Neste løp >>>
Start ca kl. 14:10 V5-1
HOPPELØP
HOPPELØP
Varmblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 125.001 kr.
For 3-12-årige hopper høyest 275.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-4-3 Plass : 7-4-3

1 2018: -14 -0 -2 -1 -3 -35 163 2017: -22 -1 -3 -6 -7 -39 238
Dania Hornline* (S) 2140 1 Plass 122 552
6 år BRUN HP v.Conny Nobell (S) S. Jessen Momarken Travbane 0 20/10 - 05 / 7 2140 15,3a 1021
e. Dilba Hackstable (S) v. Ride The Night* (FI) D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 12/10 - 06 / 7 2609 17,3a 478
Tyskland D. Dalen Klosterskogen Travbane - 24/9 - 01 / 1 2100 dg a 54
S. Jessen S. Jessen Jarlsberg Travbane 0 14/9 - 03 / 5 2100 17,2ag 86
Svart/gull/svart tredelt, gull arm,rek J. Juel Charlottenlund - 25/8 - 04 / 3 2000 dg a 294
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -0 -0 -0 -5 -15 500
Zola Classic 2 Plass 80 500
7 år BRUN HP v.Zola Boko* (S) I. Dyrstad Forus Travbane 4 07/8 - 10 / 2 2040 19,3 96
e. Quatro G.T. v. Supergill* (US) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 01/7 - 01 / 6 2140 16,8a 728
Siv Kristine Skailand Ørseng /Lyngdal Ø. Tjomsland Forus Travbane 0 16/6 - 01 / 10 2040 19,1a 570
J. Eriksen Siv Kristine S. Ørseng Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 6 03/6 - 05 / 5 2140 17,3a 353
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek E. Vinvand Klosterskogen Travbane 6 10/5 - 03 / 3 2100 18,6a 503
3 2019: -8 -1 -0 -1 -3 -45 000 2018: -21 -2 -7 -6 -3 -138 500
Happy Dragon (DE) 3 Plass 192 050
5 år BRUN HP v.Timoko* (FR) B. Steine Forus Travbane 5 23/10 - 06 / 3 2040 17,6a 398
e. Virginia Dragon (NL) v. Nevele Cero O.* S. Svendsen Forus Travbane 0 25/9 - 04 / 8 2040 17,0a 108
Stian Svendsen-Roald Amdalsrød G. Mikkelsen Forus Travbane 0 15/9 - 04 / 6 1600 14,9a 307
M. Gundersen Stian Svendsen (A) O. Østre Forus Travbane 2 04/9 - 07 / 1 2040 15,7a 94
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame J. Hansen Bergen Travpark 3 18/8 - 03 / 6 2100 17,3a 25
4 2019: -6 -0 -1 -0 -2 -12 500 2018: -18 -0 -3 -1 -4 -60 000
Angelina Hall 4 Plass 139 500
7 år BRUN HP v.Andover Hall* (US) O. Sagholen Drammen Travbane - 22/10 - 07 / 9 2100 dg a 417
e. Dean Pearl (S) v. Super Arnie* (US) J. Eilertsen Bjerke Travbane 6 10/10 - 07 / 10 2100 16,1a 242
Martin Sagholen /Mysen O. Sagholen Jarlsberg Travbane 5 28/9 - 05 / 6 2100 16,5a 265
P. Midtfjeld Sverre Klemetsdal O. Sagholen Jarlsberg Travbane 0 14/9 - 03 / 9 2100 17,6ag 800
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane - 09/7 - 03 / 3 2100 dg a 450
5 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 250 2018: -18 -0 -3 -2 -3 -47 491
Aspire (S) 5 Plass 89 850
7 år BRUN HP v.Offshore Dream* (FR) A. Akselsen Klosterskogen Travbane 0 13/9 - 01 / 7 2100 17,9a 223
e. Coyne (S) v. Nuclear Kosmos* (US) O. Østre Bjerke Travbane - 05/9 - 07 / 2 2100 dg a 344
Joakim Hansen /Stokke A. Akselsen Sørlandets Travpark 0 20/7 - 09 / 7 2160 16,7 208
A. Akselsen Petter Glittum (T) A. Akselsen Momarken Travbane 0 30/6 - 07 / 11 2140 15,9ag 413
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Bjerke Travbane 2 18/6 - 01 / 7 2100 16,9a 44
6 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -26 -3 -2 -5 -8 -114 000
Lily's White Sun 6 Plass 120 500
5 år BRUN HP v.Gliding Myth (CA) D. Dalen Klosterskogen Travbane 1 25/10 - 01 / 9 2100 17,0a 180
e. C.C. Lina v. Victory Abroad* (US) P. Kals Bjerke Travbane 0 10/10 - 07 / 5 2100 16,4a 611
Linda Helen Degermann /Lillesand D. Dalen Klosterskogen Travbane 3 01/10 - 04 / 10 2100 18,9a 142
D. Dalen Anne Catrine Kleveland (B) T. Sør-Reime Sørlandets Travpark 0 22/9 - 07 / 5 2140 17,1a 295
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek O. Østre Klosterskogen Travbane 0 22/8 - 08 / 10 2500 17,6a 164
7 2019: -5 -0 -0 -1 -3 -17 000 2018: -14 -5 -0 -1 -4 -105 500
Pearl Street 7 Plass 146 500
5 år MØRKBR HP v.Quite Easy (US) M. Gundersen Bjerke Travbane 4 10/10 - 07 / 11 2100 15,9a 67
e. Västerbo Mudcake (S) v. Infant Du Bossis* (FR) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 01/10 - 04 / 4 2100 18,6a 15
Stall Bacalao E. Høitomt Bjerke Travbane 1 25/9 - 03 / 4 2100 17,0a 20
E. Høitomt Sigbjørn Kolnes (T) M. Gundersen Bjerke Travbane 0 09/9 - 12 / 10 2100 16,3a 127
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 5 29/8 - 01 / 7 2100 15,1a 372
8 2019: -9 -2 -0 -0 -4 -49 000 2018: -18 -1 -4 -4 -4 -75 238
Grace Yoga (S) 8 Plass 170 756
6 år M.BRUN HP v.Judge Joe* (US) O. Østre Momarken Travbane 0 20/10 - 03 / 3 4140 br 411
e. Provence (US) v. Self Possessed* (US) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 06/10 - 04 / 7 2140 17,4a 203
Thomas Edh /Eidfjord P. Kals Sørlandets Travpark 0 22/9 - 07 / 10 2140 17,1a 74
Å. Tengsareid Kari Anne Knutsen (T) P. Kals Sørlandets Travpark 2 11/9 - 04 / 4 2140 16,8a 52
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Høitomt Bjerke Travbane 2 23/8 - 10 / 2 2100 15,2a 37
9 2019: -7 -1 -1 -0 -3 -29 000 2018: -8 -1 -0 -0 -4 -35 500
Believe La Marc (DK) 9 Plass 126 742
6 år BRUN HP v.Scarlet Knight* (US) Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 0 09/5 - 05 / 7 1609 14,5a 92
e. Loving Her Is Easy* (US) v. Valley Victory* (US) Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 5 02/5 - 06 / 10 1609 14,4a 78
Steinar Nordengen /Nordre Toten Ø. Tjomsland Forus Travbane 5 21/4 - 06 / 8 1600 14,4a 79
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 5 14/4 - 04 / 1 2100 16,1a 61
Gul m/sort sidefelt og belte.rekl. Ø. Tjomsland Klosterskogen Travbane 0 31/3 - 08 / 4 2100 br ag 126