<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:28 V75-5
V4-2
KALDBLODSCUPEN
KALDBLODSCUPEN
Kaldblods 1640 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 375.001 kr.
For 3-15-årige høyest 700.000 kr som har fullført minst 1 totalisatorløp f.o.m. 20. august 2018.
Premier: 50.000-25.000-15.000-10.000-6.000-(4.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-9-6 Plass : 3-9-6

1 2019: -7 -0 -1 -2 -4 -33 000 2018: -17 -1 -3 -1 -2 -59 000
Arnspik 1640 1 Plass 375 500
10 år BRUN V v.Spikeld A. Stensen Bjerke Travbane - 17/10 - 09 / 10 2140 dg 325
e. Heliblessa v. Braute M. Finsand Sørlandets Travpark 3 22/9 - 01 / 5 2200 28,0 182
Kent Lauritsen /Færvik V. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 11/9 - 01 / 1 2140 26,5 444
V. Hop Kent Lauritsen A. Akselsen Klosterskogen Travbane - 01/9 - 03 / 11 2120 dg 444
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl E. Høitomt Klosterskogen Travbane - 22/8 - 09 / 6 2500 dg a 33
2 2019: -12 -0 -1 -2 -6 -44 000 2018: -24 -2 -2 -1 -5 -83 491
Spik Lotta 2 Plass 393 671
9 år M.M. BRUN HP v.Spikeld A. Robertsen Klosterskogen Travbane - 25/10 - 02 / 3 2120 dg 131
e. Hjelset Floka v. Järvsöfaks (S) R. Hop Bergen Travpark 0 18/10 - 05 / 10 2120 31,4 216
Stall Vindafjord DA /Nedre Vats I. Risa Forus Travbane 2 07/10 - 03 / 7 1640 27,3 131
P. Kals Mari Mykkeltvedt (T) R. Hop Bergen Travpark 5 04/10 - 06 / 6 2120 30,0 g 222
Gull M/rødt sidefelt og ermer. R. Hop Bergen Travpark 4 27/9 - 06 / 5 2120 29,4 271
3 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -3 -0 -0 -3 -98 500
Havblikk 3 Plass 398 000
6 år SVART V v.Tekno Odin Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark - 21/10 - 03 / 3 1640 dg 54
e. Ulmaren v. Spikeld G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 5 06/10 - 05 / 1 2140 26,4a 142
Alf Laupsa /Lillesand Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 22/9 - 05 / 9 1609 25,6a 79
Ø. Tjomsland Alf Laupsa Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 4 11/9 - 06 / 12 2180 28,4 141
Gul m/sort sidefelt og belte.rekl. M. Poulsen Sørlandets Travpark 0 25/8 - 03 / 11 2160 30,7 596
4 2019: -4 -2 -0 -0 -2 -45 000 2018: -11 -5 -1 -1 -2 -115 000
Langlands Odin 4 Plass 430 408
6 år MELLOMRØD V v.Moe Odin V. Tjomsland Bjerke Travbane 0 08/9 - 06 / 12 2100 26,5ag 68
e. Heliblessa v. Braute S. Birkeland Sørlandets Travpark 1 25/8 - 03 / 13 2160 28,0 51
Team Vinnerskalle S. Birkeland Forus Travbane 1 21/8 - 03 / 7 2060 27,6 14
V. Tjomsland Øystein Tjomsland (T) V. Tjomsland Biri Travbane 2 28/7 - 10 / 4 2100 27,0a 91
Mørkeblå m/sølv skråstriper, reklame E. Høitomt Biri Travbane 3 15/7 - 06 / 10 2120 27,9 g 18
5 2019: -8 -2 -2 -1 -2 -96 500 2018: -25 -4 -4 -3 -11 -227 000
Kringeland Enok 5 Plass 473 500
6 år BORKET H v.Bork Odin J. Eriksen Bjerke Travbane 6 31/10 - 08 / 12 2100 27,6a 84
e. Lyn Kari v. Frigg Mollyn J. Eriksen Bjerke Travbane 2 17/10 - 09 / 7 2140 27,4 154
Geir Arne Eriksen /Aksdal J. Eriksen Sørlandets Travpark 0 06/10 - 05 / 6 2140 27,9a 452
J. Eriksen J. Eriksen Sørlandets Travpark 2 22/9 - 05 / 7 1609 26,3a 13
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek J. Eriksen Klosterskogen Travbane 5 13/9 - 03 / 5 2100 28,4a 26
6 2019: -6 -0 -1 -0 -4 -36 000 2018: -20 -3 -3 -3 -5 -153 000
Maks Mollyn 1660 1 Plass 711 500
9 år MØRKBR V v.Bork Odin J. Bjerring Drammen Travbane 1 22/10 - 04 / 3 2120 26,3 25
e. Nora Mollyn v. Nordli Svarten J. Bjerring Bjerke Travbane 2 17/10 - 05 / 3 1609 24,2ag 51
Kjell Grønhovd-Svein Grønhovd J. Bjerring Biri Travbane 3 05/10 - 05 / 8 1609 25,6a 69
J. Bjerring J. Bjerring Jarlsberg Travbane 2 28/9 - 01 / 1 1609 24,9a 18
Hvit m/lyseblått skulderstykke, rek J. Bjerring Bjerke Travbane 0 15/8 - 08 / 8 1609 24,5a 257
7 2019: -4 -0 -1 -1 -1 -32 000 2018: -26 -1 -6 -0 -8 -218 500
Oriola 2 Plass 792 500
7 år SVART HP v.Åsajerven P. Buer Bergen Travpark 2 11/10 - 03 / 6 2120 26,4 37
e. Minardi v. Elding L. Hjetland Forus Travbane - 07/10 - 03 / 9 1640 dg 16
Olav Knutsen /Nærbø L. Hjetland Sørlandets Travpark 2 22/9 - 01 / 4 2200 27,8 39
Å. Tengsareid Olav Knutsen Å. Tengsareid Forus Travbane 7 15/9 - 05 / 12 2100 26,6 g 130
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam T. Karlsen Forus Travbane 0 21/8 - 03 / 9 2100 27,1 62
8 2019: -7 -2 -2 -1 -0 -163 915 2018: -22 -8 -2 -2 -5 -285 491
Emil Mollyn 3 Plass 767 355
6 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) O. Østre Jarlsberg Travbane 2 26/10 - 05 / 8 2100 27,0a 25
e. Celine Mollyn v. Slogum Bjørn O. Østre Bjerke Travbane 5 17/10 - 05 / 8 1609 24,6ag 19
Team Emil O. Østre Biri Travbane 1 05/10 - 05 / 6 1609 25,1a 23
D. Dalen Petter Glittum (T) O. Østre Momarken Travbane 1 23/9 - 01 / 3 2140 27,2a 38
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek O. Østre Drammen Travbane 0 11/8 - 10 / 6 2100 27,9a 81
9 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -25 -2 -6 -4 -7 -180 000
Myhreng Brage 4 Plass 608 054
9 år MØRKBR H v.Bork Odin L. Kolle Sørlandets Travpark 2 21/10 - 03 / 6 1660 26,6 101
e. Myhreng Stjerna v. Hvatt Djerven L. Kolle Bjerke Travbane 6 17/10 - 05 / 5 1609 24,6a 99
Tor Birger Krageboen /Tveit L. Kolle Jarlsberg Travbane 1 28/9 - 01 / 6 1609 24,8a 382
L. Kolle Jenny Thygesen (T) L. Kolle Bjerke Travbane 0 08/9 - 11 / 6 2100 27,1a 613
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane 6 03/8 - 05 / 3 1609 23,9a 279
10 2019: -6 -0 -0 -1 -4 -35 793 2018: -17 -1 -2 -1 -4 -91 973
Tysvær Loke 5 Plass 700 766
8 år SVART H v.Bork Odin G. Flåten Biri Travbane 0 13/10 - 08 / 9 2120 27,8 228
e. Imola v. Ilmin G. Flåten Bjerke Travbane 0 12/9 - 06 / 7 2100 26,1ag 116
Pål Kristiansen /Husøysund G. Flåten Bjerke Travbane 0 23/8 - 04 / 13 2680 27,8 235
G. Flåten Pål Kristiansen (A) G. Flåten Bjerke Travbane 3 15/8 - 08 / 5 1609 24,1ag 144
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane 2 03/8 - 05 / 6 1609 22,6a 97