<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:58 V5-2
LYKKEVINNAS LØP
TIDSLØP
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige med rekord 1.32,5 og dårligere.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
2. Løp
Blå Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-5-6 Plass : 1-5-6

1 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -5 401 2018: -10 -1 -0 -3 -4 -37 000
Spang Remina 2100 1 Plass 65 401
7 år MØRKBR HP v.Mørtvedt Jerkeld I. Mysen Momarken Travbane 3 08/5 - 08 / 9 2160 32,9 130
e. Tullmi v. Spang Best G. Austevoll Momarken Travbane 6 02/4 - 04 / 13 2180 34,2 185
Iselin Mysen-Marinus A. Beck K. Johansen Bjerke Travbane - 01/3 - 07 / 7 2100 dg a 174
I. Mysen K. Johansen Biri Travbane 3 16/2 - 08 / 8 2140 33,0 130
Svart, røde ermer&sidef,gule ruter,rek K. Johansen Momarken Travbane 5 06/2 - 03 / 10 2160 34,4 487
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Marine Odin 2 Plass 7 000
6 år BRUN V v.Moe Odin V. Hop Drammen Travbane P 30/8 - 20 / 2 2120 34,9 P
e. Marine Terna v. Marine Svarten P. Midtfjeld Momarken Travbane N 19/8 - 20 / 4 2160 37,6 g N
Kim Åge Rokkan-Dorthe Emilie L. Rokkan L. Trudvang Momarken Travbane N 19/5 - 21 / 2 2160 34,1 rg N
P. Midtfjeld Kim Åge Rokkan (A) O. Østre Jarlsberg Travbane - 30/10 - 09 / 8 2120 dg 38
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek O. Østre Drammen Travbane 2 19/10 - 08 / 2 2100 34,8 g 151
3 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -5 000 2018: -9 -0 -2 -2 -3 -34 500
Mo Oda 3 Plass 48 000
5 år MØRKBR HP v.Moe Odin H. Holm Klosterskogen Travbane 4 01/11 - 03 / 13 2120 35,5 g 83
e. Schudona v. Spikeld E. Høitomt Momarken Travbane 3 15/5 - 08 / 10 2160 34,4 72
Monica Borge-Knut-Erik Moe E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 10/5 - 08 / 9 2120 34,1 235
H. Holm Monica Borge E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 22/4 - 04 / 8 2100 34,0a 72
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 01/6 - 08 / 9 2100 34,8 77
4 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -7 -1 -0 -2 -1 -21 500
Skar Lukas 4 Plass 21 500
7 år LYSBRUN V v.Storm Jo V. Hop Jarlsberg Travbane 3 26/10 - 04 / 8 2120 34,2 g 161
e. Ulvensnerta v. Skøiar V. Hop Bjerke Travbane - 10/10 - 09 / 6 2160 dg 47
Geir Aga-Aina Skar V. Hop Jarlsberg Travbane 1 28/9 - 04 / 3 2100 34,1 30
Å. Tengsareid Aina Skar G. Austevoll Klosterskogen Travbane 3 13/9 - 07 / 8 2100 35,8 g 50
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam G. Austevoll Jarlsberg Travbane 5 27/4 - 07 / 9 2120 33,7 g 223
5 2018: -10 -0 -1 -0 -7 -23 868 2017: -5 -0 -0 -0 -1 -2 063
Balder Tøffen S.K.* 5 Plass 58 354
6 år MØRKBR V v.H.G. Balder P. Thuresson Drammen Travbane 5 22/10 - 09 / 11 2140 34,0 103
e. Spikelin v. Spikeld P. Thuresson Åmål 5 14/10 - 02 / 3 2100 33,0 g 333
Sverige P. Thuresson Momarken Travbane 4 02/10 - 02 / 1 2160 33,1 573
P. Thuresson P. Thuresson Momarken Travbane 6 23/9 - 08 / 1 2160 33,4 415
rød m/"v" i hvitt. P. Thuresson Årjäng 6 07/9 - 08 / 9 2160 33,8 g 1135
6 2019: -4 -2 -0 -0 -1 -41 500 2018: -12 -2 -3 -3 -3 -64 000
Vår Bajas 6 Plass 105 500
5 år SVART H v.Moe Svarten E. Høitomt Bjerke Travbane 3 02/10 - 02 / 5 2100 35,9a 61
e. Vårlill v. Elding E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 28/9 - 04 / 11 2120 33,3 g 57
Bent Olav Wigdal /Vikersund P. Sem Drammen Travbane 5 22/9 - 03 / 3 2100 34,2 94
E. Høitomt Bent Olav Wigdal E. Høitomt Biri Travbane 6 31/8 - 01 / 3 2100 33,2 155
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Biri Travbane 2 10/8 - 09 / 2 2100 40,7 50
7 2019: -3 -1 -1 -0 -0 -22 000 2018: -12 -0 -0 -1 -2 -8 500
Tillit 7 Plass 30 500
8 år MØRKBR HP v.Mørtvedt Jerkeld M. Sørvik Drammen Travbane 0 22/10 - 09 / 3 2100 40,9 562
e. Tiril Tausa v. Tand Troll* (S) M. Sørvik Momarken Travbane - 09/10 - 09 / 1 2140 dg 565
Thea Marika Ditlefsen /Vikersund M. Sørvik Jarlsberg Travbane - 28/9 - 04 / 5 2100 dg 646
D. Dalen Martine O. Sørvik (T) M. Sørvik Klosterskogen Travbane 0 13/9 - 07 / 7 2100 39,9 g 508
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek H. Holm Biri Travbane 0 31/8 - 01 / 2 2100 40,2 rg 668
8 2018: -17 -0 -2 -1 -7 -34 000 2017: -3 -0 -0 -0 -2 -5 000
Hællemåne Da Mia 8 Plass 39 000
7 år SVART HP v.Særpefanten K. Bjørnerød Biri Travbane 0 22/7 - 03 / 6 2120 32,6 g 559
e. Østfold Frida v. Alm Svarten K. Bjørnerød Momarken Travbane 6 10/7 - 02 / 2 2160 32,8 g 999
Unn Neset-Harald Neset K. Bjørnerød Momarken Travbane 7 19/6 - 07 / 5 2160 35,8 305
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 06/6 - 09 / 12 2160 34,7 g 561
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 0 24/5 - 08 / 4 2100 34,5ag 330
9 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -9 -1 -1 -1 -2 -32 491
Bokli Odin 9 Plass 32 491
4 år BRUN V v.Odins Eld V. Hop Drammen Travbane 2 22/10 - 09 / 7 2140 33,5 82
e. Bokli Rikka v. Elding V. Hop Klosterskogen Travbane 3 01/10 - 08 / 4 2120 35,0 g 113
Arthur Bø /Bø I Telemark Å. Tengsareid Momarken Travbane - 19/8 - 03 / 14 2160 dg 163
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Årjäng 0 07/8 - 08 / 7 2160 33,9 g 51
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Klosterskogen Travbane 1 16/7 - 07 / 6 2100 35,0 24