<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:00 V5-4
DNTs UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP
DNTS UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP - TIDSLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.37,5 og bedre.
For 3-årige med rekord 1.35,0 og dårligere.
Premier: 30.000-17.000-11.000-8.000-6.000-5.000-5.000-5.000 (8 premier)
7. Løp
Beige Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-6-4 Plass : 7-6-4

1 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Frøken Flax 2100 1 Plass 0
3 år BRUN HP v.Hellin Faxen J. Mjølnerød Momarken Travbane P 30/10 - 20 / 9 2160 38,8 P
e. Komnes Tuva v. Lome Elden A. Stensen Biri Travbane 20/10 - 21 / 4 2100 57,6 B
Jørgen A. Mjølnerød /Halden R. Bjørnbeth Leangen Travbane 31/8 - 20 / 7 1660 03,0 B
J. Mjølnerød
burgunder m/gul hestesko & to ermringe
2 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -5 000
Gyri Jenta 2 Plass 5 000
4 år SVART HP v.Norheim Svenn E. Høitomt Klosterskogen Travbane P 25/10 - 20 / 2 2100 41,7 P
e. Ulve Dokka v. Elding E. Høitomt Klosterskogen Travbane 24/9 - 21 / 6 1720 59,2 g B
Olav Kaasin-Gyri Kaasin T. Solberg Jarlsberg Travbane 12/9 - 23 / 9 2120 59,4 g B
E. Høitomt Olav Kaasin
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -3 -0 -0 -1 -1 -19 000
Opera Stjerna 3 Plass 19 000
4 år BRUN HP v.H.G. Balder K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane P 16/7 - 20 / 3 2100 38,7 P
e. Haugestad Opera v. Åsajerven S. Jessen Klosterskogen Travbane 27/11 - 22 / 3 1700 54,4 B
Dag Magne Magnussen-Vivi-Ann Gravklev S. Jessen Jarlsberg Travbane 27/8 - 20 / 11 2120 59,2 B
S. Jessen Dag Magne Magnussen
Svart/gull/svart tredelt, gull arm,rek
4 2019: -5 -0 -1 -1 -3 -17 000 2018: -2 -0 -0 -1 -0 -11 000
Direktør Ribe 4 Plass 28 000
4 år SVART H v.Norheim Svenn A. Berås Sørlandets Travpark P 21/10 - 20 / 4 2160 40,0 P
e. Kleppe Bausa v. Alm Viktor A. Berås Sørlandets Travpark 13/8 - 24 / 4 1640 56,5 g B
Øyvind Ribe /Nedenes A. Berås Sørlandets Travpark 06/8 - 22 / 4 1660 57,3 g B
A. Berås Øyvind Ribe
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl
5 2018: -3 -0 -0 -1 -2 -7 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Bokli Inger 2120 1 Plass 7 500
3 år MØRKBR HP v.Bork Odin V. Hop Jarlsberg Travbane 7 02/9 - 02 / 7 2100 35,4 136
e. Bokli Mai v. Åsajerven G. Flåten Klosterskogen Travbane 7 16/8 - 08 / 8 2100 40,2 g 34
Per Vidar Gjersøe-Inger Johanne Gjersøe G. Flåten Jarlsberg Travbane 3 05/8 - 08 / 5 2100 35,0 27
V. Hop Geir Flåten (T) G. Flåten Jarlsberg Travbane P 25/6 - 21 / 4 2120 36,0 P
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Flåten Jarlsberg Travbane 27/8 - 20 / 8 2120 54,5 g B
6 2019: -9 -0 -2 -2 -3 -38 000 2018: -3 -0 -2 -0 -1 -24 000
Stjernebjørn 2 Plass 62 000
4 år BORKET V v.Slogum Bjørn J. Hansen Klosterskogen Travbane 2 25/10 - 07 / 5 2100 35,1 110
e. Eldina Elken v. Spikeld V. Hop Jarlsberg Travbane 5 12/10 - 07 / 8 2100 36,4ag 66
Helene Johbraaten Hoverud /Åmot V. Hop Jarlsberg Travbane P 24/5 - 20 / 6 2120 37,2 g P
J. Hansen Jan Morten Hansen (T) V. Hop Jarlsberg Travbane 03/11 - 21 / 1 2100 53,0 B
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek V. Hop Jarlsberg Travbane 12/9 - 22 / 7 2120 55,0 g B
7 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -5 -1 -0 -0 -4 -52 000
Voje Faksa 3 Plass 52 000
4 år SVART HP v.Hellin Faxen G. Flåten Bjerke Travbane 6 24/10 - 09 / 9 2160 35,1 g 147
e. Voje Lykka v. Lykkebron* L. Kolle Klosterskogen Travbane 6 01/10 - 08 / 5 2120 35,4 144
Stall Bøhæringane, Bø I Telemark G. Flåten Jarlsberg Travbane 5 21/9 - 07 / 4 2100 36,6 g 58
G. Flåten G. Flåten Jarlsberg Travbane P 03/8 - 21 / 6 2120 36,0 P
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane 03/11 - 21 / 2 2100 53,0 B