<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:20 V76-2
DNTs UNGHESTSERIE - HOPPER
DNTS UNGHESTSERIE - HOPPER
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 25.001 kr.
For 3-årige hopper høyest 50.000 kr.
Premier: 30.000-17.000-11.000-8.000-6.000-5.000-5.000-5.000 (8 premier)
3. Løp
Røde Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-6-13 Plass : 10-6-13

1 2019: -5 -0 -0 -1 -3 -10 000 2018: -9 -0 -1 -2 -4 -27 000
Tilde Ø.K. 2140 1 Plass 37 000
4 år SVART HP v.Tomdin Ø.K. Ø. Austevoll Bergen Travpark 6 11/10 - 08 / 8 2120 36,2 g 42
e. Spydhild v. Elding T. Solberg Bjerke Travbane 6 26/9 - 09 / 6 2160 32,5 53
Team Vestavind T. Totland Bergen Travpark 3 06/9 - 09 / 8 2100 33,2 122
Å. Tengsareid Olav R. Flatekvål T. Totland Bergen Travpark 3 30/8 - 03 / 4 2100 35,2 57
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Ø. Austevoll Bergen Travpark 2 19/7 - 07 / 4 2100 35,2 116
2 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -6 -1 -1 -1 -2 -43 000
Nelson Andrea 2 Plass 43 000
4 år SVART HP v.Åsajerven T. Solberg Klosterskogen Travbane 5 01/10 - 08 / 7 2140 34,3 g 73
e. Alm Inger v. Lome Kongen T. Solberg Jarlsberg Travbane 3 21/9 - 07 / 15 2120 34,0 g 229
Nils Munkhaugen AS /Melhus T. Solberg Klosterskogen Travbane 2 16/8 - 08 / 1 2100 37,1 g 59
T. Solberg T. Solberg Klosterskogen Travbane P 10/5 - 21 / 4 2100 38,4 g P
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Klosterskogen Travbane - 27/11 - 22 / 1 1700 dgpp N
3 2019: -6 -0 -1 -1 -3 -21 500 2018: -7 -0 -2 -0 -5 -49 000
Lykkje Idunn 3 Plass 70 500
4 år SVART HP v.Norheim Svenn L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 26/10 - 04 / 5 2100 34,0 110
e. Salsnes Ilmi v. Ilmin L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 26/7 - 08 / 6 2100 34,6 118
Stall En God Tone L. Kolle Jarlsberg Travbane 8 05/7 - 08 / 11 2100 35,5 277
L. Kolle Jan Morten Hansen (T) L. Kolle Jarlsberg Travbane P 24/5 - 20 / 8 2120 36,0 P
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane 16/6 - 21 / 3 2120 52,9 B
4 2019: -6 -1 -0 -0 -3 -20 000 2018: -9 -0 -0 -1 -5 -27 833
Lille Frøken Braaum 4 Plass 47 833
4 år MØRKBR HP v.Lome Elden B. Goop Färjestad 3 15/10 - 01 / 1 2140 34,8 g 81
e. Tekno Leika v. Moe Odin R. Aarlie Jarlsberg Travbane 7 21/9 - 07 / 11 2100 38,0 g 499
Åge Karlsen /Brandbu R. Aarlie Klosterskogen Travbane 4 16/8 - 08 / 4 2100 38,3 g 312
R. Aarlie R. Aarlie Biri Travbane 7 22/7 - 07 / 1 2100 38,1 323
Svart/gull todelt, gull mansj, rek R. Aarlie Biri Travbane 0 15/6 - 02 / 5 2100 39,4 223
5 2019: -7 -1 -0 -1 -3 -29 500 2018: -6 -0 -1 -1 -3 -33 000
Åsa O.K. 5 Plass 62 500
4 år SVART HP v.Åsajerven H. Tvedt Sørlandets Travpark 4 21/10 - 08 / 3 2140 33,2 g 96
e. Torpa Kry v. Moe Odin H. Tvedt Jarlsberg Travbane 2 28/9 - 04 / 7 2100 34,1 g 63
Vidar Wilson-Mette Holm Wilson J. Dagsvold Sørlandets Travpark - 25/8 - 08 / 1 2140 dg 438
H. Tvedt Vidar Wilson J. Dagsvold Sørlandets Travpark P 29/7 - 20 / 3 2160 35,9 P
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek H. Tvedt Bjerke Travbane 23/8 - 20 / 3 1660 53,0 g B
6 2019: -4 -1 -0 -0 -1 -18 000 2018: -7 -1 -3 -0 -2 -74 139
Dale Anne 6 Plass 92 139
4 år MØRKBR HP v.Moe Svarten R. Kruse Årjäng 2 07/10 - 01 / 2 2140 33,8 45
e. Vinter Gry v. Spikeld R. Kruse Bjerke Travbane 0 26/9 - 09 / 4 2140 34,8 g 101
Arne Johannessen /Skiptvet R. Kruse Momarken Travbane 8 17/7 - 03 / 5 2140 36,5 g 37
R. Kruse Arne Johannessen R. Kruse Momarken Travbane 2 10/7 - 07 / 6 2140 34,5 294
Rød, grå ermer m rød ermring, rekl R. Kruse Momarken Travbane P 12/6 - 20 / 4 2160 39,9 P
7 2019: -3 -1 -1 -1 -0 -25 000 2018: -7 -1 -0 -0 -3 -23 000
Pinsleterna 7 Plass 48 000
4 år BRUN HP v.Lex Lodney O. Østre Bjerke Travbane 5 24/10 - 09 / 11 2160 34,1 g 56
e. Engas Vesla v. Moe Odin O. Østre Jarlsberg Travbane 6 21/9 - 07 / 13 2120 35,8 g 133
Jon Harald Berge-Mona Berge O. Østre Klosterskogen Travbane 1 13/9 - 07 / 5 2100 35,1 314
O. Østre Jon Harald Berge M. Sørvik Klosterskogen Travbane 8 16/8 - 08 / 11 2100 40,5 g 320
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame D. Dalen Jarlsberg Travbane - 05/7 - 08 / 6 2100 dg 897
8 2019: -7 -0 -0 -0 -6 -21 000 2018: -12 -0 -0 -0 -8 -39 912
Krita 8 Plass 60 912
4 år SVART HP v.Tekno Odin H. Holm Bjerke Travbane 4 26/9 - 09 / 3 2140 32,8 171
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) H. Holm Momarken Travbane 7 19/8 - 03 / 2 2140 35,6 g 760
Astrid Fossen-Ahne Fossen H. Holm Biri Travbane 0 27/7 - 01 / 9 2120 36,6 678
H. Holm Stig Ingar Fossen (B) H. Holm Biri Travbane 6 22/7 - 07 / 4 2120 36,6 g 118
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl M. Jakobsson Årjäng 4 13/7 - 02 / 6 2140 36,0 488
9 2019: -4 -0 -1 -1 -2 -29 000 2018: -13 -0 -2 -2 -5 -54 000
Tuxi Temi 2160 1 Plass 83 000
4 år BRUN HP v.Tuxi Titan S. Ruud Momarken Travbane 0 20/10 - 04 / 7 2140 31,1a 1069
e. Inglinn v. Spang Best S. Ruud Momarken Travbane 6 09/10 - 05 / 3 2140 30,6a 305
Stall Tuxi S. Ruud Drammen Travbane 2 22/9 - 03 / 7 2120 31,5 31
S. Ruud Per Arne Ruud M. Gundersen Bjerke Travbane 3 07/9 - 03 / 3 2140 32,5 149
grønn m/rødt sk.stk. rød s og ermstrip S. Ruud Bjerke Travbane 0 28/8 - 03 / 2 2100 31,9a 347
10 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -1 -1 -1 -9 -106 840
Tangen Siri 2 Plass 106 840
4 år SVART HP v.Bork Odin M. Høitomt Momarken Travbane 0 09/10 - 05 / 1 2140 32,2a 466
e. Tangen Kry v. Mjølner Kvikk E. Høitomt Bjerke Travbane 7 26/9 - 09 / 8 2160 32,5 55
Anders Berntsen-Raymond Hope E. Høitomt Bjerke Travbane - 28/8 - 03 / 3 2100 dg a 157
V. Hop Erik Killingmo (T) E. Høitomt Momarken Travbane - 19/8 - 03 / 11 2160 dg 165
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl M. Høitomt Sørlandets Travpark 3 29/7 - 08 / 6 2160 33,2 89
11 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -13 -1 -3 -1 -2 -62 500
Kleppe Spødå 3 Plass 65 500
4 år MØRKBR HP v.Bork Odin G. Bachmann Momarken Travbane 0 20/10 - 04 / 4 2140 30,6ag 258
e. Kleppe Trøa v. Trø Faks G. Bachmann Momarken Travbane 2 09/10 - 04 / 8 2140 29,8a 743
Jonny Kongevold-Anita Isaksen G. Bachmann Drammen Travbane 4 22/9 - 03 / 8 2120 32,7 51
D. Dalen Gry Vigdis Bachmann (T) G. Bachmann Drammen Travbane 3 06/9 - 03 / 1 2100 32,1a 75
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek S. Wassberg Bjerke Travbane 0 28/8 - 03 / 7 2100 32,3a 73
12 2018: -3 -1 -0 -1 -0 -35 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Frk. Sjur 4 Plass 35 000
3 år RØD HP v.Tekno Odin Ø. Tjomsland Momarken Travbane 0 09/10 - 05 / 4 2140 br ag 68
e. Steggsjura v. Åsajerven P. Kals Bjerke Travbane 1 26/9 - 09 / 2 2140 31,8 32
Team Sjur V. Tjomsland Forus Travbane 3 21/8 - 07 / 3 2040 37,1 g 12
P. Kals Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark P 20/7 - 20 / 2 2160 33,0 P
Gull M/rødt sidefelt og ermer.
13 2019: -9 -1 -1 -1 -3 -65 500 2018: -14 -1 -1 -2 -6 -67 000
Skjetnefaxa 5 Plass 132 500
4 år SVART HP v.Hellin Faxen E. Høitomt Momarken Travbane 4 20/10 - 01 / 1 2140 31,8 22
e. Viggdine v. Elding E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 06/10 - 02 / 4 2160 31,6 120
Ole-Johnny Odland-Trude Varberg J. Eriksen Bjerke Travbane 8 26/9 - 09 / 5 2160 32,6 105
E. Høitomt Johan Kringeland Eriksen (T) J. Eriksen Klosterskogen Travbane - 13/9 - 06 / 2 2100 dg a 91
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek J. Eriksen Forus Travbane 5 04/9 - 05 / 1 2040 33,6 g 362
14 2018: -8 -0 -2 -0 -4 -46 331 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Langlands Maja 6 Plass 46 331
3 år SVART HP v.Moe Odin P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 09/10 - 04 / 10 2140 br a 481
e. Stumne Saga v. Spang Best Ø. Kihlstrøm Gävle 2 06/9 - 02 / 3 1640 32,7 69
Kreativ Transport AS /Eidsberg P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 28/8 - 01 / 2 2100 32,1a 494
P. Midtfjeld Ronnie Hansen P. Midtfjeld Momarken Travbane 6 19/8 - 03 / 7 2160 33,5 433
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek D. Aarum Lindesberg 2 26/7 - 06 / 2 2140 37,0 36
15 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -0 -2 -1 -1 -39 683
Best Frøya 7 Plass 39 683
4 år SVART HP v.Åsajerven A. Stensen Bjerke Travbane 2 26/9 - 09 / 1 2140 32,5 166
e. Vår Frøya v. Moe Odin T. Horpestad Årjäng 0 14/8 - 06 / 2 2140 36,7 g 510
Team Toppen A. Stensen Biri Travbane 8 27/7 - 01 / 13 2120 36,0 162
G. Austevoll Ola Engevold (B) D. Aarum Årjäng 3 13/7 - 02 / 1 2140 35,9 26
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Jarlsberg Travbane 0 13/6 - 08 / 11 2120 34,8 g 355