<<< Forrige løp
Start ca kl. 18:10 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -5 -4 -1 -0 -0 -156 952 2018: -3 -3 -0 -0 -0 -38 000
Ecu De Mieloui* (FR) 2100 1 Plass 194 952
5 år BRUN H v.Soleil Du Fosse (FR)
e. Rumba Du Moncel (FR) v. Look de Star* (FR)
Bengt Solberg /Holmestrand
Å. Tengsareid Bengt Solberg
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
2 2019: -5 -2 -1 -1 -1 -47 000 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000
Mama's Real Deal 2 Plass 49 000
4 år SVART H v.Maharajah* (S)
e. Milliondollar Baby D (DK) v. Chipmate* (US)
Roger Hansen-Randi Merete Wahl
J. Hansen Jan Morten Hansen (T)
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek
3 2019: -3 -2 -0 -0 -1 -29 000 2018: -2 -2 -0 -0 -0 -24 000
Thai Paradise 3 Plass 53 000
4 år BRUN H v.Maharajah* (S)
e. Thai Mahal v. Andover Hall* (US)
Steinar Larsen /Sande I Vestfold
L. Kolle Jan Kristian Waaler (T)
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
4 2019: -6 -1 -0 -1 -4 -32 500 2018: -2 -1 -0 -1 -0 -16 000
Master Joshua 4 Plass 62 500
8 år MØRKBR V v.Victory Abroad* (US) R. Aarlie Bjerke Travbane 4 29/5 - 02 / 10 2100 16,8a 109
e. Sweet Cocktail (S) v. Coktail Jet (FR) K. Malmin Momarken Travbane 0 05/7 - 02 / 7 2140 19,3a 22
Erik Solberg-Bjørn Gulbransen K. Malmin Jarlsberg Travbane P 15/6 - 22 / 2 2100 17,7 P
H. Tvedt Erik Solberg V. Hop Bjerke Travbane 0 03/12 - 02 / 4 2140 19,0 285
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek E. Høitomt Bjerke Travbane 4 26/11 - 09 / 12 2160 18,5 52
5 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -9 -0 -0 -1 -3 -12 000
Violetta Ravina 5 Plass 18 000
5 år BRUN HP v.S.J.'s Photo* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane - 10/10 - 01 / 10 2100 dg a 43
e. Bijou Hanover (US) v. Malabar Man* (US) E. Høitomt Jarlsberg Travbane P 28/9 - 20 / 3 2100 18,5 P
Stall Photo Crown E. Høitomt Klosterskogen Travbane - 16/7 - 08 / 4 2100 dg a 57
C. Engebråthen M. Høitomt Bjerke Travbane - 21/3 - 01 / 1 2140 dg 186
Grå m/grønne sidefelt + ermer, rekl. E. Høitomt Jarlsberg Travbane - 02/3 - 07 / 3 2100 dg a 41
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -2 -1 -0 -0 -1 -14 000
Real Cash 6 Plass 14 000
4 år LYSBRUN V v.Ready Cash* (FR)
e. Real Princess v. Giant Chill* (US)
Asbjørn Gullaksen-Nina Haugstad
M. Høitomt
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek
7 2019: -4 -0 -2 -1 -0 -18 000 2018: -2 -0 -1 -0 -1 -8 000
Skeie Ida 2120 1 Plass 26 000
4 år MØRKBR HP v.Bork Odin
e. Gam Garbo v. Elding
Jan Th. Holthe /Langangen
L. Kolle Jan Th. Holthe
Hvit m/oransje skstk&erm,hvit ermr,rek
8 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -0 -0 -0 -3 -8 500
Fintore 2 Plass 150 037
12 år SVART V v.Alm Viktor C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 0 25/10 - 03 / 1 2100 29,5a 1254
e. Lygna Fina v. Alm Svarten C. Engebråthen Drammen Travbane 0 21/6 - 04 / 5 1700 30,2a 1298
Vidar Henriksen /Drammen C. Engebråthen Sørlandets Travpark 0 03/6 - 06 / 1 2140 br a 821
C. Talbot Connie Engebråthen (T) J. Pettersen Sørlandets Travpark 0 28/4 - 03 / 7 2140 30,1a 1018
Gul m/svart P H. Eggen Jarlsberg Travbane 0 13/4 - 01 / 5 2100 28,8ag 704
9 2018: -3 -1 -0 -0 -0 -16 000 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000
Trons Vilje 3 Plass 146 000
7 år SVART V v.Lome Elden J. Eilertsen Drammen Travbane N 02/8 - 21 / 1 2100 36,2 rg N
e. Trons Britta v. Spang Best D. Dalen Bjerke Travbane - 18/6 - 03 / 12 2100 dg a 183
Julie Dahl /Skiptvet K. Malmin Bjerke Travbane - 09/5 - 02 / 7 2160 dg 37
K. Ødegaard K. Malmin Drammen Travbane - 21/9 - 01 / 8 2100 dg a 18
blå m/rød bunn. K. Malmin Klosterskogen Travbane 6 24/8 - 02 / 7 2100 30,3ag 16