<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:15 V64-6
V5-4
DD-2
NILS ØSTBYS MINNELØP
NILS ØSTBYS MINNELØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 150.001 kr., 40 m. ved 350.001 kr., 60 m. ved 900.001 kr.
For 4-årige minst 40.000 kr.
Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-10-2 Plass : 1-10-2

1 2018: -17 -3 -1 -3 -5 -354 893 2017: -6 -0 -1 -2 -3 -73 434
Hugo Bäck* (S) 2120 1 Plass 428 327
4 år BRUN H v.H.G. Balder G. Antonsen Bjerke Travbane 4 31/10 - 08 / 11 2100 27,3a 88
e. Cola Jana Tabac* (S) v. Lex Jon C. Antonsen Biri Travbane 4 13/10 - 10 / 5 2120 27,5 167
Sverige G. Antonsen Bjerke Travbane 9 09/9 - 09 / 12 2600 28,3a 1079
G. Antonsen G. Antonsen Bjerke Travbane 4 27/8 - 04 / 7 2600 28,8a 191
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame G. Antonsen Bollnäs 5 09/8 - 06 / 8 1640 23,9a 469
2 2018: -18 -2 -5 -3 -3 -179 120 2017: -9 -2 -1 -1 -3 -65 000
Komnes Bork 2 Plass 244 120
4 år MØRKBR H v.Bork Odin J. Gaustad Bergen Travpark 3 27/10 - 04 / 8 2140 28,1 182
e. Komnes Glitter v. Dublan J. Gaustad Biri Travbane 0 13/10 - 10 / 3 2100 28,6 462
Stall Eldo J. Gaustad Romme 1 14/9 - 01 / 1 2140 28,4 32
J. Gaustad J. Gaustad Bjerke Travbane 0 27/8 - 05 / 4 2600 28,9ag 1201
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Bjerke Travbane 2 04/8 - 05 / 11 2100 27,3a 90
3 2018: -12 -0 -2 -1 -3 -144 000 2017: -8 -2 -1 -1 -2 -114 500
Jarand 3 Plass 258 500
4 år BRUN V v.Bork Odin A. Akselsen Bergen Travpark 0 27/10 - 04 / 5 2140 31,2 g 48
e. Jensi v. Elding A. Akselsen Bjerke Travbane 5 09/9 - 09 / 8 2600 27,0a 1424
Arvid Nordvik /Bergen A. Akselsen Bjerke Travbane 4 27/8 - 06 / 1 2600 27,7a 300
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Bjerke Travbane 3 13/8 - 04 / 8 2100 30,0a 83
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Bjerke Travbane 2 01/8 - 04 / 3 2600 30,0a 161
4 2018: -14 -3 -2 -2 -3 -154 500 2017: -7 -3 -0 -1 -2 -90 000
Moe Tyr 4 Plass 244 500
4 år SVART H v.Tekno Odin T. Solberg Biri Travbane 0 13/10 - 10 / 8 2120 27,9 g 118
e. Moe Menja v. Mørtvedt Jerkeld T. Solberg Sørlandets Travpark 0 06/10 - 07 / 6 2140 br ag 41
Tor-Martin Moe /Sundebru G. Austevoll Bjerke Travbane 8 09/9 - 09 / 6 2600 27,8ag 562
G. Austevoll Tor-Martin Moe G. Austevoll Bjerke Travbane 3 27/8 - 06 / 4 2600 27,5a 254
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl T. Solberg Bjerke Travbane 1 15/8 - 06 / 11 2100 26,8a 25
5 2018: -14 -6 -0 -0 -4 -172 500 2017: -8 -2 -1 -1 -2 -91 030
Stumne Fyr 5 Plass 263 530
4 år MØRKBR V v.Joker Elden Å. Tengsareid Bergen Travpark 1 27/10 - 08 / 4 2120 26,9 49
e. Stumne Saga v. Spang Best Å. Tengsareid Biri Travbane 5 13/10 - 10 / 1 2100 28,3 189
Stall Festival Fyrverkeri E. Høitomt Bjerke Travbane 1 02/10 - 05 / 6 2100 30,3a 16
Å. Tengsareid Anders Lundstrøm Wolden (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 08/9 - 02 / 2 2140 28,4 48
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 6 27/8 - 06 / 9 2600 27,7a 212
6 2018: -9 -0 -1 -1 -3 -36 491 2017: -9 -5 -0 -0 -2 -372 636
Kos Odin 2140 1 Plass 409 127
4 år SVART H v.Alm Viktor S. Jessen Bergen Travpark 5 27/10 - 04 / 9 2160 27,7 g 72
e. Mai Kosa v. Moe Odin S. Jessen Biri Travbane 0 13/10 - 10 / 10 2140 27,1 209
Stall Jessen S. Jessen Momarken Travbane 3 23/9 - 01 / 1 2140 27,6a 42
S. Jessen S. Jessen Sørlandets Travpark 2 11/9 - 01 / 3 2140 25,8 28
Svart/gull/svart tredelt, gull arm,rek S. Jessen Bjerke Travbane 5 27/8 - 06 / 6 2600 27,7a 102
7 2018: -16 -6 -4 -2 -1 -497 806 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Grislefaksen G.L. 2 Plass 497 806
4 år MØRKBR H v.Järvsöfaks (S) J. Mjølnerød Gävle - 25/10 - 04 / 3 1640 dg a 61
e. Tangen Mari v. Lome Kongen J. Mjølnerød Biri Travbane 1 13/10 - 10 / 11 2140 26,4 62
Gustav Larsen /Lindesnes J. Mjølnerød Bergsåker 2 28/9 - 06 / 1 2640 26,0 85
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Bjerke Travbane - 09/9 - 09 / 9 2600 dg a 253
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Bjerke Travbane 2 27/8 - 05 / 9 2600 27,8a 101
8 2018: -11 -2 -1 -2 -0 -299 200 2017: -9 -3 -2 -1 -1 -132 000
Brenne Banker 3 Plass 431 200
4 år SVART H v.Moe Odin E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 06/10 - 05 / 10 2140 27,0a 68
e. Brenne Vinni v. Lome Elden E. Høitomt Bjerke Travbane 0 27/8 - 06 / 10 2600 28,3a 126
Stig Flaata /Tinn Austbygd Ø. Kihlstrøm Östersund 3 25/7 - 09 / 9 2140 25,4a 220
L. Kolle Frode Hamre (T) Ø. Kihlstrøm Östersund 3 15/7 - 04 / 10 2140 25,4a 57
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl E. Høitomt Leangen Travbane 0 23/6 - 08 / 7 2180 29,4 22
9 2018: -9 -0 -2 -3 -3 -372 000 2017: -12 -4 -1 -2 -3 -661 000
Lome Diamant 2160 1 Plass 1 033 000
4 år SVART H v.Moe Odin K. Djøseland Sørlandets Travpark 5 03/11 - 09 / 12 2160 26,0 1045
e. Lome Rigla v. Rigel Jo M. Gundersen Biri Travbane 6 13/10 - 04 / 3 2600 26,9 g 256
Frode Gjedrem /Sandnes Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 09/9 - 09 / 11 2600 27,0a 305
K. Djøseland Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 27/8 - 05 / 3 2600 27,9ag 85
Svart m/gullbånd,rød søm,rekl. K. Djøseland Forus Travbane 2 03/7 - 05 / 4 2060 25,1 21
10 2018: -10 -0 -5 -2 -3 -332 906 2017: -12 -5 -3 -2 -2 -950 816
Valle Ask 2 Plass 1 283 722
4 år SVART H v.Moe Odin J. Olsen Gävle 4 25/10 - 04 / 5 1640 24,9a 298
e. Eldvinni v. Lome Elden T. Solberg Bjerke Travbane 6 09/9 - 09 / 5 2600 27,4ag 150
Oddbjørn Johansen /Skien T. Solberg Bjerke Travbane 2 27/8 - 04 / 4 2600 28,0a 19
T. Solberg T. Solberg Östersund 4 25/7 - 09 / 4 2140 25,7ag 88
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Östersund 2 15/7 - 04 / 6 2140 24,7a 23