<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:25 V76-5
V5-2
ALMSTJERNAS LØP.

Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 260.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-5-4 Plass : 8-5-4

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -1 -1 -0 -1 -36 500
Kolnes Karen 2100 1 Plass 239 000
11 år SVART HP v.Fakse* (S) M. Rasmussen Bergen Travpark 0 19/7 - 01 / 9 2120 31,9 402
e. Kolnes Lill v. Spikeld L. Hauge Bergen Travpark 0 27/5 - 04 / 3 2100 29,8a 97
Malin S. Øveråsen /Biri M. Rasmussen Haugaland Travpark 4 10/5 - 06 / 2 1800 29,3 112
J. Rasmussen Kjetil Helgestad (T) L. Hauge Bergen Travpark 2 26/4 - 02 / 1 2100 28,9 52
blå m/bred gul v-formet stolpe O. Østre Bergen Travpark 1 05/4 - 04 / 10 2140 29,0 154
2 2018: -21 -5 -3 -1 -4 -128 000 2017: -12 -4 -3 -1 -1 -102 000
Briljant 2 Plass 251 000
8 år MØRKBR V v.Spikeld E. Rennesvik Bjerke Travbane 1 24/10 - 06 / 5 1609 24,5a 26
e. Vivendel v. Viljesterk D. Dalen Momarken Travbane 6 20/10 - 06 / 15 2180 27,4 106
Kari M. Hasselgård-Erik Hasselgård E. Rennesvik Drammen Travbane 1 11/10 - 01 / 6 1700 24,9a 35
D. Dalen Kari M. Hasselgård E. Rennesvik Momarken Travbane 2 02/10 - 04 / 2 1640 28,5ag 59
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek E. Rennesvik Momarken Travbane - 23/9 - 04 / 11 2160 dg 38
3 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -474 2018: -7 -0 -0 -1 -3 -13 894
Blåstrupemoen 3 Plass 219 448
10 år BRUN H v.Håkon Jo* K. Brenden Färjestad 0 27/10 - 05 / 7 1660 29,5 712
e. Viggdine v. Elding K. Brenden Klosterskogen Travbane 0 14/10 - 06 / 2 2100 29,0a 510
Leif Brenden-Olaug Kjexrud K. Brenden Rättvik 8 29/9 - 08 / 12 2160 31,2 212
E. Høitomt Leif Brenden O. Sagholen Årjäng 3 15/9 - 05 / 7 2160 30,1 67
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek K. Brenden Biri Travbane 0 24/8 - 03 / 6 1620 30,2 478
4 2018: -22 -2 -4 -7 -3 -119 000 2017: -13 -0 -4 -1 -3 -56 000
Spang Emblan 4 Plass 261 500
6 år MØRKBR V v.Lome Elden E. Killingmo Klosterskogen Travbane 3 25/10 - 03 / 9 2100 28,5a 119
e. Moe Gjerd v. Rigel Jo T. Solberg Drammen Travbane 3 18/10 - 01 / 3 2100 28,2a 92
May Viola Karlsen /Hamar C. Hande Momarken Travbane 2 02/10 - 08 / 4 2160 31,0 50
T. Solberg Erik Killingmo (T) T. Solberg Bjerke Travbane 0 26/9 - 04 / 10 1609 27,9ag 101
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek E. Killingmo Bjerke Travbane - 20/9 - 05 / 5 1609 dg a 68
5 2019: -7 -1 -0 -1 -2 -69 000 2018: -23 -7 -4 -3 -4 -237 000
Skauga Rasken 5 Plass 371 000
7 år RØDBRUN V v.Briskeby Philip A. Christensen Bjerke Travbane 0 24/10 - 06 / 11 1609 26,5a 58
e. Frk. Martini v. Lykkefot A. Christensen Bjerke Travbane 1 03/10 - 08 / 3 2100 27,7a 23
Anne Christensen-Olav Donstad A. Christensen Forus Travbane - 15/9 - 03 / 12 2060 dp 80
A. Christensen A. Christensen Klosterskogen Travbane 3 01/9 - 07 / 11 2100 26,5a 27
mørkblå m/hvit stolpe/sk.felt, emblem A. Christensen Bjerke Travbane 1 08/8 - 05 / 5 2100 27,2a 14
6 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -17 -3 -2 -0 -4 -162 000
Il Sokken 6 Plass 224 000
8 år BRUN V v.Bork Odin M. Gundersen Bjerke Travbane 5 24/10 - 06 / 12 1609 26,0a 75
e. Salsnes Ilmi v. Ilmin M. Gundersen Bjerke Travbane 1 10/10 - 02 / 6 2160 27,9 123
Inger Hilde Johansen-Per Johansen M. Gundersen Biri Travbane - 16/9 - 06 / 10 2100 dg a 100
M. Gundersen Per Johansen (T) M. Gundersen Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 07 / 8 2100 29,9a 132
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Bjerke Travbane 0 20/6 - 05 / 8 2160 30,5 g 62
7 2019: -10 -0 -1 -2 -3 -38 000 2018: -18 -4 -2 -1 -2 -146 000
Smedtulla 7 Plass 313 000
7 år SVART HP v.Bokli Balder O. Mikkelborg Drammen Travbane 1 22/10 - 02 / 1 2100 27,1 68
e. Smedjenta v. Elding O. Mikkelborg Bjerke Travbane 6 03/10 - 08 / 6 2100 28,5ag 250
Torbjørn Smedsrud /Fåberg L. Pedersen Biri Travbane 4 31/8 - 09 / 6 2140 30,4 83
O. Mikkelborg Torbjørn Smedsrud H. Holm Biri Travbane 0 15/7 - 06 / 2 2100 29,3 g 157
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl H. Holm Bjerke Travbane - 06/6 - 06 / 10 2100 dg a 146
8 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -6 -2 -0 -4 -219 386
Lykkje Birk 8 Plass 285 386
5 år SVARTBRUN V v.Bork Odin V. Hop Bjerke Travbane 2 24/10 - 06 / 9 1609 25,8a 100
e. Rabbsvarta v. Alm Svarten V. Hop Drammen Travbane - 11/10 - 01 / 5 1700 dg a 36
Jorunn Svensson-Tom Svensson V. Hop Bergen Travpark 0 18/8 - 04 / 4 2100 30,4 g 29
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Årjäng 4 07/8 - 03 / 9 2140 28,6a 30
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 0 23/5 - 02 / 7 2160 27,8 63
9 2018: -17 -5 -4 -4 -2 -246 907 2017: -3 -0 -1 -0 -1 -7 000
Briskebytrikken 9 Plass 253 907
4 år MØRKBR V v.Briskeby Rauen E. Rennesvik Bergen Travpark 2 27/10 - 04 / 7 2140 28,1 56
e. Vesle Rappa v. Pål Even E. Rennesvik Momarken Travbane 0 20/10 - 06 / 10 2180 28,7 g 80
Erlend Rennesvik /Slattum E. Rennesvik Biri Travbane 3 13/10 - 10 / 2 2100 28,2 77
E. Rennesvik E. Rennesvik Bjerke Travbane 1 08/9 - 02 / 1 2140 27,6 21
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek E. Rennesvik Årjäng 1 26/8 - 04 / 13 1660 27,4 19
10 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -4 -1 -0 -0 -0 -16 000
Brage Mollyn 10 Plass 208 500
11 år MØRKBR V v.Mørtvedt Jerkeld A. Frønes Momarken Travbane 1 02/10 - 04 / 1 1640 28,4ag 242
e. Emmy Mollyn v. Lappe Troll* A. Frønes Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 03 / 10 2100 30,6ag 35
Lene Gravklev Wiik /Porsgrunn A. Frønes Jarlsberg Travbane P 02/9 - 21 / 8 2120 29,2 P
A. Frønes Lene Gravklev Wiik J. Undem Klosterskogen Travbane 0 25/8 - 02 / 10 2120 br 1310
Mørkblå m/burg. ermer, reklame J. Undem Bjerke Travbane 0 10/3 - 05 / 8 1609 30,1ag 131
11 2019: -10 -0 -0 -1 -5 -27 000 2018: -28 -0 -0 -3 -12 -66 000
Gyldenlinn 11 Plass 253 500
8 år SVART HP v.Krageboen J. Drageset Bjerke Travbane 0 24/10 - 06 / 3 1609 26,3a 237
e. Gylden Rappa v. Kal Luis J. Drageset Klosterskogen Travbane 6 14/10 - 06 / 3 2100 28,6a 138
Jan Inge Drageset /Hof J. Drageset Sørlandets Travpark 0 22/9 - 05 / 3 1609 26,8a 278
G. Austevoll Jan Inge Drageset (A) J. Drageset Forus Travbane 6 15/9 - 03 / 9 2060 27,6 559
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 3 08/9 - 02 / 5 2160 27,1 495
12 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -1 -3 -0 -8 -92 000
Brenne Balder 12 Plass 260 500
12 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld K. Ødegaard Momarken Travbane 5 20/10 - 06 / 14 2180 27,2 g 156
e. Gullterna v. Haakesjur K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 03/10 - 08 / 11 2100 28,8ag 48
Reidar Andersen /Skiptvet K. Ødegaard Bjerke Travbane 5 08/9 - 06 / 4 2100 26,0a 154
K. Ødegaard Line Marie Andersen (R) K. Ødegaard Bjerke Travbane 4 15/8 - 06 / 12 2100 27,2a 79
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 1 26/7 - 02 / 1 2100 26,7a 54