Neste løp >>>
Start ca kl. 18:30 DNT-REKRUTTEN
DNT-REKRUTTEN
Kaldblods 2100 m. Voltestart.
For 3-15-årige høyest 4.000 kr.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
1. Løp
Gule Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-2-6 Plass : 1-2-6

1 2019: -4 -0 -0 -0 -4 -11 000 2018: -6 -1 -0 -0 -5 -20 947
Opseth Alsvinn 2100 1 Plass 31 947
5 år SVART V v.Bork Odin B. Steinseth Biri Travbane 5 19/10 - 08 / 1 2100 37,4 g 121
e. Smedsrud Vinni v. Gam Vinter B. Steinseth Bjerke Travbane P 15/8 - 21 / 1 2140 37,2 g P
Stall Ravinni
B. Steinseth Elen Marie Opseth
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj
2 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -4 000 2018: -2 -0 -1 -0 -0 -5 000
Mira Perla 2 Plass 9 000
5 år MØRKBR HP v.Järvsöviking* (S) Ø. Ruttenborg Biri Travbane P 31/8 - 24 / 6 2100 39,2 P
e. Mirastjerna v. Elding
Øyvind Ruttenborg /Biri
Ø. Ruttenborg
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame
3 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -5 -0 -0 -0 -5 -11 000
Hovde Elden 3 Plass 14 000
7 år SVART H v.Hovdesvarten E. Høitomt Biri Travbane 7 19/10 - 08 / 4 2100 37,8 g 85
e. Alsaker Sissel v. Bokli Eld J. Rasmussen Biri Travbane P 24/8 - 20 / 6 2120 41,7 g P
Torgeir Ruud-Knut Ola K. Ruud
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T)
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
4 2019: -4 -2 -1 -1 -0 -66 904 2018: -2 -1 -0 -0 -1 -32 419
Lygna Gutten 4 Plass 99 323
5 år SVART V v.Åsajerven K. Ødegaard Färjestad 1 05/11 - 08 / 1 2140 33,9 64
e. Lygna Larsi v. Elding K. Ødegaard Årjäng 5 16/9 - 04 / 2 2140 38,1 13
Knut Arne Ødegaard /Skiptvet K. Ødegaard Jarlsberg Travbane P 27/8 - 21 / 2 2120 34,4 P
K. Ødegaard
blå m/rød bunn.
5 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -4 000
Ospesetblesa 5 Plass 6 000
6 år SVART HP v.Bork Odin R. Halvorsen Bergen Travpark P 18/10 - 25 / 2 2100 42,0 P
e. Pajablesa v. Pajaprins R. Hop Bergen Travpark N 20/5 - 20 / 4 2120 49,6 g N
Kjell Aspeseter /Sogndal S. Wassberg Bergen Travpark N 05/4 - 21 / 3 2100 br g N
G. Austevoll Kjell Aspeseter
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -2 -0 -0 -1 -0 -3 500
Lygna Duval 6 Plass 3 500
8 år SVART V v.Horgen Tore D. Dalen Biri Travbane P 19/10 - 20 / 3 2120 39,2 g P
e. Lygna Camp v. Elding
Duval Charles Rosenvinge-Heidi Høgnes Rosenvinge
D. Dalen Duval Charles Rosenvinge
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek
7 2019: -3 -0 -0 -0 -3 -6 000 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -2 500
Skeie Sotå 7 Plass 8 500
7 år SVART HP v.Alm Viktor K. Mathisen Biri Travbane 0 19/10 - 08 / 7 2100 40,4 g 209
e. Sotå v. Spikeld O. Østre Biri Travbane P 30/9 - 20 / 9 2120 38,7 g P
Tonje Rudberg /Flisa
K. Mathisen Tonje Nilsen Rudberg
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek