<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V65-3
NØSTERAPPAS LØP
HOPPELØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 250.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 400.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-6-3 Plass : 7-6-3

1 2018: -30 -0 -0 -0 -8 -25 000 2017: -45 -1 -0 -9 -21 -135 500
Drill Rosa 2100 1 Plass 230 048
7 år BRUN HP v.Krageboen P. Arvesen Momarken Travbane 6 04/11 - 04 / 6 2180 31,1 506
e. Sigdalspila v. Drillo P. Arvesen Momarken Travbane 0 30/10 - 05 / 6 2160 33,6 349
Per Arvesen /Mysen P. Arvesen Drammen Travbane 0 22/10 - 02 / 2 2100 28,9 1461
P. Arvesen P. Arvesen Jarlsberg Travbane 0 12/10 - 03 / 15 2120 29,3 g 1426
rød m/grønn vinkel P. Arvesen Jarlsberg Travbane 0 21/9 - 01 / 1 2100 30,8 261
2 2018: -16 -0 -2 -1 -8 -54 392 2017: -18 -1 -2 -5 -6 -78 587
Røyns Nora* 2 Plass 240 546
8 år BRUNBORKET HP v.Nordli Svarten P. Thuresson Momarken Travbane 3 04/11 - 04 / 9 2180 29,0 189
e. Røynskrem v. Krembest P. Thuresson Drammen Travbane 4 18/10 - 01 / 4 2100 28,3a 109
Sverige P. Thuresson Drammen Travbane 4 11/10 - 01 / 10 1700 25,7a 349
P. Thuresson P. Thuresson Bjerke Travbane 4 03/10 - 08 / 12 2100 28,1a 627
rød m/"v" i hvitt. P. Thuresson Momarken Travbane 5 23/9 - 04 / 8 2160 29,9 158
3 2018: -7 -0 -2 -2 -3 -39 000 2017: -5 -0 -0 -0 -0 -0
Ånei 3 Plass 270 858
8 år BRUN HP v.Moe Odin D. Dalen Jarlsberg Travbane 5 02/11 - 05 / 3 1609 27,8a 119
e. Polar Fortuna v. Braute D. Dalen Drammen Travbane 2 18/10 - 01 / 2 2100 28,1a 142
Sonja Hansen /Hokksund H. Holm Drammen Travbane 6 11/10 - 01 / 8 1700 26,3ag 367
D. Dalen Sonja Hansen D. Dalen Jarlsberg Travbane P 28/9 - 20 / 6 2120 31,3 P
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek M. Amundsen Momarken Travbane 0 09/5 - 03 / 15 2180 32,0 502
4 2018: -18 -1 -1 -2 -6 -53 000 2017: -20 -0 -2 -1 -9 -65 000
Maurstad Mina 4 Plass 222 500
7 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld V. Hop Biri Travbane 4 28/10 - 06 / 2 1609 26,4a 195
e. Maurstad Mi v. Spang Best M. Gundersen Biri Travbane 0 13/10 - 05 / 1 2100 27,8ag 317
Magne Stenslie /Raufoss G. Austevoll Biri Travbane 3 16/9 - 06 / 12 2100 28,7a 185
V. Hop Magne Stenslie A. Robertsen Biri Travbane 3 31/8 - 09 / 8 2140 30,0 93
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl T. Solberg Biri Travbane 2 17/8 - 05 / 1 1609 25,5ag 102
5 2018: -21 -1 -3 -1 -8 -95 500 2017: -11 -0 -1 -1 -2 -19 000
Lygna Lotte 5 Plass 210 054
5 år SVART HP v.Bork Odin Å. Tengsareid Momarken Travbane 5 30/10 - 05 / 1 2140 32,2 273
e. Lygna Larsi v. Elding E. Høitomt Biri Travbane 5 19/10 - 02 / 6 1609 28,4ag 205
Stall Lygnasæter E. Høitomt Biri Travbane 0 16/9 - 06 / 9 2100 29,8a 144
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Biri Travbane 4 17/8 - 05 / 3 1609 26,0a 145
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Biri Travbane 0 28/7 - 05 / 4 2100 30,3 g 437
6 2018: -15 -4 -1 -0 -2 -129 000 2017: -13 -1 -1 -0 -3 -43 000
Smedtulla 6 Plass 258 000
6 år SVART HP v.Bokli Balder O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 07/11 - 06 / 7 2100 31,1ag 114
e. Smedjenta v. Elding O. Mikkelborg Drammen Travbane 1 22/10 - 02 / 1 2100 27,1 68
Torbjørn Smedsrud /Fåberg O. Mikkelborg Bjerke Travbane 6 03/10 - 08 / 6 2100 28,5ag 250
O. Mikkelborg Torbjørn Smedsrud L. Pedersen Biri Travbane 4 31/8 - 09 / 6 2140 30,4 83
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl H. Holm Biri Travbane 0 15/7 - 06 / 2 2100 29,3 g 157
7 2018: -29 -8 -3 -2 -9 -266 972 2017: -14 -0 -0 -1 -7 -29 000
Troll Ronja 2120 1 Plass 357 472
6 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) V. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 03/11 - 04 / 8 2180 27,0 42
e. Trollemma v. Ilmin O. Østre Momarken Travbane 2 20/10 - 06 / 12 2180 26,2 143
Trond Solskau /Rolvsøy Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 5 12/10 - 03 / 14 2120 27,7 31
O. Østre Trond Solskau O. Østre Klosterskogen Travbane 0 01/10 - 06 / 10 2100 29,4ag 76
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Jarlsberg Travbane 1 21/9 - 01 / 5 2100 28,3 23
8 2018: -11 -1 -2 -0 -7 -70 699 2017: -14 -2 -0 -1 -4 -59 296
Spikjuni 2 Plass 323 332
7 år BRUN HP v.H.G. Balder B. Steinseth Romme 0 26/10 - 06 / 12 2140 26,9a 401
e. Spikeldi v. Elding K. Frick Romme 5 19/10 - 06 / 13 1660 26,2 183
Tora G. Rolstad Sandbæk /Elverum B. Steinseth Romme 5 14/9 - 03 / 7 1640 28,2a 34
B. Steinseth T. Bronken Biri Travbane 4 24/8 - 02 / 4 1609 27,1a 90
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Årjäng 2 14/8 - 08 / 12 1660 26,5 64