<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:25 V65-5
DD-1
V5-2
STJERNE SPENTERS LØP
FORMLØP
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 165.000 kr. Også for 3-15-årige høyest 200.000 kr som ikke har seiret f.o.m. 01.01.18 som har fullført minst 5 totalisatorløp f.o.m. 1. januar 2018.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-5-2 Plass : 7-5-2

1 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -13 -1 -2 -0 -2 -41 000
Ospesetstjerna 2100 1 Plass 139 500
7 år SVART HP v.Järvsöviking* (S) R. Hop Bergen Travpark 0 27/9 - 04 / 10 2140 br g 597
e. Vintergull v. Atom Vinter R. Hop Bergen Travpark 0 02/8 - 05 / 8 2140 39,2 g 456
Vilde Aspeseter Bæckstrøm /Sogndal R. Hop Bergen Travpark 0 28/6 - 05 / 6 2120 35,6 g 419
G. Austevoll Kjell Aspeseter S. Wassberg Bergen Travpark 0 02/6 - 01 / 11 2120 br 96
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Biri Travbane 0 11/5 - 03 / 4 2100 br ag 334
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -0 -3 -2 -2 -41 000
Hilton Molander 2 Plass 163 000
9 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) E. Schem Bjerke Travbane 2 02/10 - 05 / 9 2100 30,6a 61
e. Molanda v. Moe Odin E. Schem Biri Travbane 4 16/9 - 06 / 2 2100 29,0a 40
Stein Galgerud-Vigdis Galgerud E. Schem Bjerke Travbane 2 13/8 - 04 / 6 2100 29,9a 68
E. Schem Stein Galgerud E. Schem Bjerke Travbane - 07/3 - 02 / 1 2100 dg a 27
Svart m/hvit sk.stk & seler, gr. søm E. Schem Bjerke Travbane 2 08/2 - 02 / 7 2100 29,0a 18
3 2019: -4 -0 -2 -0 -0 -23 000 2018: -11 -0 -5 -1 -2 -53 000
Valle Tina 3 Plass 233 832
8 år SVART HP v.Briskeby Philip J. Øveraasen Momarken Travbane 3 02/10 - 08 / 3 2140 32,2 25
e. Høiby Eldy v. Høiby Kongen B. Steinseth Drammen Travbane 2 27/9 - 03 / 6 1700 28,2a 42
Viggo Aleksandersen-Sølvi Steen D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 14/9 - 05 / 4 2100 29,0a 146
B. Steinseth B. Steinseth Momarken Travbane 5 29/3 - 04 / 12 1640 28,1a 383
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 6 26/1 - 05 / 5 2100 30,4ag 31
4 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -17 -2 -2 -2 -7 -83 500
Spang Virmar 4 Plass 170 000
10 år BRUN V v.Lome Elden O. Mikkelborg Bjerke Travbane 1 23/10 - 04 / 5 2100 30,0a 24
e. Spang Koso v. Kos Knekten O. Mikkelborg Biri Travbane 2 05/10 - 01 / 3 2100 31,3a 62
Stall Lindalen O. Mikkelborg Momarken Travbane 1 23/9 - 04 / 3 2140 29,9 123
O. Mikkelborg Terje Lindalen O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 07/9 - 01 / 8 2100 29,2a 1253
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Biri Travbane 2 24/8 - 03 / 2 1600 28,9 190
5 2019: -8 -2 -4 -1 -0 -110 000 2018: -15 -3 -2 -2 -5 -99 500
Dæmro Kjempen 5 Plass 291 500
6 år MØRKBR V v.Odins Kjempe K. Johansen Bjerke Travbane 0 15/10 - 01 / 3 2100 30,3ag 111
e. Hellin Faxa v. Bokli Eld E. Høitomt Biri Travbane 1 05/10 - 01 / 4 2100 31,1a 16
Stig Bye-Hanne Bye E. Høitomt Bjerke Travbane 2 18/9 - 04 / 7 2100 29,0a 74
E. Høitomt Stig Bye E. Høitomt Klosterskogen Travbane 5 01/9 - 05 / 14 2120 29,2 224
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Klosterskogen Travbane 5 22/8 - 06 / 9 2100 31,5a 46
6 2018: -6 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -8 -0 -0 -0 -4 -13 000
Vestrings Vinni 6 Plass 148 500
9 år BRUN HP v.Lome Elden K. Malmin Biri Travbane 0 19/10 - 02 / 9 1609 29,5a 804
e. Moshus Vesla v. Braute K. Malmin Biri Travbane 0 17/8 - 05 / 6 1609 27,1a 528
Ole Johny Olsen /Vestre Gausdal K. Malmin Biri Travbane 0 10/8 - 02 / 6 2100 35,5a 832
A. Stensen Ole Johny Olsen H. Holm Biri Travbane 0 22/7 - 04 / 5 2100 30,7a 201
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Biri Travbane 7 29/6 - 01 / 4 1600 28,6 640
7 2018: -3 -1 -0 -0 -0 -16 000 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000
Trons Vilje 7 Plass 146 000
7 år SVART V v.Lome Elden K. Ødegaard Jarlsberg Travbane P 02/11 - 20 / 9 2120 28,9 g P
e. Trons Britta v. Spang Best J. Eilertsen Drammen Travbane N 02/8 - 21 / 1 2100 36,2 rg N
Julie Dahl /Skiptvet D. Dalen Bjerke Travbane - 18/6 - 03 / 12 2100 dg a 183
K. Ødegaard K. Malmin Bjerke Travbane - 09/5 - 02 / 7 2160 dg 37
blå m/rød bunn. K. Malmin Drammen Travbane - 21/9 - 01 / 8 2100 dg a 18
8 2019: -10 -0 -1 -1 -4 -28 000 2018: -21 -1 -1 -0 -10 -62 500
Jo Blessen 8 Plass 191 500
6 år BRUN H v.Storm Jo G. Gundersen Biri Travbane 2 28/10 - 04 / 7 2100 30,5a 149
e. Lesja Svarta v. Elding B. Steinseth Bjerke Travbane - 23/10 - 04 / 3 2100 dg a 77
Kjell Øyhaugen /Østre Gausdal B. Steinseth Bjerke Travbane 0 15/10 - 01 / 5 2100 30,4ag 290
D. Dalen Bjørn Steinseth (T) G. Gundersen Biri Travbane 4 05/10 - 01 / 5 2100 31,4a 139
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek H. Horpestad Bjerke Travbane 4 12/9 - 05 / 5 2100 29,9a 472
9 2019: -7 -1 -0 -1 -1 -26 000 2018: -22 -1 -2 -3 -5 -72 000
Vesle Jerva 9 Plass 171 000
10 år MØRKBR HP v.Åsajerven S. Kurås Orkdal Tråvpark 0 28/10 - 03 / 4 2120 36,9 g PK
e. Høgda Helda v. Elding K. Johansen Biri Travbane 3 05/10 - 01 / 9 2100 31,3a 433
Kari Aunhaug /Løkken Verk A. Stensen Leangen Travbane 0 10/9 - 04 / 12 1640 30,5ag 703
V. Hop Kari Aunhaug A. Stensen Leangen Travbane 0 20/8 - 04 / 14 2160 br g 269
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl A. Nilsen Orkdal Tråvpark 4 11/8 - 07 / 4 2100 31,5 318
10 2018: -13 -0 -1 -0 -2 -15 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Dallas 10 Plass 169 422
10 år RØD H v.Håkon Jo* A. Wright Drammen Travbane - 30/10 - 04 / 9 2100 dg a 789
e. Krut Gertrud (S) v. Dalar A. Wright Bjerke Travbane - 02/10 - 05 / 5 2100 dg a 758
Ingunn Karlsen-Marthe A. Kristofferstuen P. Arvesen Momarken Travbane 6 06/5 - 06 / 1 2140 28,3a 543
P. Arvesen Ingunn Karlsen B. Steinseth Magnor Travbane - 01/5 - 08 / 10 1620 dg 372
rød m/grønn vinkel E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 19/4 - 03 / 2 2100 30,2ag 307