 26,0 169
3 2019: -10 -1 -4 -1 -1 -67 000 2018: -25 -6 -6 -2 -6 -236 000
Solør Svarten 3 Plass 1 158 260
9 år SVART H v.Åsajerven Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 03/11 - 09 / 6 2160 29,3 g 136
e. Frøken Kia v. Elding G. Gudmestad Forus Travbane 1 23/10 - 07 / 12 2080 26,3 43
Randi Alendal S. Wassberg Forus Travbane 1 16/10 - 02 / 4 1600 25,1 21
G. Gudmestad S. Wassberg Bergen Travpark 2 27/9 - 01 / 5 2120 25,0 70
Blå m/hvitt skulderstk & tre skrb.rekl E. Høitomt Forus Travbane 0 15/9 - 08 / 8 2080 25,1 130
4 2019: -5 -0 -1 -0 -2 -19 500 2018: -14 -0 -0 -2 -4 -41 500
Kolnes Kjell 4 Plass 1 061 236
8 år SVART H v.Bork Odin L. Kolle Klosterskogen Travbane 6 01/10 - 03 / 4 1700 26,5a 112
e. Perle Tine v. Lome Elden L. Kolle Bjerke Travbane - 26/9 - 08 / 1 2140 dg 296
Tor Birger Krageboen /Tveit L. Kolle Sørlandets Travpark - 25/8 - 02 / 6 2160 dg 333
P. Buer Jenny Thygesen (T) L. Kolle Sørlandets Travpark 0 11/7 - 07 / 9 1609 23,9a 260
svart m/røde stj. på blått sk.stk + re M. Høitomt Sørlandets Travpark 0 26/5 - 01 / 4 2160 24,3 173
5 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -13 -2 -1 -2 -5 -109 500
Tin Tveiten 1620 1 Plass 2 655 554
13 år MØRKBR H v.Sjefen G. Mikkelsen Jarlsberg Travbane 4 10/11 - 05 / 6 2100 24,8a 243
e. Tun Kari v. Kos Knekten G. Mikkelsen Bergen Travpark 3 27/10 - 06 / 1 1600 23,1a 201
Kåre Refsland-Edvard Lindalen G. Mikkelsen Forus Travbane 5 16/10 - 02 / 8 1620 24,8 108
G. Mikkelsen Kåre Refsland G. Mikkelsen Bergen Travpark 2 04/10 - 04 / 5 2100 25,0a 73
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek O. Østre Klosterskogen Travbane 1 01/10 - 03 / 7 1700 25,4ag 40
6 2019: -6 -3 -2 -0 -1 -352 000 2018: -19 -13 -3 -2 -1 -1 250 803
Ulsrud Tea 2 Plass 6 649 357
12 år SVART HP v.Åsajerven S. Wassberg Bergen Travpark 2 27/10 - 06 / 6 1600 22,8ag 28
e. Nebbenes Tea v. Elding S. Wassberg Biri Travbane 1 13/10 - 04 / 6 2620 23,9 54
Anita Wergeland /Dalsøyra S. Wassberg Bergen Travpark 1 04/10 - 04 / 6 2100 24,8a 11
S. Wassberg Ove Kenneth Karlsen (T) S. Wassberg Forus Travbane 1 15/9 - 08 / 9 2100 23,6 16
Svart m/hvitt skl.stykke, rekl. S. Wassberg Bjerke Travbane 3 23/8 - 07 / 8 1609 21,3a 137