<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:27 V5-5


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 6.001 kr., 40 m. ved 15.001 kr.
For 3-15-årige høyest 25.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 15 Duo : Trippel : 15-2-6 Plass : 15-2-6

1 2019: -5 -0 -1 -2 -1 -30 000 2018: -6 -1 -2 -0 -2 -38 500
Linntilla 2140 1 Plass 68 500
7 år BORKET HP v.Mediaas Odin D. Dalen Momarken Travbane 2 30/10 - 08 / 11 2140 36,5 g 377
e. Moshus Linn v. Slogum Bjørn D. Dalen Momarken Travbane P 02/10 - 20 / 6 2160 38,3 P
Christine Masser-Thomas Enhuus
D. Dalen Christine E. Masser
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek
2 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -3 -0 -2 -0 -0 -12 000
Komnes Borka 2 Plass 15 000
4 år BRUN HP v.Bork Odin S. Fossen Momarken Travbane P 06/3 - 20 / 3 2160 42,6 g P
e. Komnes Bella v. Spikeld S. Fossen Bjerke Travbane 19/7 - 20 / 6 1660 49,8 B
Stig Ingar Fossen /Aurskog S. Fossen Momarken Travbane 15/6 - 22 / 2 2160 53,9 g B
S. Fossen
blå m/rødt kryss og ermer
3 2019: -3 -0 -0 -0 -3 -6 000 2018: -6 -0 -0 -0 -2 -4 000
Eidsnes Juni 3 Plass 10 000
7 år SVART HP v.Krageboen S. Juklerød Sørlandets Travpark 8 21/10 - 08 / 1 2140 38,1 555
e. Troll Gro v. Rigel Jo D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 13/9 - 07 / 4 2100 br 122
Stine Hansen Juklerød-Rune Hansen S. Juklerød Jarlsberg Travbane - 02/9 - 02 / 3 2100 dg 1118
S. Juklerød S. Juklerød Sørlandets Travpark P 25/8 - 20 / 5 2160 38,7 P
Rød, hvi kilef felt,hvit erm,rød ermst S. Juklerød Klosterskogen Travbane 6 19/4 - 07 / 7 2100 44,1 259
4 2019: -3 -1 -0 -1 -0 -13 500 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Høiby Edel 4 Plass 13 500
6 år SVART HP v.Briskeby Philip E. Holm Biri Travbane P 08/6 - 20 / 6 2120 37,5 P
e. Høiby Hege v. Høiby Kongen P. Roland Biri Travbane - 09/3 - 20 / 2 2120 dgpp r N
Tore Lereng /Gjøvik
E. Høitomt Tore Lereng
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
5 2019: -6 -1 -0 -1 -3 -28 843 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -4 823
Moe Jokern* (S) 5 Plass 33 666
6 år BRUN V v.Moe Odin P. Nilsen Momarken Travbane 0 30/10 - 08 / 8 2140 39,7 277
e. Joker Stina* v. Lome Elden P. Nilsen Årjäng P 07/10 - 15 / 9 2140 40,4 g P
Sverige L. Ottosson Färjestad 31/10 - 14 / 3 2160 03,1 g B
P. Nilsen
Blå, rött bröstband; blå
6 2019: -4 -0 -0 -1 -2 -8 895 2018: -5 -0 -1 -1 -3 -17 500
Stjerna Vår 6 Plass 26 395
6 år BRUN HP v.Horgen Tore G. Austevoll Momarken Travbane 4 30/10 - 08 / 3 2140 36,9 141
e. Stjernedrøm v. Gam Vinter S. Eilefsen Biri Travbane 0 15/12 - 08 / 1 2100 br 422
Bjørn Liseter-Bjørg Aune S. Eilefsen Bjerke Travbane P 01/11 - 22 / 3 2140 39,7 P
G. Austevoll Bjørn Liseter O. Kjenner Momarken Travbane 30/11 - 22 / 9 2160 58,8 B
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl
7 2019: -4 -0 -0 -0 -3 -8 000 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -6 500
Myhreng Trym 7 Plass 14 500
5 år HUSKBRUN V v.Bork Odin K. Johansen Biri Travbane 4 30/9 - 07 / 9 2100 36,9 62
e. Myhreng Stjerna v. Hvatt Djerven Å. Tengsareid Momarken Travbane 6 18/9 - 07 / 8 2140 36,6 g 76
Kjersti Skofsrud /Trøgstad T. Skofsrud Biri Travbane 0 24/8 - 09 / 5 2100 38,6 g 108
Å. Tengsareid Trond Skofsrud (T) T. Skofsrud Jarlsberg Travbane P 13/8 - 21 / 2 2120 37,4 P
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
8 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -7 -0 -0 -0 -2 -4 000
Missingmyr Gutten 8 Plass 4 000
4 år MØRKBR H v.Horgen Tore B. Strømnes Jarlsberg Travbane 0 12/10 - 07 / 9 2100 43,1ag 176
e. Flåli Frøkna v. Schuvar B. Strømnes Jarlsberg Travbane 0 21/9 - 07 / 2 2100 41,4 491
Bjørn Strømnes-Jenny Martine Theodorsen B. Strømnes Momarken Travbane 0 18/9 - 07 / 5 2140 39,6 544
B. Strømnes Runa Haugen Strømnes B. Strømnes Bjerke Travbane 0 08/8 - 01 / 1 2100 br a 166
svart m/oransje ruterfelt og ermer B. Strømnes Drammen Travbane P 19/7 - 20 / 8 2120 45,6 g P
9 2019: -3 -1 -1 -0 -0 -22 000 2018: -12 -0 -0 -1 -2 -8 500
Tillit 9 Plass 30 500
8 år MØRKBR HP v.Mørtvedt Jerkeld D. Dalen Drammen Travbane 6 08/11 - 02 / 7 2100 34,5a 271
e. Tiril Tausa v. Tand Troll* (S) M. Sørvik Drammen Travbane 0 22/10 - 09 / 3 2100 40,9 562
Thea Marika Ditlefsen /Vikersund M. Sørvik Momarken Travbane - 09/10 - 09 / 1 2140 dg 565
O. Kjenner Martine O. Sørvik (T) M. Sørvik Jarlsberg Travbane - 28/9 - 04 / 5 2100 dg 646
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek M. Sørvik Klosterskogen Travbane 0 13/9 - 07 / 7 2100 39,9 g 508
10 2019: -6 -0 -2 -1 -1 -19 000 2018: -8 -0 -0 -1 -3 -10 000
Flassi Prinsen 2160 1 Plass 29 500
8 år RØD V v.Mørtvedt Jerkeld R. Solberg Momarken Travbane - 04/11 - 07 / 5 2160 dg 114
e. Heddals Jenta v. Polar Troll V. Hop Klosterskogen Travbane 0 01/11 - 03 / 5 2120 36,5 222
Rune Solberg /Holmestrand T. Solberg Bjerke Travbane 0 16/5 - 01 / 7 2140 34,0 g 594
R. Solberg P. Midtfjeld Momarken Travbane 5 08/5 - 08 / 7 2140 34,2 g 52
rød m/svart kileformet felt & sk.stk. L. Kolle Momarken Travbane 3 24/4 - 07 / 7 2160 34,9 276
11 2018: -8 -0 -0 -1 -3 -13 886 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Ulven Tine 2 Plass 13 886
6 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld C. Eskilsson Romme 4 26/10 - 02 / 7 1640 33,4 g 472
e. Ulvendokka v. Skøiar A. Stensen Biri Travbane 3 19/10 - 08 / 2 2100 37,2 339
Thorstein Roen /Grindvoll O. Østre Biri Travbane 0 30/9 - 07 / 8 2100 40,0 g 186
B. Steinseth E. Høitomt Momarken Travbane 7 18/9 - 07 / 9 2140 37,5 208
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj T. Bronken Biri Travbane 0 13/7 - 08 / 4 2100 br g 390
12 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -5 000 2018: -5 -0 -0 -1 -2 -10 000
Holen Mai 3 Plass 28 500
7 år MØRKBR HP v.Dotterud Teddy C. Hande Momarken Travbane P 19/8 - 20 / 5 2160 38,7 P
e. Hongslo Jossa v. Rigel Jo E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 22/6 - 08 / 6 2100 34,7 460
Christina A. Hande-Emilie B. Hande E. Gravdal Momarken Travbane 7 20/6 - 07 / 9 2160 37,6 593
O. Østre Christina A. Hande (A) E. Gravdal Klosterskogen Travbane 7 15/6 - 08 / 9 2120 35,3 1343
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 08/6 - 02 / 1 2100 36,1 g 188
13 2019: -2 -0 -1 -1 -0 -12 000 2018: -6 -0 -1 -2 -3 -20 000
Troll 4 Plass 32 000
5 år BRUN V v.Alm Viktor O. Sagholen Klosterskogen Travbane 6 01/11 - 03 / 8 2120 36,0 164
e. Haugertilla v. Kos Knekten O. Sagholen Jarlsberg Travbane 3 12/10 - 07 / 2 2100 35,1ag 78
Helge Lindstad-Milda Lindstad O. Sagholen Momarken Travbane 4 18/9 - 07 / 3 2140 35,2 189
O. Mikkelborg Helge Lindstad O. Sagholen Momarken Travbane P 19/8 - 20 / 2 2160 38,8 P
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl
14 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -0 -0 -0 -5 -17 000
Turbo Teddy 5 Plass 17 000
4 år SVART V v.Dotterud Teddy L. Kolle Klosterskogen Travbane - 22/8 - 03 / 3 2100 dg 96
e. Rapp Hege v. Pål Even O. Østre Kala Landbane - 12/8 - 01 / 1 1900 dg 80
Christine Johannessen-Erik Gunnar Hansen O. Østre Jarlsberg Travbane 4 09/7 - 02 / 2 2100 33,1a 459
T. Solberg Christine Johannessen L. Kolle Biri Travbane 7 29/6 - 08 / 13 2120 33,5 g 200
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek O. Østre Jarlsberg Travbane 7 13/6 - 08 / 1 2100 33,4 567
15 2019: -7 -3 -3 -1 -0 -73 845 2018: -6 -1 -2 -0 -2 -39 139
Stjerne Tore 2180 1 Plass 112 984
4 år SVART KH v.Åsajerven C. Kjenner Färjestad 2 15/10 - 01 / 5 2160 33,3 104
e. Spikny v. Spikeld J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane - 21/9 - 07 / 6 2100 dg 85
Stall Hiv o'' Hoi J. Mjølnerød Momarken Travbane 2 18/9 - 07 / 12 2140 34,7 g 108
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Momarken Travbane P 19/6 - 20 / 4 2160 40,2 g P
burgunder m/gul hestesko & to ermringe C. Kjenner Bjerke Travbane 16/8 - 20 / 6 1660 53,5 B