<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:22 V75-2
V5-4
HOPPECUPEN
HOPPECUPEN
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 100.001 kr., 40 m. ved 160.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 330.000 kr som har fullført minst 1 totalisatorløp f.o.m. 20. august 2018.
Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-(4.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-7-1 Plass : 8-7-1

1 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -2 -1 -2 -3 -66 500
Ruskeli Svarta 2140 1 Plass 83 500
7 år SVART HP v.Norheim Faksen T. Sør-Reime Forus Travbane 2 16/10 - 06 / 2 2040 31,3 g 61
e. Ruskeli Dokka v. Lapp Nils (S) T. Sør-Reime Bjerke Travbane 0 01/8 - 02 / 4 2140 32,3 g 111
Anne Catrine Kleveland /Finsland T. Sør-Reime Klosterskogen Travbane 3 16/7 - 04 / 11 1700 29,1a 331
K. Malmin Anne Catrine Kleveland (B) T. Sør-Reime Jarlsberg Travbane 1 06/7 - 02 / 3 1609 28,1a 399
Mørkblå med gul reklame/bånd T. Sør-Reime Sørlandets Travpark - 01/7 - 03 / 2 2140 g3 1019
2 2018: -11 -1 -1 -3 -6 -61 000 2017: -11 -1 -0 -1 -3 -24 000
Lygne Odine 2 Plass 98 000
5 år MØRKBR HP v.Tekno Odin G. Bachmann Drammen Travbane 1 22/10 - 01 / 6 2160 30,1 41
e. Lygne Borka v. Atom Vinter G. Bachmann Bjerke Travbane 4 10/10 - 04 / 8 1640 29,2 285
Gry Vigdis Bachmann /Sander G. Bachmann Momarken Travbane 4 02/10 - 07 / 1 2140 31,8ag 59
G. Bachmann G. Bachmann Drammen Travbane 4 27/9 - 02 / 7 2100 32,2ag 130
svart m/blå ermer, sv. ermstr, rekl G. Bachmann Klosterskogen Travbane 6 19/4 - 04 / 12 2100 31,9a 94
3 2018: -11 -5 -0 -0 -4 -84 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Brødsjø Spika 3 Plass 84 500
4 år BORKET HP v.Spikeld Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 24/10 - 04 / 3 2140 31,4 39
e. Brødsjø Bausa v. Alm Svarten T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 14/10 - 04 / 3 1700 30,6a 14
Team Haugland T. Solberg Bjerke Travbane 1 26/9 - 03 / 2 1640 28,5 33
T. Solberg Jan Anund Haugland T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 13/9 - 06 / 9 2100 31,3a 17
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 22/8 - 05 / 2 2100 35,8 g 16
4 2019: -9 -2 -2 -1 -3 -66 000 2018: -16 -1 -3 -4 -5 -76 000
Lome Perla 2160 1 Plass 200 500
6 år L.BRUNBORK HP v.Bork Odin L. Kolle Biri Travbane 0 13/10 - 06 / 1 2100 30,0 741
e. Lomevilja v. Spikeld E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 11/9 - 06 / 7 2160 29,2 70
Ludvig Jensen /Tveit L. Kolle Drammen Travbane 2 16/8 - 03 / 3 2100 30,7 g 45
E. Høitomt Jenny Thygesen (T) L. Kolle Sørlandets Travpark 6 21/7 - 05 / 1 2140 29,0 718
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Sørlandets Travpark 5 11/7 - 04 / 4 2140 27,8a 267
5 2019: -9 -2 -1 -1 -1 -47 000 2018: -21 -0 -1 -4 -8 -71 000
Kagge Luna 2 Plass 227 000
7 år BRUN HP v.H.G. Balder M. Gundersen Drammen Travbane 3 22/10 - 05 / 7 2100 30,8a 92
e. Høgda Vesla v. Elding L. Kolle Drammen Travbane 0 11/10 - 01 / 2 1700 26,9ag 238
Bjørn Gustavsen-Hege Nyborg Gustavsen M. Gundersen Klosterskogen Travbane 5 24/9 - 03 / 3 2100 29,1a 64
M. Gundersen Bjørn Gustavsen M. Gundersen Drammen Travbane 3 06/9 - 05 / 5 2100 29,2a 135
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Klosterskogen Travbane 0 22/8 - 06 / 12 2100 32,3ag 193
6 2019: -6 -0 -1 -1 -0 -13 000 2018: -12 -2 -1 -0 -1 -46 000
Tenk Nå Dina 3 Plass 147 000
6 år BRUN HP v.Tekno Odin S. Jessen Momarken Travbane 4 20/10 - 06 / 6 2160 27,9 101
e. Frk. Høyrøsta v. Røste Bo* (S) S. Jessen Klosterskogen Travbane 1 14/10 - 02 / 3 2100 30,5a 25
Ann Kristin Nystad-Asbjørn Nystad S. Jessen Drammen Travbane 2 04/10 - 04 / 7 1700 28,5a 21
S. Jessen Kristin Bjørbæk Jessen (T) S. Jessen Klosterskogen Travbane P 24/9 - 20 / 1 2100 29,4 P
Svart/gull/svart tredelt, gull arm,rek S. Jessen Bjerke Travbane - 04/4 - 04 / 2 1640 dg 66
7 2019: -8 -0 -1 -0 -5 -23 000 2018: -28 -1 -4 -3 -12 -140 500
S.G. Jerv Blesa 2180 1 Plass 252 527
7 år MØRKBR HP v.Åsajerven V. Hop Bergen Travpark 3 27/10 - 08 / 13 2140 27,6 439
e. Alsaker Bølla v. Bokli Balder V. Hop Momarken Travbane 0 20/10 - 06 / 7 2160 28,6 259
Stall Jervbleso R. Hop Bergen Travpark 5 04/10 - 03 / 2 2620 32,6 43
Å. Tengsareid Mari Mykkeltvedt (T) V. Hop Forus Travbane 2 15/9 - 03 / 6 2040 27,9 673
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam S. Wassberg Bjerke Travbane 0 08/9 - 02 / 3 2140 29,3 g 469
8 2019: -9 -5 -0 -1 -1 -102 000 2018: -31 -8 -3 -2 -10 -271 972
Troll Ronja 2 Plass 464 472
7 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) O. Østre Momarken Travbane 2 20/10 - 06 / 12 2180 26,2 143
e. Trollemma v. Ilmin Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 5 12/10 - 03 / 14 2120 27,7 31
Trond Solskau /Rolvsøy O. Østre Klosterskogen Travbane 0 01/10 - 06 / 10 2100 29,4ag 76
V. Tjomsland Trond Solskau O. Østre Jarlsberg Travbane 1 21/9 - 01 / 5 2100 28,3 23
Mørkeblå m/sølv skråstriper, reklame G. Austevoll Jarlsberg Travbane 5 10/9 - 01 / 6 2100 27,3a 72
9 2019: -8 -1 -1 -0 -3 -46 000 2018: -23 -1 -3 -2 -12 -94 000
Jerkla O.K. 3 Plass 283 000
6 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 01/10 - 06 / 7 2100 28,6a 171
e. Torpa Kry v. Moe Odin L. Kolle Forus Travbane 0 15/9 - 05 / 5 2060 28,7 g 59
John Arne Degnes-Jan Ove Breivik L. Kolle Bjerke Travbane 0 08/9 - 02 / 6 2160 28,3 345
L. Kolle Jenny Thygesen (T) R. Tvedt Bergen Travpark 3 28/6 - 05 / 4 2120 29,3 47
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl R. Tvedt Bergen Travpark 3 21/6 - 05 / 7 2100 28,5a 186
10 2019: -8 -0 -0 -0 -5 -16 000 2018: -18 -0 -2 -1 -9 -65 000
Frøya Lill 4 Plass 238 000
8 år SVART HP v.Järvsöfaks (S) O. Mæland Forus Travbane 6 07/10 - 05 / 1 2040 29,2 172
e. Vår Frøya v. Moe Odin O. Mæland Forus Travbane 3 15/9 - 05 / 4 2060 27,9 807
Kjellaug Mæland-Oddvar Mæland O. Mæland Forus Travbane 7 14/8 - 04 / 11 2060 30,4 g 188
O. Mæland O. Mæland Forus Travbane 4 24/7 - 06 / 10 2080 30,2 207
gul m/blått sk.stk/stolpe,ermstr, rekl O. Mæland Forus Travbane 2 03/7 - 04 / 4 2040 28,6a 381
11 2019: -14 -0 -1 -0 -2 -14 000 2018: -18 -0 -0 -0 -8 -28 000
Vertigo Lotta 5 Plass 355 000
8 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld G. Mikkelsen Forus Travbane 5 23/10 - 10 / 13 2100 29,9 239
e. Rei Spika v. Spikeld G. Mikkelsen Forus Travbane 5 07/10 - 05 / 9 2060 28,2 159
Håkon B. Steine /Norheimsund G. Mikkelsen Forus Travbane 6 25/9 - 05 / 7 2060 27,9 g 80
G. Gundersen Stian Svendsen (A) M. Gundersen Forus Travbane 0 15/9 - 05 / 9 2080 27,6 85
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer O. Østre Forus Travbane - 04/9 - 06 / 4 2060 dg 622
12 2019: -4 -0 -0 -1 -2 -13 000 2018: -8 -2 -1 -0 -2 -47 000
Vital Sjanell 6 Plass 259 000
11 år BRUN HP v.Elding V. Hop Biri Travbane 0 13/10 - 05 / 2 2100 27,8a 96
e. Vital Prinsessa v. Norprins* D. Dalen Sørlandets Travpark 6 06/10 - 07 / 2 2140 27,6a 118
Marita Johansen /Froland V. Hop Bjerke Travbane 1 20/9 - 05 / 3 1609 27,3a 49
D. Dalen Marita Johansen V. Hop Jarlsberg Travbane 1 02/9 - 05 / 5 2100 27,9a 261
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek H. Tharaldsen Sørlandets Travpark 0 25/8 - 03 / 8 2160 30,7 g 473
13 2019: -6 -0 -0 -1 -4 -20 000 2018: -22 -4 -6 -2 -7 -264 500
Ruskeli Blesa 7 Plass 345 000
6 år SVART HP v.Tekno Odin V. Hop Biri Travbane 0 13/10 - 06 / 12 2140 28,2 539
e. Ruskeli Dokka v. Lapp Nils (S) V. Hop Bjerke Travbane 7 08/9 - 09 / 4 2140 27,2 62
Jon Steinar Falkevik /Bø I Telemark V. Hop Bergen Travpark 1 18/8 - 08 / 6 1620 25,3 27
V. Hop Kjell Vidar Braaten (T) V. Hop Bjerke Travbane 1 04/8 - 07 / 6 2140 27,1 124
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Klosterskogen Travbane 4 26/7 - 02 / 2 2100 27,0a 115
14 2019: -8 -1 -0 -1 -4 -39 000 2018: -27 -1 -1 -3 -12 -104 982
Fjord Jerka 8 Plass 379 706
8 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld G. Austevoll Momarken Travbane 2 30/10 - 05 / 8 2160 30,4 134
e. Storeng Silva v. Elding L. Kolle Drammen Travbane - 22/10 - 02 / 3 2120 dg 245
Lovise Mohaugen-Knut Andresen J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 6 01/10 - 06 / 9 2100 28,6a 344
A. Akselsen Lovise Mohaugen L. Kolle Jarlsberg Travbane 5 21/9 - 01 / 3 2100 30,1 g 129
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv G. Austevoll Bjerke Travbane 0 08/9 - 09 / 5 2140 27,5 476
15 2019: -8 -0 -3 -0 -2 -33 000 2018: -19 -0 -3 -3 -9 -121 780
Torpa Oda 9 Plass 352 702
7 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld G. Austevoll Drammen Travbane 5 22/10 - 02 / 4 2120 27,8 262
e. Prinsessa v. Røder M. Gundersen Jarlsberg Travbane 6 12/10 - 03 / 10 2120 28,0 298
Lovise Mohaugen-Knut Nordvik G. Austevoll Drammen Travbane 2 04/10 - 01 / 5 2100 28,3a 121
G. Austevoll Lovise Mohaugen J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 0 13/9 - 04 / 9 2120 33,0 259
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl L. Kolle Forus Travbane 0 16/6 - 07 / 4 2040 28,3 g 936