<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:45 V65-6
V5-3
DD-2
Stokke Stål AS's løp

Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 415.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-2-8 Plass : 10-2-8

1 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -18 -2 -1 -2 -5 -116 000
Synjo Diva 2100 1 Plass 407 500
9 år MØRKBR HP v.Norvelous Hanover (US) A. Akselsen Bjerke Travbane 0 10/10 - 06 / 7 2100 15,6a 795
e. Synjo Actress v. Gunslinger Spur (US) A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 14/9 - 04 / 3 2100 15,0a 223
Jan Petter Reinskau-Øyvind Medalen P. Midtfjeld Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 04 / 11 2100 16,5a 594
P. Midtfjeld Jan Petter Reinskau A. Akselsen Bergen Travpark 6 18/8 - 06 / 3 2100 16,0a 62
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek J. Eriksen Sørlandets Travpark 0 24/6 - 06 / 5 2140 br a 101
2 2019: -2 -1 -0 -0 -0 -16 000 2018: -6 -2 -1 -1 -1 -87 775
Muscle Mack* (US) 2 Plass 390 264
7 år BRUN V v.Muscle Mass* (US) E. Rennesvik Bjerke Travbane 1 11/4 - 07 / 10 2600 16,7a 104
e. C.H.Meadow Miss* (US) v. C.R.Renegade* (US) E. Rennesvik Bjerke Travbane 3 28/3 - 02 / 6 2600 16,7a 66
Sverige M. Gundersen Momarken Travbane 1 17/3 - 02 / 12 2140 15,9a 101
E. Rennesvik Karoline Krogh-Hanssen (T) H. Tvedt Bjerke Travbane 5 20/12 - 06 / 1 2100 15,6a 57
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek E. Rennesvik Bjerke Travbane 0 06/12 - 08 / 10 1609 14,6a 137
3 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -10 000 2018: -28 -0 -2 -2 -12 -74 000
Lord Bexley 3 Plass 397 750
12 år SVART V v.Super Nick (US) K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 25/10 - 06 / 4 1700 16,4a 586
e. Jato Frazer (US) v. Speedy Crown (US) C. Hande Drammen Travbane 2 18/10 - 04 / 2 1700 16,1a 46
Lise Therese Halvorsen /Seljord K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 5 01/10 - 01 / 5 1700 15,5a 272
M. Berdalen Lise Therese Halvorsen K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 2 13/9 - 05 / 4 2100 15,5a 537
Sort m/hvitt felt+ermri.orange søm+rek C. Hande Bjerke Travbane 3 08/9 - 03 / 2 2100 15,3a 355
4 2018: -10 -4 -0 -2 -0 -113 000 2017: -3 -0 -0 -0 -2 -7 500
Thai Donato 4 Plass 331 500
5 år BRUN H v.Donato Hanover* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 1 17/10 - 03 / 1 1609 12,3a 63
e. Loveable Volo (US) v. Yankee Glide* (US) E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 06/10 - 09 / 11 2609 16,0a 35
Håvard Schjørlien-Alf Einar Olsen E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 10/9 - 05 / 7 2100 14,7a 20
M. Høitomt M. Høitomt Bjerke Travbane - 04/8 - 09 / 4 2600 dg a 60
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 21/7 - 10 / 10 2660 15,3 150
5 2019: -7 -2 -1 -1 -2 -72 000 2018: -14 -3 -1 -2 -3 -96 500
Lighthouse West 5 Plass 460 000
7 år LYSBRUN V v.Offshore Dream* (FR) A. Akselsen Bjerke Travbane 0 24/10 - 08 / 13 2100 14,8a 126
e. Leone Selected v. Bicycle A. Akselsen Bjerke Travbane 0 26/9 - 06 / 10 2100 15,0a 199
Lise Margrete Hostvedt Hjardar /Hof A. Akselsen Jarlsberg Travbane 1 13/6 - 06 / 6 2100 15,5 43
A. Akselsen Lise M.H. Hjardar A. Akselsen Jarlsberg Travbane 2 01/6 - 07 / 11 2100 13,3a 168
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Jarlsberg Travbane 3 13/4 - 06 / 4 2100 15,3a 58
6 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nora's Dream 6 Plass 366 500
9 år BRUN HP v.Quite Easy (US) H. Tvedt Klosterskogen Travbane 0 25/10 - 06 / 12 1700 17,5a 537
e. Zoya's Dream v. Silver Pine* (US) M. Gundersen Drammen Travbane 0 27/9 - 01 / 8 2100 17,2a 390
Rolf Harry Hegna-Iselin Jahre Hegna I. Lamvik Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 03 / 3 2100 20,0a 454
H. Tvedt Rolf Harry Hegna I. Lamvik Klosterskogen Travbane 6 14/6 - 02 / 9 2100 20,2a 572
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek J. Eilertsen Jarlsberg Travbane P 16/3 - 20 / 5 2100 21,4 P
7 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -2 179 2018: -18 -2 -1 -4 -7 -69 500
Dream Sahbra P. 7 Plass 305 179
8 år BRUN V v.Boardwalk Hall* (US) S. Jessen Klosterskogen Travbane 6 25/10 - 06 / 8 1700 16,3a 744
e. Strike Again (CA) v. Striking Sahbra* (US) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 01/10 - 01 / 2 1700 15,3a 138
Stall Shaber D. Dalen Klosterskogen Travbane 3 13/9 - 05 / 6 2100 15,5a 173
S. Jessen S. Jessen Jarlsberg Travbane 5 10/9 - 05 / 10 2100 15,6a 811
Svart/gull/svart tredelt, gull arm,rek S. Jessen Jarlsberg Travbane 7 27/8 - 05 / 2 2100 15,9a 682
8 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -4 -0 -3 -2 -112 000
Xante 8 Plass 321 500
7 år MØRKBR H v.Cromwell (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 10/10 - 06 / 8 2100 14,1a 77
e. In Love Again v. Love You* (FR) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 12/9 - 08 / 2 2100 14,8a 67
Line Smestad Bakken /Bryne Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 03/9 - 02 / 7 2100 15,0a 23
Å. Tengsareid E. Nedrebø Forus Travbane 0 16/6 - 03 / 9 3010 br rg 211
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Nedrebø Forus Travbane - 29/5 - 06 / 7 2040 dg a 34
9 2019: -7 -2 -0 -1 -4 -207 500 2018: -10 -1 -3 -1 -5 -174 495
M.S. Triple J. (US) 9 Plass 581 995
4 år BRUN H v.Cantab Hall (US) E. Adielsson Charlottenlund 3 26/8 - 08 / 9 2000 13,8a 60
e. Maritas Victory (US) v. Valley Victory* (US) E. Adielsson Åby 5 11/8 - 03 / 9 2140 13,7a 103
Terje Svendsen /Haukeland U. Ohlsson Årjäng 2 14/7 - 02 / 9 1640 11,9a 55
F. Hamre E. Adielsson Jarlsberg Travbane 2 08/7 - 06 / 10 1609 12,2a 72
Mørkblå/lysblå todelt, reklame B. Goop Solvalla 4 27/5 - 08 / 3 1640 12,4a 77
10 2019: -5 -0 -2 -1 -1 -32 000 2018: -12 -3 -2 -1 -1 -81 000
Ricochet Face (S) 10 Plass 390 531
6 år BRUN V v.Raja Mirchi* (S) V. Hop Bjerke Travbane 1 17/10 - 07 / 6 1609 13,0a 40
e. Mercedes November (DE) v. Pine Chip* (US) V. Hop Bjerke Travbane 1 25/9 - 05 / 5 1609 13,5a 15
Stall La Marc V. Hop Bjerke Travbane 2 18/9 - 05 / 4 2100 15,1a 18
V. Hop Lars M. Søvik (T) V. Hop Bjerke Travbane 4 03/9 - 02 / 2 2100 15,2a 24
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Jarlsberg Travbane 0 27/8 - 05 / 4 2100 br ag 36