<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V76-3
LUNDIS LØP.
AMATØR- / REKRUTT-LØP
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 140.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-8-1 Plass : 6-8-1

1 2018: -12 -1 -0 -1 -3 -40 000 2017: -13 -0 -1 -1 -2 -25 000
Myklejenta Karin 2100 1 Plass 139 500
8 år BRUN HP v.Vinning Kos H. Holm Bjerke Travbane - 23/10 - 04 / 2 2100 dg ar 144
e. Høiby Marit v. Høiby Kongen H. Holm Bjerke Travbane 0 03/10 - 05 / 7 1609 29,8ag 226
Erland Flaten /Aurdal L. Trudvang Bjerke Travbane - 12/9 - 05 / 7 2100 dg a 287
B. Andreassen Erland Flaten H. Holm Bjerke Travbane 4 07/9 - 01 / 5 2100 28,1ag 355
Hvit m/rød sirkel, hals og mansjetter H. Holm Drammen Travbane - 16/8 - 03 / 4 2100 dg 163
2 2018: -10 -1 -1 -1 -2 -47 696 2017: -9 -2 -0 -1 -5 -64 560
Ulvendina 2 Plass 112 256
5 år BRUN HP v.Lome Elden K. Frick Romme 5 19/10 - 04 / 8 2140 29,6a 50
e. Ulvendokka v. Skøiar B. Steinseth Bjerke Travbane 2 03/10 - 01 / 6 2160 31,5 97
Thorstein Roen /Grindvoll B. Steinseth Bjerke Travbane 0 25/9 - 04 / 1 1609 30,1ag 82
R. Sveen Bjørn Steinseth (T) K. Frick Romme 1 18/9 - 06 / 8 2140 30,7a 52
brun m/røde seler B. Steinseth Drammen Travbane - 06/9 - 02 / 4 1700 dg a 78
3 2018: -17 -2 -0 -1 -3 -57 500 2017: -15 -2 -2 -1 -3 -52 000
Kaptein 3 Plass 109 500
6 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 1 02/11 - 08 / 3 2609 33,6a 43
e. Viljefryd v. Dublan T. Solberg Klosterskogen Travbane 6 14/10 - 02 / 2 2100 30,9ag 119
Gunhild C. Henriksen-Kjell Bråtho G. Austevoll Bjerke Travbane 0 10/10 - 04 / 4 1640 29,5 g 90
J. Drageset Gunhild C. Henriksen K. Kvasnes Biri Travbane - 30/9 - 03 / 2 2100 dg a 56
Oransje m/grønt sk.stk,mansj & ermring A. Akselsen Bjerke Travbane 0 18/7 - 02 / 7 2140 33,7 rg 80
4 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -8 000 2017: -10 -0 -2 -0 -4 -31 000
Spiktrollet 4 Plass 108 200
6 år BORKET V v.Horgen Tore K. Sand Biri Travbane P 28/10 - 20 / 3 2120 35,4 P
e. Lita Brun v. Mørtvedt Jerkeld B. Steinseth Biri Travbane 0 29/9 - 05 / 6 2100 31,8ag 66
Synnøve Struck /Rendalen B. Steinseth Bjerke Travbane 6 06/9 - 05 / 9 1640 29,7 28
K. Sand Bjørn Steinseth (T) K. Sand Bjerke Travbane 0 23/8 - 07 / 8 2100 30,0a 332
Lysgul m/to svarte skråbånd & hestesko A. Robertsen Jarlsberg Travbane 2 04/8 - 03 / 6 1609 27,4a 36
5 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -13 -0 -0 -1 -6 -25 500
Mo Ronja 5 Plass 123 750
9 år MØRKBR HP v.Slettvoll Rambo D. Dalen Momarken Travbane 0 23/9 - 04 / 4 2140 30,9 166
e. Tori Jenta v. Alm Rigel R. Halvorsen Bergen Travpark 0 18/1 - 03 / 10 1620 33,2 g 244
Stall 3 R. Halvorsen Bergen Travpark 4 07/12 - 04 / 5 2120 33,6 g 54
B. Humborstad Liv Haslie R. Halvorsen Bergen Travpark 3 16/11 - 04 / 9 2100 30,0a 608
gul m/grått belte og ermring R. Halvorsen Bergen Travpark 6 14/9 - 02 / 9 2100 29,7a 889
6 2018: -8 -1 -2 -0 -2 -41 000 2017: -14 -1 -2 -2 -9 -75 000
Steine Faksen 6 Plass 153 500
7 år MØRKBR V v.Trø Faks K. Malmin Jarlsberg Travbane 2 26/10 - 02 / 7 2100 29,3a 49
e. Steine Lindi v. Sjefen K. Malmin Bjerke Travbane 2 17/10 - 04 / 10 2100 28,9a 166
Irene Gamre Johnsen /Hvittingfoss T. Erga Forus Travbane 7 05/6 - 03 / 5 2060 30,7 269
T. Fløysand Morten Louis Johnsen P. Erga Forus Travbane 6 22/5 - 06 / 13 2060 30,4 318
Svart m/hvitt bånd&ermr,gulskklaff,rek T. Erga Forus Travbane 0 27/3 - 05 / 3 2040 30,7 g 243
7 2018: -12 -2 -6 -1 -1 -80 500 2017: -7 -1 -0 -0 -1 -15 500
Bleke Gnisten 7 Plass 144 622
5 år MØRKBR V v.Järvsöviking* (S) O. Østre Momarken Travbane 2 30/10 - 02 / 3 1640 29,8a 113
e. Neastjerna v. Spang Best E. Høitomt Bjerke Travbane 5 17/10 - 04 / 6 2100 29,5a 50
Stall Blekegnisten E. Høitomt Bjerke Travbane 1 25/9 - 04 / 4 1609 29,3a 66
H. Kolle Geir Kihle (T) V. Hop Biri Travbane - 18/5 - 01 / 3 2100 dg a 116
Rød m/blå ermer, sølv/blå seler, rek L. Kolle Momarken Travbane 2 08/5 - 06 / 4 2140 30,3a 72
8 2018: -19 -1 -6 -3 -6 -104 000 2017: -4 -1 -0 -2 -1 -35 000
Kringlers Balder 8 Plass 139 000
4 år BRUN V v.H.G. Balder G. Austevoll Bjerke Travbane 0 15/10 - 01 / 1 2100 40,1a 309
e. Korra v. Kos Knekten A. Stensen Biri Travbane 5 05/10 - 01 / 7 2100 31,5ag 130
Terje Samuelsen /Elnesvågen A. Stensen Bjerke Travbane 5 18/9 - 04 / 6 2100 30,5a 73
H. Kulblik Finn Holmen (T) G. Austevoll Bjerke Travbane 2 03/9 - 03 / 8 2100 32,4a 45
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj A. Stensen Bjerke Travbane 2 15/8 - 03 / 1 1609 27,6a 37
9 2018: -17 -0 -4 -1 -6 -74 000 2017: -7 -0 -1 -2 -2 -37 500
Grude Elle 9 Plass 111 500
4 år MØRKBR HP v.Norheim Svenn O. Kjenner Biri Travbane 5 28/10 - 03 / 7 2100 31,0a 88
e. Grude Jenta v. H.G. Balder T. Salte Forus Travbane 0 04/9 - 09 / 10 2060 32,9 g 478
Erland Skjølås-Kåre Skjølås K. Djøseland Bjerke Travbane 0 27/8 - 01 / 2 2100 29,1a 559
S. Skjølås K. Djøseland Forus Travbane 0 07/8 - 08 / 7 2040 30,1 g 723
Rød m/rød og blå rekl. på hvitt bånd K. Djøseland Forus Travbane 5 31/7 - 02 / 11 2040 29,4a 723
10 2018: -17 -3 -2 -3 -5 -99 031 2017: -13 -1 -0 -0 -8 -41 712
Øygard Pål 10 Plass 140 743
4 år SVART V v.Tekno Odin C. Antonsen Drammen Travbane 6 30/10 - 04 / 4 2100 32,0a 25
e. Påls Tina v. Elding C. Antonsen Bjerke Travbane 3 23/10 - 04 / 4 2100 31,0a 51
Stall Pål Sine Hener C. Antonsen Momarken Travbane 0 10/7 - 04 / 6 2160 31,5 105
A. Robertsen Laila Kjøniksen C. Antonsen Momarken Travbane 0 15/5 - 06 / 13 2200 29,3 112
Blå,røde ermer,blå mansj,rø/hv.søm,rek D. Aarum Åmål 2 01/5 - 05 / 6 2100 31,3 37
11 2018: -10 -0 -0 -1 -4 -20 371 2017: -14 -0 -1 -0 -6 -30 225
Heggetulla 11 Plass 114 974
10 år BRUN HP v.H.G. Balder B. Humborstad Romme 4 19/10 - 04 / 13 2140 29,4a 1177
e. Trollvinni v. Trons Trollmin* B. Humborstad Årjäng 0 26/8 - 04 / 12 1660 29,0 1055
Kåre Hegge /Røn M. Finsand Drammen Travbane 10 11/8 - 01 / 3 2100 31,4 314
B. Humborstad Kåre Hegge B. Humborstad Gävle 7 26/7 - 03 / 12 1640 29,5ag 556
svart m/gult belte & ermring. B. Humborstad Årjäng 3 02/7 - 04 / 7 1660 28,7 475
12 2018: -8 -2 -0 -0 -3 -47 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nebbenes Spika 12 Plass 114 000
11 år SVART HP v.Spikeld A. Christensen Klosterskogen Travbane 4 01/9 - 05 / 4 2100 29,8 178
e. Nebbenes Mette v. Alm Svarten A. Christensen Bjerke Travbane 1 04/8 - 02 / 2 2100 29,5a 84
Anne Christensen-Olav Donstad A. Christensen Jarlsberg Travbane - 28/3 - 03 / 8 1609 g1 ag 105
A. Christensen A. Christensen Sørlandets Travpark 0 24/3 - 07 / 9 2140 32,3 g 825
mørkblå m/hvit stolpe/sk.felt, emblem A. Frønes Sørlandets Travpark 6 11/3 - 04 / 4 2160 31,1 g 127