<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:35 V65-2
HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 1640 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 45.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 85.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-3-1 Plass : 4-3-1

1 2019: -7 -0 -1 -0 -2 -13 500 2018: -15 -1 -1 -3 -4 -47 000
Lolly Løva 1660 1 Plass 109 583
10 år MØRKBR HP v.Lome Elden K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 3 14/10 - 04 / 9 1700 30,8a 200
e. Julie Løva v. Nordli Svarten K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 4 24/9 - 06 / 12 1700 29,9a 239
Stall Thosigi Jr. K. Bjørnerød Bjerke Travbane 3 20/9 - 01 / 3 1609 29,3a 121
K. Bjørnerød Sidsel Kjeve K. Bjørnerød Drammen Travbane 1 06/9 - 02 / 8 1700 31,0a 149
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 5 02/9 - 07 / 2 1609 28,3a 255
2 2019: -5 -0 -2 -0 -3 -27 000 2018: -14 -1 -0 -0 -6 -34 991
Føynland Lykke 2 Plass 115 991
5 år SVART HP v.Moe Odin G. Flåten Bjerke Travbane 6 10/10 - 04 / 1 1640 29,4 316
e. Lannem Siv v. Alm Viktor G. Flåten Drammen Travbane 7 04/10 - 04 / 5 1700 30,2ag 284
Pål Kristiansen /Husøysund G. Flåten Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 06 / 11 1700 30,5a 198
G. Flåten Pål Kristiansen (A) G. Flåten Bjerke Travbane 0 15/8 - 03 / 5 1609 29,6a 135
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Sørlandets Travpark 0 21/7 - 01 / 3 2160 31,9 240
3 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -15 -0 -1 -1 -4 -27 000
H.M. Urd 3 Plass 85 200
9 år MØRKBR HP v.Norne G. Nordbotten Klosterskogen Travbane 0 01/11 - 02 / 2 1700 31,0a 137
e. Overskeid Ili v. Ilmin O. Østre Drammen Travbane 3 22/10 - 01 / 4 2140 31,0 143
Geir Nordbotten /Stokke G. Nordbotten Jarlsberg Travbane - 18/6 - 04 / 8 2100 dg 2823
O. Østre Geir Nordbotten (A) J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 0 10/5 - 02 / 7 1700 31,9ar 745
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame G. Nordbotten Bjerke Travbane 0 02/5 - 02 / 12 2160 34,6 792
4 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -20 -2 -1 -2 -7 -87 500
Kaiaperla 4 Plass 111 500
5 år MØRKBR HP v.Bork Odin Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 31/10 - 09 / 6 1640 29,8 137
e. Kaianett v. Pajaprins L. Kolle Biri Travbane - 19/10 - 05 / 2 2100 dg 162
Terje Seielstad /Svingvoll E. Høitomt Momarken Travbane 0 02/10 - 07 / 7 2140 34,0a 46
Å. Tengsareid Kjetil Helgestad (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 19/9 - 05 / 5 2140 31,1 410
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Høitomt Bjerke Travbane - 01/8 - 02 / 11 2160 dg 333
5 2018: -13 -0 -1 -3 -0 -22 000 2017: -8 -2 -1 -3 -1 -54 000
Myrull 5 Plass 78 500
8 år BRUN HP v.Åsajerven M. Gundersen Bjerke Travbane - 03/9 - 03 / 3 2100 dg a 233
e. Moe Svalin v. Spikeld M. Gundersen Biri Travbane 0 15/6 - 07 / 10 1609 31,4ar 364
Toril Hansen /Blaker M. Gundersen Bjerke Travbane - 06/6 - 04 / 5 1609 dg a 115
M. Gundersen Atle Gustav Hoel (T) M. Gundersen Bjerke Travbane 0 30/5 - 04 / 10 2160 31,0 g 816
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Biri Travbane 0 18/5 - 03 / 6 2100 33,6ag 450
6 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -9 -0 -0 -0 -3 -9 000
Tangen Tora 6 Plass 86 253
7 år BRUN HP v.Dotterud Teddy V. Hop Bjerke Travbane 6 31/10 - 09 / 1 1640 30,5 187
e. Tangen Kry v. Mjølner Kvikk V. Hop Momarken Travbane 0 20/10 - 01 / 6 2180 32,0 g 106
Bjørn-Vidar Rød-Asbjørn Rød K. Johansen Drammen Travbane 0 04/10 - 04 / 6 1700 30,3a 175
E. Høitomt Bjørn-Vidar Rød T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 06 / 10 1700 30,2a 158
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek V. Hop Bjerke Travbane 0 05/9 - 02 / 8 2160 31,2 446
7 2019: -2 -1 -1 -0 -0 -32 000 2018: -10 -1 -0 -2 -3 -43 000
Nelson Sandra 7 Plass 111 000
5 år BRUN HP v.Moe Svarten T. Solberg Bjerke Travbane 4 31/10 - 09 / 10 1640 30,1 44
e. Alm Inger v. Lome Kongen L. Kolle Jarlsberg Travbane 3 12/10 - 04 / 7 2120 31,0 g 72
Knut H. Haraldsen-Johnny Skogsrød T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 16/8 - 06 / 2 2100 32,0a 194
T. Solberg Frode Hamre (T) T. Solberg Bjerke Travbane 6 01/8 - 02 / 12 2160 31,2 188
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Bjerke Travbane 0 18/7 - 02 / 6 2140 34,6 g 160
8 2019: -11 -0 -1 -0 -5 -24 500 2018: -19 -0 -1 -4 -7 -57 674
Skrei Stjerna 8 Plass 99 016
8 år BRUN HP v.Lome Elden E. Rennesvik Momarken Travbane 5 30/10 - 04 / 7 2160 34,8 g 209
e. Frigg Rappa v. Friggbest E. Rennesvik Momarken Travbane 3 20/10 - 01 / 4 2160 30,8 g 159
Øystein Østre /Askim E. Rennesvik Momarken Travbane 5 02/10 - 07 / 4 2140 32,4ag 106
G. Austevoll Øystein Østre E. Rennesvik Bjerke Travbane - 19/9 - 05 / 4 2140 dg 832
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl M. Jakobsson Årjäng - 26/8 - 04 / 7 1640 dg 148
9 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -17 -1 -0 -0 -9 -36 736
Lea R.B.* (S) 9 Plass 57 915
6 år SVARTBRUN HP v.Voje Faks U. Axelson Momarken Travbane P 30/10 - 20 / 6 2160 38,5 P
e. Lobelia R.B.* (S) v. Lome Elden J. Mjølnerød Årjäng - 13/7 - 04 / 7 1640 dg g 200
Sverige U. Axelson Kongsvinger Travbane - 04/7 - 03 / 10 1600 dg a 857
C. Antonsen Therese Andersson U. Axelson Momarken Travbane 4 19/6 - 07 / 13 2180 33,0 124
Blå m/gul hestesko & tre ermringer U. Axelson Momarken Travbane - 12/6 - 03 / 1 2140 dg 43
10 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -17 -0 -2 -0 -3 -31 001
H.G.Braga* (S) 10 Plass 67 916
6 år BRUN HP v.H.G. Balder G. Kylen Årjäng - 15/9 - 05 / 3 2140 dg g 389
e. Lill Braga* (S) v. Slogum Brage (S) G. Kylen Romme - 24/8 - 08 / 4 2140 dg g 390
Sverige G. Kylen Åmål 7 12/8 - 07 / 12 2100 32,7 g 376
G. Kylen G. Kylen Årjäng 0 02/7 - 04 / 13 1660 32,7 731
hvit m/hvit stjerne på grått sk.stk. P. Nilsen Årjäng 0 22/6 - 02 / 3 2160 34,2 g 364
11 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -948 2018: -12 -0 -2 -0 -1 -27 142
Stålvilma* (S) 11 Plass 78 786
7 år BRUN HP v.Særpefanten U. Axelson Färjestad 8 05/11 - 05 / 3 2640 32,4 g 367
e. Eira* (S) v. Spang Best U. Axelson Färjestad P 27/10 - 14 / 5 2160 32,9 P
Sverige U. Axelson Romme - 24/8 - 08 / 2 2140 dg g 59
U. Axelson Therese Andersson U. Axelson Arvika - 19/7 - 04 / 3 2500 dg g 68
grønn med hvitt sk.stk og seler,ermbin U. Axelson Årjäng - 13/7 - 04 / 15 1660 dg g 270