Neste løp >>>
Start ca kl. 18:15 V65-1


Kaldblods 2140 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 65.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-5-7 Plass : 4-5-7

1 2019: -5 -1 -2 -0 -0 -30 000 2018: -6 -2 -0 -1 -2 -49 692
Tyrifaksen 2140 1 Plass 79 692
4 år SVART V v.Norheim Faksen O. Kjenner Bjerke Travbane 7 07/9 - 03 / 7 2160 32,4 68
e. Horgen Kvidy v. Moe Odin O. Kjenner Bjerke Travbane 0 28/8 - 07 / 8 2100 28,8a 506
Tommy Vartiainen /Gan O. Kjenner Årjäng 3 14/8 - 06 / 10 2140 32,9 g 65
O. Kjenner Tommy Vartiainen O. Kjenner Biri Travbane 1 22/7 - 07 / 2 2100 32,7 g 19
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek O. Kjenner Momarken Travbane 1 17/7 - 03 / 6 2140 32,4 65
2 2018: -2 -0 -0 -1 -1 -8 000 2017: -5 -2 -2 -1 -0 -42 000
Prins Aragon 2 Plass 50 000
7 år BRUN V v.Horgen Tore J. Mjølnerød Momarken Travbane 6 22/2 - 06 / 8 2140 32,9a 21
e. Mjølner Mille v. Mjølner Troll J. Mjølnerød Bjerke Travbane 3 08/2 - 06 / 2 1609 30,5ag 21
Emilie Athine Fjeld /Halden J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 2 27/12 - 05 / 12 2100 33,0a 49
J. Mjølnerød Lena Mari Fjeld J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 12/12 - 08 / 13 2160 34,3 43
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Momarken Travbane 2 14/11 - 10 / 10 2160 33,9 56
3 2019: -6 -1 -1 -1 -2 -38 000 2018: -16 -0 -3 -3 -3 -48 868
Solør Alma 3 Plass 105 868
5 år SVART HP v.Alm Viktor S. Ruud Momarken Travbane 2 20/10 - 01 / 3 2160 30,6 88
e. Frøken Kia v. Elding S. Ruud Drammen Travbane 0 11/10 - 02 / 8 2100 31,2ag 100
Svein Olav Ruud /Namnå S. Ruud Momarken Travbane 3 23/9 - 08 / 4 2180 32,3 206
S. Ruud S. Ruud Biri Travbane 2 16/9 - 04 / 2 2100 32,1 402
grønn m/rødt sk.stk. rød s og ermstrip D. Aarum Årjäng 3 26/8 - 08 / 5 2140 33,0 210
4 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -8 000 2018: -8 -3 -0 -1 -3 -79 000
Ask Viktoria 4 Plass 87 000
4 år BRUN HP v.Åsajerven Å. Tengsareid Momarken Travbane 8 09/10 - 05 / 12 2140 32,2ag 98
e. Horgen Bente v. Elding T. Solberg Bjerke Travbane 0 09/9 - 02 / 2 2100 br ag 56
Stig Flaata /Tinn Austbygd T. Solberg Bjerke Travbane 1 28/8 - 01 / 1 2100 29,4a 365
Å. Tengsareid Malene Berdalen (T) D. Dalen Momarken Travbane 8 19/8 - 03 / 9 2160 34,9 g 60
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 1 29/7 - 08 / 5 2160 33,1 g 61
5 2019: -5 -0 -0 -1 -3 -16 401 2018: -15 -1 -1 -5 -6 -67 736
Gråberg Jokern 5 Plass 84 137
5 år MØRKBR H v.Joker Elden O. Kjenner Drammen Travbane 4 22/10 - 01 / 3 2140 31,6 g 25
e. Horgen Ronja v. Rigel Jo O. Kjenner Momarken Travbane 8 23/9 - 08 / 10 2180 34,0 g 86
Anne-Lise Enger /Reinsvoll O. Kjenner Bjerke Travbane 4 12/9 - 03 / 7 2140 32,4 332
G. Austevoll Jan Roar Mjølnerød (T) O. Kjenner Drammen Travbane 1 06/9 - 03 / 9 2100 32,0a 100
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl O. Kjenner Bjerke Travbane 6 15/8 - 09 / 9 2160 32,5 g 327
6 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -6 500 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -10 500
Wilkas 6 Plass 66 200
10 år MØRKBR V v.Millex A. Wright Bjerke Travbane 4 23/10 - 01 / 8 1609 30,1a 419
e. Stjerne Tia v. Elding A. Wright Drammen Travbane 0 11/10 - 02 / 1 2100 32,6a 492
Aasmund Ørbeck-Nilssen-Aleksandra Ørbeck-Nilssen A. Wright Drammen Travbane 0 05/12 - 03 / 4 2120 33,8 623
A. Wright A. Wright Bjerke Travbane 0 20/7 - 04 / 9 2100 36,4a 420
hvit m/grønt /& røde bånd. grønn ermst A. Wright Biri Travbane 0 02/6 - 03 / 8 2120 32,0 349
7 2019: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -1 -0 -1 -9 -47 749
Spikeld Rapp 7 Plass 58 473
8 år LYSBRUN V v.Spikeld O. Kjenner Bjerke Travbane 5 23/10 - 01 / 6 1609 30,2a 125
e. Nebbenes Mari v. Mentor Mollyn O. Kjenner Drammen Travbane 5 11/10 - 02 / 4 2100 31,2ag 145
Birgit Meland /Askim O. Kjenner Momarken Travbane 5 02/10 - 02 / 6 2160 33,7 331
L. Kolle Birgit Meland O. Kjenner Bjerke Travbane 5 26/9 - 03 / 3 1640 30,5 272
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl D. Aarum Årjäng 5 07/9 - 08 / 6 2160 33,0 g 268