<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:00 DNTs HØSTFINALE
DNTS HØSTFINALE
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 100.001 kr., 40 m. ved 275.001 kr.
For 3-årige minst 30.000 kr.
Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-2-7 Plass : 6-2-7

1 2019: -7 -0 -0 -1 -4 -21 000 2018: -13 -3 -1 -2 -3 -112 500
Sikvelands Bork 2100 1 Plass 133 500
4 år BORKET V v.Bork Odin A. Robertsen Momarken Travbane 4 04/11 - 04 / 1 2140 31,0 39
e. Seile Maia v. Slogum Jørn A. Valstad Biri Travbane 1 13/10 - 03 / 4 2100 29,8a 203
Wivie Breibybråten-Jon Magne Vik A. Valstad Momarken Travbane 6 09/10 - 06 / 5 2140 31,5a 87
A. Hagmann Jon Magne Vik A. Valstad Bjerke Travbane 3 26/9 - 03 / 4 1640 28,7 48
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek A. Valstad Biri Travbane - 16/9 - 04 / 1 2100 dg 21
2 2019: -2 -0 -1 -0 -1 -10 500 2018: -8 -3 -2 -1 -2 -151 000
Vestpol Kongen 2 Plass 161 500
4 år SVARTBRUN V v.Tekno Odin Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 21/10 - 06 / 7 2160 28,0 14
e. Vestpol Emily v. Järvsöviking* (S) Ø. Tjomsland Biri Travbane 2 13/10 - 01 / 8 2100 28,1a 19
Rune Røyrås /Hornnes S. Wassberg Bjerke Travbane 8 09/9 - 06 / 10 2100 28,5ag 407
V. Tjomsland Øystein Tjomsland (T) S. Wassberg Bjerke Travbane 3 28/8 - 07 / 6 2100 27,3a 58
Mørkeblå m/sølv skråstriper, reklame Ø. Tjomsland Forus Travbane 1 07/8 - 05 / 14 2060 30,5 11
3 2019: -5 -2 -0 -0 -2 -37 000 2018: -12 -3 -2 -0 -4 -98 000
Valle Hugo 3 Plass 135 000
4 år MØRKBR H v.Tekno Odin V. Tjomsland Bjerke Travbane 0 24/10 - 04 / 8 2140 32,0 g 85
e. Valle Eldi v. Elding V. Tjomsland Biri Travbane 4 13/10 - 01 / 3 2100 29,3a 77
Helge Gunnar Søberg /Rendalen Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 06/10 - 02 / 5 2180 30,2 18
V. Hop Øystein Tjomsland (T) V. Tjomsland Klosterskogen Travbane - 01/10 - 02 / 11 2100 dg a 25
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 22/9 - 08 / 8 2180 30,9 86
4 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -18 -2 -0 -3 -9 -143 403
Skumsjøstjerna 2120 1 Plass 147 403
4 år BRUN HP v.Moe Svarten F. Mjølnerød Momarken Travbane 5 20/10 - 04 / 2 2140 30,0ag 109
e. Pålsflya v. Pål Even F. Mjølnerød Momarken Travbane 1 09/10 - 04 / 4 2140 29,7a 194
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Drammen Travbane 1 27/9 - 02 / 5 2100 30,0ag 45
F. Mjølnerød F. Mjølnerød Bjerke Travbane 6 07/9 - 03 / 8 2160 32,3 g 64
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Bjerke Travbane 5 28/8 - 01 / 5 2100 30,7ag 394
5 2019: -1 -0 -1 -0 -0 -8 000 2018: -8 -4 -0 -0 -4 -198 000
Våler Nikolai 2 Plass 206 000
4 år SVART H v.Åsajerven S. Wassberg Biri Travbane 6 13/10 - 09 / 3 2100 27,0a 201
e. Våler Oda v. Moe Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 7 09/9 - 06 / 11 2100 27,4a 118
Stall Olympic AB /Nordre Toten Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 4 28/8 - 07 / 4 2100 27,6ag 27
S. Wassberg Øystein Tjomsland (T) V. Tjomsland Bjerke Travbane 1 08/8 - 01 / 5 2100 27,9a 19
Svart m/hvitt skl.stykke, rekl. Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 21/7 - 03 / 4 2160 27,6 42
6 2019: -1 -0 -1 -0 -0 -100 000 2018: -11 -9 -1 -0 -1 -1 483 533
Rappstjernen 2140 1 Plass 1 583 533
4 år MØRKBR H v.Bork Odin Ø. Tjomsland Gävle 1 25/10 - 06 / 9 1680 24,8 12
e. Rappeldi v. Elding Ø. Tjomsland Biri Travbane 1 13/10 - 09 / 6 2100 24,7a 21
Tor Gunnar Johnsen /Tiller Ø. Tjomsland Leangen Travbane 1 29/9 - 02 / 5 2180 27,1 11
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 2 09/9 - 06 / 3 2100 25,7a 27
Gul m/sort sidefelt og belte.rekl. T. Solberg Bjerke Travbane 1 28/8 - 07 / 1 2100 26,8a 18
7 2019: -1 -1 -0 -0 -0 -33 166 2018: -11 -2 -3 -3 -2 -421 744
Tangen Trygg 2 Plass 454 910
4 år BORKET H v.Bork Odin J. Mjølnerød Biri Travbane 0 13/10 - 09 / 7 2100 27,1ag 347
e. Tangen Tina v. Elding J. Mjølnerød Bjerke Travbane 4 09/9 - 06 / 9 2100 25,9a 900
Tor Birger Krageboen /Tveit J. Mjølnerød Bjerke Travbane 2 28/8 - 09 / 6 2100 27,4a 102
J. Mjølnerød O. Kjenner Dannero 6 12/8 - 08 / 9 2140 26,5a 908
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Dannero 2 29/7 - 04 / 1 2140 28,8a 291