<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:45 V65-6
V5-3
DD-2
PROVENDO

Varmblods 1700 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 315.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-3-8 Plass : 11-3-8

1 2018: -11 -0 -0 -2 -6 -33 500 2017: -12 -0 -0 -1 -4 -18 500
La Paloma 1700 1 Plass 268 000
11 år MØRKBR V v.Mr. Commissioner (US) D. Dalen Bjerke Travbane 5 17/10 - 03 / 10 1609 13,6a 1116
e. Smok'n Katie v. Smok'n Lantern* (US) D. Dalen Bjerke Travbane 5 09/10 - 03 / 3 2100 16,5a 168
Linda Borgan /Hvittingfoss D. Dalen Drammen Travbane 4 28/6 - 05 / 10 2100 15,7a 239
H. Tvedt Linda Borgan E. Rennesvik Bjerke Travbane 4 18/6 - 04 / 15 2100 17,0a 253
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek D. Dalen Klosterskogen Travbane 3 31/5 - 06 / 6 1700 13,8a 323
2 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -2 179 2018: -18 -2 -1 -4 -7 -69 500
Dream Sahbra P. 2 Plass 305 179
8 år BRUN V v.Boardwalk Hall* (US) S. Jessen Jarlsberg Travbane 0 02/11 - 06 / 7 2100 17,4a 363
e. Strike Again (CA) v. Striking Sahbra* (US) S. Jessen Klosterskogen Travbane 6 25/10 - 06 / 8 1700 16,3a 744
Stall Shaber E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 01/10 - 01 / 2 1700 15,3a 138
S. Jessen D. Dalen Klosterskogen Travbane 3 13/9 - 05 / 6 2100 15,5a 173
Svart/gull/svart tredelt, gull arm,rek S. Jessen Jarlsberg Travbane 5 10/9 - 05 / 10 2100 15,6a 811
3 2019: -5 -1 -1 -0 -1 -27 000 2018: -19 -1 -6 -3 -6 -110 148
Zeen av Ekbacka (S) 3 Plass 304 572
8 år BRUN V v.Olimede* (FR) A. Akselsen Bergen Travpark 2 27/10 - 01 / 4 2100 15,8a 33
e. Memory of Rags (S) v. Shan Rags A. Akselsen Klosterskogen Travbane 2 01/10 - 05 / 8 2100 15,3a 60
Laila Thue /Steinsholt O. Østre Sørlandets Travpark 2 22/9 - 06 / 9 2140 15,3a 56
A. Akselsen Laila Thue (A) A. Akselsen Årjäng 1 14/8 - 04 / 12 2140 16,6a 315
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv L. Thue Jarlsberg Travbane 0 05/8 - 05 / 10 2100 15,6a 161
4 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -16 -2 -1 -0 -3 -51 000
Camillo Neo (S) 4 Plass 267 922
10 år BRUN V v.Gigant Neo* (S) D. Dalen Drammen Travbane 0 30/10 - 01 / 2 2100 17,5a 200
e. Ofelia Laukko (FI) v. Black Laukko (FI) D. Dalen Drammen Travbane 0 11/10 - 05 / 7 1700 15,3a 601
Stine Hansen Juklerød-Anita Hansen Juklerød Å. Rønningen Bergen Travpark 0 27/5 - 05 / 2 2100 17,3a 920
S. Juklerød R. Halvorsen Haugaland Travpark 0 10/5 - 08 / 9 1800 18,0a 253
Rød, hvi kilef felt,hvit erm,rød ermst Å. Rønningen Bergen Travpark 5 12/4 - 08 / 1 2100 16,5a 194
5 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -8 000 2018: -16 -2 -3 -1 -6 -109 000
Mira Star M. 5 Plass 351 500
8 år BRUN HP v.Boardwalk Hall* (US) J. Hansen Klosterskogen Travbane 5 25/10 - 05 / 12 2100 16,1a 228
e. Toya Star M.* v. Speedy Tomali (US) J. Hansen Bjerke Travbane 0 17/10 - 06 / 4 2100 16,0a 547
Espen Flaatten-Tina Gabrielsen J. Hansen Jarlsberg Travbane 4 21/9 - 06 / 10 1609 15,0a 192
O. Østre Tina Gabrielsen J. Hansen Bjerke Travbane 6 08/9 - 05 / 10 2100 14,8a 633
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame J. Hansen Momarken Travbane 0 12/6 - 05 / 8 2140 15,9a 191
6 2018: -22 -2 -4 -3 -5 -115 500 2017: -16 -2 -1 -2 -7 -67 500
Victor Hastrup (DK) 6 Plass 273 393
8 år BRUN V v.Beaumont Hanover* (US) L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 25/10 - 05 / 4 2100 15,6a 89
e. Isabella Hastrup (DK) v. Sugarcane Hanover* (US) L. Kolle Bjerke Travbane 0 17/10 - 07 / 7 1609 13,9a 667
Stall Victory Pole In S. Brynemo Klosterskogen Travbane - 01/10 - 05 / 3 2100 dg a 89
E. Høitomt Per Gottling (T) L. Kolle Klosterskogen Travbane 1 24/9 - 05 / 3 2100 17,2a 90
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek L. Kolle Sørlandets Travpark 0 11/9 - 05 / 7 2140 15,7a 156
7 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -18 -4 -2 -2 -3 -104 500
King Senator 7 Plass 304 500
7 år BRUN V v.Mr. Commissioner (US) L. Kolle Klosterskogen Travbane 1 25/10 - 06 / 2 1700 15,8a 93
e. Lizzi Pilot v. Gunslinger Spur (US) L. Kolle Drammen Travbane 1 27/9 - 01 / 1 2100 15,9a 44
Gunnar Aksnes-Kåre Johannesen L. Kolle Bjerke Travbane 0 03/9 - 02 / 8 2100 16,2a 167
L. Kolle Gunnar Aksnes L. Kolle Drammen Travbane 1 16/8 - 05 / 3 1700 15,4a 25
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl M. Løve Jarlsberg Travbane 0 05/8 - 05 / 8 2100 15,6a 275
8 2019: -4 -0 -1 -0 -0 -9 000 2018: -17 -4 -2 -1 -4 -99 500
Scarlet Creation 8 Plass 317 442
6 år BRUN HP v.Scarlet Knight* (US) Å. Tengsareid Drammen Travbane 1 22/10 - 03 / 1 1700 14,9a 65
e. One Creation v. Varenne* (IT) A. Ødegård Klosterskogen Travbane 0 01/10 - 05 / 11 2100 17,0a 94
Stall Creation AB /Oslo M. Øyo Bjerke Travbane 2 25/9 - 05 / 1 1609 13,6a 72
Å. Tengsareid Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 18/9 - 03 / 2 1609 14,0a 695
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam V. Hop Drammen Travbane 6 30/8 - 05 / 9 2100 16,7a 331
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -19 -1 -1 -2 -6 -57 000
Needed Time 9 Plass 249 000
6 år SOTRØD HP v.Orlando Vici (FR) Å. Tengsareid Drammen Travbane 2 30/10 - 01 / 3 2100 16,2a 176
e. Misty Kronos (IT) v. Pine Chip* (US) V. Hop Drammen Travbane 0 22/10 - 03 / 3 1700 15,6ag 298
Hilde Bø-Line Charlotte B Hansen V. Hop Drammen Travbane 0 11/10 - 05 / 4 1700 15,1a 344
V. Hop Arthur Bø (T) J. Hansen Klosterskogen Travbane 0 01/10 - 05 / 7 2100 17,0a 289
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Klosterskogen Travbane 3 24/9 - 05 / 5 2100 17,5a 122
10 2019: -5 -1 -1 -1 -1 -36 000 2018: -11 -2 -2 -1 -2 -63 991
Zoot Va Bene 10 Plass 354 050
9 år BRUN V v.From Above* (S) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 25/10 - 06 / 9 1700 16,4a 84
e. Chippychip G.T.* v. Defi D'aunou* (FR) G. Austevoll Momarken Travbane 0 19/6 - 06 / 6 1640 14,7ag 55
Hedda E. Assev /Kvelde G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 31/5 - 06 / 3 1700 13,6a 30
G. Austevoll Hedda E. Assev (T) G. Austevoll Momarken Travbane 2 08/5 - 05 / 1 2140 14,2a 100
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane 2 27/4 - 02 / 9 1609 13,8a 36
11 2019: -3 -1 -1 -0 -0 -29 000 2018: -18 -9 -3 -2 -2 -249 032
Cool Canadian (S) 11 Plass 347 153
5 år BRUN V v.From Above* (S) D. Dalen Bergen Travpark 1 27/10 - 01 / 6 2100 15,3a 20
e. Athena Sund (S) v. Scarlet Knight* (US) M. Øyo Bergen Travpark 1 11/10 - 09 / 6 2100 15,6a 14
Stall S&M og Stall Cool Canadian D. Dalen Biri Travbane 3 16/9 - 02 / 7 1609 13,5a 34
D. Dalen Margrethe Nilsen (A) B. Steine Bjerke Travbane 2 08/9 - 01 / 12 2100 15,6a 60
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek M. Øyo Momarken Travbane 2 19/8 - 06 / 4 2140 15,1a 22