<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:15 V65-4
V5-1
POENG SPESIAL
POENG SPESIAL
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved mer enn 150 poeng.
For 3-15-årige høyest 125.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 12 Duo : Trippel : 12-15-7 Plass : 12-15-7

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -0 -0 -0 -1 -3 500
Sør Rigo 2140 1 Plass 76 000
11 år BRUN V v.Qvadrigo (S) J. Theodorsen Bjerke Travbane 0 10/10 - 04 / 5 1640 31,4 g 1327
e. Jotrolla v. Troll Jahn C. Kjenner Bjerke Travbane 0 12/9 - 05 / 3 2100 34,8a 764
Jenny Martine Theodorsen-Anne Elisabeth Theodorsen J. Theodorsen Kala Landbane 0 12/8 - 03 / 10 1920 34,1 g 1359
J. Theodorsen A. Valstad Bjerke Travbane 0 25/7 - 01 / 2 2100 32,8a 639
Oransje m/svart ruter og ermer O. Østre Momarken Travbane 0 17/7 - 08 / 8 2140 34,0ag 485
2 2018: -15 -0 -0 -0 -4 -10 895 2017: -16 -0 -2 -1 -7 -35 337
Prins Balder* 2 Plass 107 395
9 år SVART V v.Lome Elden F. Jansson Romme 0 26/10 - 09 / 4 2140 dist 615
e. Lille Beth v. Kos Knekten H. Kulblik Bjerke Travbane 0 17/10 - 04 / 4 2100 31,7a 364
Sverige M. Gundersen Drammen Travbane 6 04/10 - 04 / 9 1700 30,1a 520
H. Kulblik Marie Morfeldt H. Kulblik Bjerke Travbane 6 25/9 - 04 / 9 1609 30,1a 824
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj U. Axelson Årjäng 7 15/9 - 05 / 2 2140 32,5 412
3 2019: -8 -1 -1 -1 -2 -48 000 2018: -19 -3 -0 -0 -7 -61 000
Tangen Marte 3 Plass 144 000
5 år SVART HP v.Bork Odin B. Steinseth Biri Travbane 0 28/10 - 03 / 4 2100 31,7ag 226
e. Tangen Jenny v. Bokli Balder B. Steinseth Klosterskogen Travbane 5 14/10 - 04 / 1 1700 31,6ag 55
Stall Ida Christine B. Steinseth Biri Travbane 0 30/9 - 03 / 10 2100 31,0a 102
B. Steinseth Per Gunnar Roos B. Steinseth Bjerke Travbane 0 05/9 - 02 / 11 2160 31,4 g 219
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj K. Johansen Bjerke Travbane - 27/8 - 03 / 6 2100 dg a 481
4 2019: -2 -0 -0 -1 -1 -12 000 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000
Komnes Martin 4 Plass 131 000
8 år MØRKBR V v.Trø Faks K. Johansen Biri Travbane 7 22/12 - 01 / 9 1609 30,4a 359
e. Maud v. Moe Odin T. Bronken Biri Travbane 0 08/12 - 01 / 11 2100 36,1a 350
Bjørn Arvid Steineide /Heidal B. Steinseth Momarken Travbane 0 28/9 - 01 / 3 1640 28,9a 51
O. Østre Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Biri Travbane 5 15/9 - 04 / 4 2100 29,5 149
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame J. Andreu Drammen Travbane 4 03/9 - 04 / 1 2100 29,0a 90
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -0 -1 -0 -7 -30 500
Bauers Annabella 5 Plass 92 067
7 år BRUN HP v.Krageboen G. Austevoll Klosterskogen Travbane 5 01/11 - 02 / 8 1700 30,8a 227
e. Horgen Anna v. Järvsöfaks (S) M. Gundersen Bjerke Travbane 0 24/10 - 04 / 5 2140 32,5 511
Mette Hellerud /Vear D. Dalen Klosterskogen Travbane 7 01/9 - 05 / 7 2100 33,0 g 555
M. Gundersen Beate Holmstrøm (T) D. Dalen Jarlsberg Travbane 6 13/8 - 05 / 8 1609 29,0a 226
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 18/6 - 04 / 4 2100 32,3 258
6 2019: -8 -0 -0 -0 -3 -8 000 2018: -10 -0 -1 -0 -5 -23 000
B.B. Juventus 6 Plass 123 600
11 år RØD V v.Prins Juventus E. Høitomt Drammen Travbane 4 22/10 - 05 / 2 2100 31,0a 321
e. Bambi Lu v. Lyngsvarten E. Høitomt Drammen Travbane 0 04/10 - 04 / 11 1700 30,9ag 483
Silje T. Heistad-Helge Heistad D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 24/5 - 02 / 9 1609 br ag 700
E. Høitomt Helge Heistad A. Valstad Klosterskogen Travbane 0 10/5 - 02 / 1 1700 31,8a 434
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek A. Frønes Klosterskogen Travbane 6 08/2 - 04 / 4 2100 33,6a 494
7 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -8 000 2018: -22 -3 -3 -6 -6 -129 859
Åsaoline 2160 1 Plass 163 794
6 år SVART HP v.Moe Odin H. Storås Biri Travbane 1 28/10 - 03 / 10 2100 30,7a 155
e. Åsajenta v. Järvsöfaks (S) H. Storås Biri Travbane 6 19/10 - 05 / 8 2120 31,7 g 52
Turid Helgemo /Disenå H. Storås Biri Travbane 2 05/10 - 08 / 4 2120 30,7 62
H. Storås H. Storås Momarken Travbane 4 23/9 - 08 / 8 2180 32,3 73
Lysblå m/sort og hvitt felt,hv ermring H. Storås Bjerke Travbane 0 19/9 - 05 / 9 2160 31,6 g 500
8 2019: -6 -0 -2 -0 -2 -25 500 2018: -12 -0 -1 -0 -3 -17 500
Goroso Sjarmen 2 Plass 149 500
9 år BRUN HP v.Tangen Scott O. Sagholen Bjerke Travbane 0 18/9 - 04 / 8 2100 33,8ag 368
e. Valle Møy v. Sjefen O. Sagholen Drammen Travbane 2 30/8 - 01 / 4 2100 30,5a 167
Siv Johanne Ørstad /Hvalstad A. Akselsen Bjerke Travbane 0 18/6 - 03 / 1 2100 40,2a 1066
G. Flåten Siv Johanne Ørstad F. Hansen Klosterskogen Travbane 0 07/6 - 02 / 4 1700 30,2ag 75
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Jarlsberg Travbane 6 24/5 - 02 / 6 1609 26,8a 432
9 2019: -5 -0 -0 -3 -0 -22 000 2018: -15 -2 -3 -2 -5 -126 486
Haugestad Arne 3 Plass 218 600
5 år BRUN V v.Spikeld O. Sagholen Bjerke Travbane 0 17/10 - 04 / 8 2100 31,8a 861
e. Knatten's Ronja v. Alm Svarten L. Trudvang Momarken Travbane 0 09/10 - 06 / 11 2140 32,2a 566
Kristine Narvestad /Hemnes O. Sagholen Bjerke Travbane 5 16/5 - 10 / 14 2160 29,9 88
L. Trudvang Kristine Narvestad L. Trudvang Momarken Travbane 3 08/5 - 06 / 6 2140 30,6ag 226
Grå m/blå sk.klaffer,belte&ermring,rek O. Sagholen Drammen Travbane 0 18/3 - 04 / 3 2100 31,6ag 74
10 2019: -11 -1 -0 -2 -4 -74 000 2018: -25 -1 -3 -3 -5 -83 000
Mila 4 Plass 202 500
5 år SVART HP v.Moe Odin S. Fossen Biri Travbane 6 28/10 - 03 / 11 2100 31,0a 513
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) S. Fossen Bjerke Travbane 0 17/10 - 04 / 9 2100 30,2a 2595
Astrid Fossen-Ahne Fossen S. Fossen Momarken Travbane 0 09/10 - 06 / 8 2140 31,5a 637
D. Dalen Stig Ingar Fossen (B) S. Fossen Momarken Travbane 0 18/9 - 01 / 4 2140 31,3a 259
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 01/9 - 05 / 8 2100 29,5 185
11 2019: -5 -2 -1 -0 -0 -37 000 2018: -14 -2 -0 -2 -2 -49 000
Hønn Spik 5 Plass 172 212
10 år SVART V v.Spikeld O. Mikkelborg Drammen Travbane 1 30/10 - 04 / 2 2100 31,7a 96
e. Hønn Stjerna v. Alm Svarten O. Mikkelborg Momarken Travbane 4 09/10 - 06 / 3 2140 31,3a 130
Grethe Lande Borgli-Lisa Lande Borgli O. Mikkelborg Biri Travbane 1 30/9 - 03 / 5 2100 30,6a 530
O. Mikkelborg Tore Borgli E. Høitomt Momarken Travbane 0 12/6 - 03 / 6 2180 33,4 138
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl G. Gundersen Bjerke Travbane 0 16/5 - 10 / 11 2160 35,2 g 452
12 2019: -6 -1 -1 -1 -3 -70 000 2018: -19 -3 -4 -1 -7 -195 903
Ard 6 Plass 265 903
4 år SVART H v.Moe Odin H. Tvedt Bergen Travpark 0 27/10 - 04 / 4 2120 32,5 g 514
e. Arien v. Lome Elden T. Solberg Biri Travbane 2 13/10 - 03 / 2 2100 30,4a 52
Team Alle Skal Få E. Høitomt Bjerke Travbane 0 28/8 - 09 / 8 2100 32,3a 375
T. Solberg Lars O. Romtveit (T) D. Aarum Årjäng 6 14/8 - 06 / 11 2160 33,1 g 195
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek E. Høitomt Drammen Travbane 4 02/8 - 04 / 3 2100 31,3ag 115
13 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -9 -0 -1 -1 -3 -22 000
Vatnorm 7 Plass 112 000
6 år MØRKBR V v.Bork Odin L. Kolle Sørlandets Travpark 6 01/7 - 04 / 5 2140 29,7 153
e. Gyldne Tider v. Elding L. Kolle Momarken Travbane 2 12/6 - 03 / 5 2180 30,6 31
Terje Villum /Tjodalyng L. Kolle Klosterskogen Travbane - 31/5 - 04 / 10 1700 dg a 146
A. Frønes Terje Villum Å. Tengsareid Biri Travbane 6 18/5 - 03 / 9 2100 30,4a 113
Mørkblå m/burg. ermer, reklame A. Frønes Jarlsberg Travbane 0 28/3 - 03 / 7 1609 33,7ag 22
14 2018: -3 -0 -0 -1 -2 -14 736 2017: -10 -3 -1 -2 -1 -107 766
Troll Tundra* 8 Plass 122 502
4 år BRUN HP v.Moe Odin P. Mahony Färjestad 7 27/10 - 05 / 14 1660 29,2 237
e. Bottem Trolla v. Troll Kos T. Horpestad Åmål 3 14/10 - 05 / 12 2500 30,0 90
Sverige N. Jernberg Åmål 7 28/9 - 04 / 13 2480 30,6a 178
G. Austevoll Nelly Jernberg (A) N. Jernberg Gävle - 21/11 - 06 / 6 1660 dg g 90
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl N. Jernberg Färjestad 1 06/11 - 08 / 4 2160 31,7 49
15 2019: -5 -0 -0 -2 -1 -25 000 2018: -16 -2 -3 -1 -2 -71 000
Odin Faks 9 Plass 153 500
9 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) T. Fløysand Momarken Travbane 2 04/11 - 04 / 3 2140 29,8 112
e. Perla Mi v. Moe Odin T. Fløysand Momarken Travbane - 30/10 - 04 / 11 2160 dg 97
Irene Gamre Johnsen /Hvittingfoss O. Østre Bjerke Travbane 1 24/10 - 04 / 1 2140 31,2 305
T. Fløysand Martine Wessel (T) A. Valstad Klosterskogen Travbane - 13/9 - 04 / 1 2100 dg 447
Svart m/hvitt bånd&ermr,gulskklaff,rek L. Kolle Bjerke Travbane 0 04/8 - 02 / 4 2100 32,6arg 45