<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V65-3
Stokke Bygdetun, Travsportsmuseumet's løp
GRUNNLAGSFORDEL HOPPER
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige hingster og vallaker høyest 40.000 kr. Også for 3-15-årige hopper høyest 50.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
3. Løp
Røde Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-1-6 Plass : 7-1-6

1 2018: -23 -0 -3 -2 -7 -46 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Il Dina 2100 1 Plass 46 000
6 år BRUN HP v.Krageboen P. Arvesen Drammen Travbane 2 22/10 - 01 / 1 2100 32,8 212
e. Ravn Dina v. Ravn Jahn P. Arvesen Biri Travbane 0 19/10 - 04 / 13 2120 35,3 r 1201
Per Arvesen /Mysen K. Johansen Bjerke Travbane 0 17/10 - 01 / 4 2140 33,0 272
P. Arvesen P. Arvesen Jarlsberg Travbane 0 21/9 - 04 / 7 2120 36,0 744
rød m/grønn vinkel P. Arvesen Bergen Travpark 0 18/8 - 01 / 2 2100 41,0 106
2 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -8 -0 -1 -1 -5 -35 500
Sjø Bris 2 Plass 40 500
4 år RØD HP v.Moe Odin G. Flåten Momarken Travbane 7 09/10 - 04 / 3 2140 34,7ag 309
e. Stjerne Sara v. Sjefen G. Flåten Bjerke Travbane 3 26/9 - 09 / 9 2160 31,8 107
Stall Sjø Bris G. Flåten Klosterskogen Travbane 0 13/9 - 06 / 3 2100 32,2a 240
G. Flåten G. Flåten Sørlandets Travpark 7 25/8 - 08 / 9 2160 33,2 262
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Momarken Travbane 4 19/8 - 03 / 1 2140 34,0 162
3 2018: -6 -2 -0 -1 -1 -31 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Stjernedryss 3 Plass 31 000
3 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 5 12/8 - 02 / 1 2140 33,7 g 34
e. Røeds Ronja v. Kos Knekten Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 01/8 - 09 / 13 2160 39,1 g 25
Stall Eple-Dryss Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 3 20/7 - 10 / 8 2140 31,8a 44
Å. Tengsareid Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 1 01/7 - 08 / 10 2160 31,8 57
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Momarken Travbane 1 19/6 - 07 / 1 2140 34,0 39
4 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -11 000 2018: -22 -2 -2 -2 -9 -97 661
Idlava 4 Plass 114 661
7 år MØRKBR HP v.Norheim Faksen T. Solberg Bjerke Travbane 2 17/10 - 01 / 1 2140 32,1 61
e. Id Elida v. Elding T. Solberg Bjerke Travbane 1 02/10 - 02 / 4 2100 35,6a 28
Terese Aarlie /Hønefoss E. Høitomt Jarlsberg Travbane - 21/9 - 04 / 2 2100 dg 438
D. Dalen Terese Aarlie Å. Tengsareid Biri Travbane 4 31/8 - 01 / 15 2120 32,2 698
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek D. Aarum Årjäng 6 07/8 - 08 / 8 2160 33,2 g 470
5 2019: -4 -0 -0 -1 -3 -11 000 2018: -12 -0 -2 -2 -8 -43 000
Gompen Gullet 5 Plass 54 000
6 år LYSBRUN V v.Mørtvedt Jerkeld A. Frønes Jarlsberg Travbane 2 14/9 - 07 / 9 2100 33,1a 39
e. Rise Bruna v. Troll Kos A. Frønes Klosterskogen Travbane 5 22/8 - 03 / 11 2120 33,9 g 634
Elin Gumpen /Nodeland P. Kals Sørlandets Travpark 5 29/7 - 08 / 7 2160 33,8 g 269
A. Frønes Elin Gumpen A. Frønes Sørlandets Travpark 6 20/7 - 10 / 10 2140 33,2a 642
Mørkblå m/burg. ermer, reklame A. Frønes Sørlandets Travpark 5 26/5 - 08 / 9 2160 33,0 g 116
6 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -18 -0 -3 -3 -7 -53 000
Solhøyulven 6 Plass 56 000
6 år MØRKBR V v.H.G. Balder E. Gravdal Momarken Travbane 0 30/10 - 04 / 5 2140 39,8 408
e. Bollerød Svarta v. Bork Rigel E. Gravdal Drammen Travbane 3 18/10 - 02 / 2 2100 31,9a 64
Stall Frønes E. Gravdal Momarken Travbane 0 02/10 - 02 / 4 2160 35,2 240
E. Gravdal Ulv Sverre Nilsen E. Gravdal Klosterskogen Travbane 3 24/9 - 02 / 9 2100 31,2a 218
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl E. Gravdal Drammen Travbane 4 06/9 - 03 / 3 2100 32,2a 328
7 2018: -12 -2 -1 -1 -6 -56 315 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tessan J.L. 7 Plass 56 315
5 år BRUN HP v.Tekno Odin C. Antonsen Momarken Travbane 5 20/10 - 01 / 2 2160 32,2 g 137
e. Jærvsøtessan* (S) v. Järvsöfaks (S) C. Antonsen Momarken Travbane 1 09/10 - 09 / 8 2180 34,0 82
Steffen Halvorsrud-Jon Lien P. Midtfjeld Bjerke Travbane 7 15/8 - 09 / 12 2160 33,4 g 721
C. Antonsen Steffen Halvorsrud C. Antonsen Jarlsberg Travbane 4 03/8 - 04 / 8 2100 32,1 398
Blå m/gul hestesko & tre ermringer C. Antonsen Drammen Travbane 6 26/7 - 04 / 12 2100 33,1a 121
8 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -17 -1 -0 -1 -7 -59 999
Spang Prinsessa 8 Plass 59 999
4 år MØRKBR HP v.Dotterud Teddy F. Fransson Romme - 04/10 - 06 / 8 1660 dg 172
e. Marigull v. Lome Elden G. Austevoll Bjerke Travbane 5 26/9 - 09 / 7 2160 32,5 g 57
Merete Viksås /Roa K. Hultman Bollnäs 1 13/9 - 06 / 5 2160 34,4 90
O. Slåttland Merete Viksås O. Østre Bjerke Travbane 0 28/8 - 02 / 4 2100 32,1ag 455
Svart m/burgunder&hvit rutete skstk F. Fransson Bergsåker 6 16/8 - 02 / 4 1640 32,1 g 1424
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -13 -0 -0 -1 -7 -26 000
Jenny Lill 9 Plass 50 000
6 år BRUN HP v.Bork Odin A. Berås Klosterskogen Travbane - 14/10 - 04 / 11 1700 dg a 1310
e. Marina Lill v. Marine Svarten K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 4 13/9 - 06 / 7 2100 32,0a 653
Dagfinn Svantesen /Fevik A. Berås Jarlsberg Travbane 0 03/8 - 04 / 12 2120 32,3 g 740
A. Berås Dagfinn Svantesen A. Berås Sørlandets Travpark 0 20/7 - 11 / 1 2140 32,0ag 878
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl A. Berås Sørlandets Travpark 0 01/7 - 03 / 3 2140 32,6 409