Neste løp >>>
Start ca kl. 12:50 DISTANSEFORDEL 3-ÅRINGER
DISTANSEFORDEL 3-ÅRINGER
Kaldblods 2040 m. Tillegg 20 m. for 4-15-årige. 20 m. ved vunnet 9.001 kr., 40 m. ved 19.001 kr., 60 m. ved 31.001 kr.
For 3-15-årige høyest 45.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
1. Løp
Gule Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-4-1 Plass : 5-4

1 2018: -3 -0 -0 -1 -1 -6 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Torpa Olga 2060 1 Plass 6 000
6 år SVART HP v.Krageboen S. Paulusma Harstad Travpark P 27/10 - 20 / 3 2060 39,4 P
e. Torpa Gro v. Spikeld S. Paulusma Harstad Travpark N 13/10 - 21 / 1 2040 39,9 N
Sofia Margareta Paulusma-Sjoerd Paulusma S. Paulusma Harstad Travpark N 29/9 - 20 / 1 2040 42,3 g N
S. Paulusma S. Paulusma Harstad Travpark - 15/9 - 08 / 2 2060 dg 378
blå m/røde ermer, hvit stjerne S. Paulusma Harstad Travpark P 04/8 - 21 / 2 2060 39,1 P
2 2019: -4 -0 -0 -0 -3 -7 000 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -6 000
Lille Ville Mo 2 Plass 13 000
5 år BRUN HP v.Lykke Knut L. Sandvik Harstad Travpark 6 08/7 - 08 / 2 2060 40,7 g 330
e. Frøken Lille Ville v. Pål Even M. Høitomt Bodø Travbane 0 23/6 - 07 / 1 2100 42,0 58
Rune Ervik-Henriette Mikkelsen L. Vebostad Harstad Travpark P 10/6 - 20 / 3 2060 41,7 P
H. Holm Henriette Mikkelsen L. Vebostad Harstad Travpark - 19/5 - 20 / 3 2040 dgpp N
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Harstad Travpark P 02/9 - 22 / 5 2060 48,7 P
3 2018: -12 -0 -1 -1 -3 -12 587 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Stjärn Viktor* (S) 2080 1 Plass 12 587
9 år M.BRUN V v.Alm Viktor M. Niva Rovaniemi 3 01/11 - 01 / 0 2160 38,8 37
e. Stjärn Spika (S) v. Spikeld M. Niva Rovaniemi 2 21/10 - 01 / 0 2120 38,1 55
Sverige M. Niva Rovaniemi - 07/10 - 01 / 0 2100 dg 174
M. Niva M. Niva Rovaniemi 0 30/9 - 02 / 5 2100 38,0 g 1498
Svart/hvit/gul med reklame. M. Niva Torneå 0 23/9 - 01 / 1 2120 40,0 g 596
4 2019: -7 -2 -0 -2 -1 -36 000 2018: -11 -2 -4 -1 -3 -58 750
Stjerne Fia 2100 1 Plass 94 750
6 år BRUN HP v.Briskeby Philip M. Eggum Harstad Travpark 4 27/10 - 01 / 2 2100 37,7 g 41
e. Spikny v. Spikeld L. Trudvang Harstad Travpark 2 13/10 - 05 / 2 2040 36,9 g 54
Tore Eilertsen-Heidi Beate Andreassen M. Eggum Harstad Travpark 4 15/9 - 08 / 3 2080 36,2 138
M. Eggum Oddmund Eggum (T) M. Eggum Harstad Travpark 4 18/8 - 05 / 1 2040 37,5 66
Grå,sort sk.felt/bånd/ermr,rød søm,rek M. Eggum Harstad Travpark - 08/7 - 08 / 3 2080 dg 159
5 2018: -13 -1 -2 -1 -8 -67 350 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lykkje Il 2120 1 Plass 67 350
4 år SVART HP v.Bork Odin S. Paulusma Harstad Travpark 8 13/10 - 05 / 8 2080 41,2 135
e. Salsnes Ilmi v. Ilmin S. Paulusma Harstad Travpark 2 29/9 - 08 / 2 2060 35,2 99
Sjoerd Paulusma-Maj Rita B. Paulusma S. Jakobsen Harstad Travpark 3 15/9 - 08 / 5 2100 35,2 g 97
S. Jakobsen Sjoerd Paulusma (A) S. Paulusma Lofoten Travpark 5 08/9 - 01 / 2 2220 36,5 g PK
Grå m/gul sele,grå/gu skstk,hv erm,rek D. Aarum Årjäng 5 02/7 - 06 / 13 2160 33,0 196
6 2019: -4 -0 -1 -1 -2 -15 000 2018: -12 -1 -1 -2 -6 -40 250
Brønnlund Thelma 2 Plass 55 250
7 år MØRKBR HP v.Dotterud Teddy D. Dalen Harstad Travpark 7 15/9 - 08 / 8 2120 36,9 g 134
e. Brønnlund Kora v. Korbest T. Jensen Lofoten Travpark 4 08/9 - 01 / 1 2220 36,2 g PK
Terje Jensen-Toni Jensen M. Ringberg Harstad Travpark 8 18/8 - 05 / 8 2080 36,0 g 146
M. Ringberg Terje Jensen (A) S. Jakobsen Harstad Travpark 0 04/8 - 02 / 1 2040 36,0 g 373
blå m/MGR på hvitt skråbånd D. Dalen Bodø Travbane 2 21/7 - 08 / 2 2140 36,1 16