Neste løp >>>
Start ca kl. 18:55 V65-1
OmegaHoltan AS's løp

Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 57.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-1-10 Plass : 2-1-10

1 2019: -5 -1 -1 -0 -2 -27 500 2018: -9 -1 -1 -0 -2 -26 474
Merkulov (S) 2100 1 Plass 71 166
5 år BRUN H v.Pine Chip* (US) G. Antonsen Bjerke Travbane 0 17/10 - 10 / 5 2100 19,4a 24
e. Silky Sock (S) v. Firm Tribute* (US) G. Antonsen Bjerke Travbane - 12/9 - 02 / 12 2100 dg a 33
Mette Lise Vollebek-Tor Aandstad G. Antonsen Klosterskogen Travbane 7 22/8 - 04 / 12 2100 19,4ag 20
G. Antonsen G. Antonsen Jarlsberg Travbane 1 05/8 - 07 / 5 2100 16,0a 28
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame P. Untersteiner Jägersro - 12/6 - 04 / 6 2140 dg ag 97
2 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -5 -1 -2 -3 -157 000
Vici Celavie 2 Plass 160 000
6 år BRUN HP v.Orlando Vici (FR) L. Kolle Bjerke Travbane 3 24/10 - 03 / 4 2100 15,9a 19
e. R.B. Quemanera v. Somatic (US) L. Kolle Momarken Travbane 4 02/10 - 03 / 11 2140 18,3a 32
Åse Marielle Solum-Knut Inge Bjørnebøle L. Kolle Bjerke Travbane 1 20/9 - 03 / 4 2100 16,3a 13
L. Kolle Åse Marielle K. Solum L. Kolle Drammen Travbane 1 06/9 - 04 / 5 2100 16,8a 17
Hvit m/oransje skstk&erm,hvit ermr,rek L. Kolle Drammen Travbane 1 23/8 - 02 / 2 2100 16,7a 361
3 2018: -11 -1 -1 -0 -7 -43 500 2017: -6 -0 -1 -1 -2 -17 000
Gemma B.R. 3 Plass 60 500
4 år MØRKBR HP v.Credit Winner* (US) S. Jessen Klosterskogen Travbane - 16/8 - 02 / 1 1700 dg a 27
e. Quad Victory (US) v. Muscles Yankee* (US) S. Jessen Jarlsberg Travbane 5 11/6 - 02 / 4 2100 17,4a 138
Per Johnny Svensson /Porsgrunn S. Jessen Bjerke Travbane 6 23/5 - 03 / 7 2100 16,9a 744
S. Jessen Kristin Bjørbæk Jessen (T) S. Jessen Jarlsberg Travbane 4 22/4 - 07 / 7 2100 16,7a 328
Svart/gull/svart tredelt, gull arm,rek S. Jessen Bjerke Travbane 6 04/4 - 02 / 7 2100 19,2a 525
4 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -16 -0 -0 -3 -9 -49 500
Suspicious Star 4 Plass 52 500
5 år MØRKBR V v.Revenue* (S) C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 0 12/10 - 01 / 8 2100 17,5a 829
e. Suspicious Speed v. More Chips (US) C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 04 / 7 2100 19,8a 3836
Jan Pettersen /Stokke J. Pettersen Bjerke Travbane 0 15/2 - 01 / 5 2100 18,6a 354
C. Engebråthen C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 5 29/1 - 03 / 7 2100 22,6a 560
Grå m/grønne sidefelt + ermer, rekl. C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 0 27/11 - 02 / 3 2100 22,3ag 79
5 2018: -6 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Lightning Beauty 5 Plass 45 765
5 år BRUN HP v.Giant Chill* (US) A. Akselsen Drammen Travbane 7 22/10 - 06 / 2 2100 19,8ag 243
e. Tone Profitt v. Wholly Arnie (US) A. Akselsen Klosterskogen Travbane 0 14/10 - 01 / 1 1700 17,9ag 446
Thomas Rød-Elisabeth Rød E. Høitomt Drammen Travbane 0 04/10 - 03 / 1 2100 18,9a 205
A. Akselsen Thomas Rød (A) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 20/9 - 03 / 7 2100 21,3a 343
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv E. Rennesvik Bergen Travpark 0 25/1 - 03 / 7 2100 20,5ag 224
6 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -7 -1 -3 -1 -1 -45 500
Daisy Va Bene 6 Plass 61 500
6 år SVART HP v.Thai Tanic D. Dalen Jarlsberg Travbane 2 26/10 - 07 / 5 2100 17,4a 37
e. Wiona Laylock v. Foreign Office* (FR) D. Dalen Jarlsberg Travbane 2 13/8 - 04 / 6 2100 15,6a 106
Team Daisy D. Dalen Bjerke Travbane 0 01/8 - 03 / 7 2100 17,6a 77
D. Dalen Ine Elisabeth Dahl (T) D. Dalen Jarlsberg Travbane 1 09/7 - 01 / 4 2100 18,0a 23
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Jarlsberg Travbane 2 18/6 - 02 / 10 2100 17,8a 37
7 2019: -1 -0 -1 -0 -0 -7 000 2018: -14 -1 -1 -2 -5 -54 000
Constantine Coral 7 Plass 61 000
4 år BRUN V v.Quite Easy (US) A. Andersen Drammen Travbane 2 22/10 - 06 / 11 2100 17,2a 48
e. Andrea Corall v. Jobie Tempest* (CA) A. Andersen Jarlsberg Travbane 1 12/10 - 02 / 5 2100 16,8a 196
Karl Sigvart Arnesen-Eva Pettersen Urtegård A. Andersen Bjerke Travbane 5 03/10 - 02 / 8 2100 17,0a 1054
A. Andersen A. Andersen Sørlandets Travpark 3 22/9 - 04 / 5 2140 18,9a 105
Beige,hvite erm, brun sidef/ermr. rekl A. Andersen Klosterskogen Travbane 3 13/9 - 08 / 4 2100 19,2a 515
8 2019: -3 -0 -0 -1 -1 -8 500 2018: -18 -1 -2 -2 -8 -55 000
Ultimate Love 8 Plass 63 500
5 år BRUN HP v.Gentle Tilly (S) M. Gundersen Drammen Travbane 1 04/10 - 05 / 3 2100 18,5a 44
e. Lass Joy (S) v. Defi D'aunou* (FR) M. Gundersen Drammen Travbane 4 27/9 - 05 / 6 2100 18,4a 67
Trond Hansen /Skien S. Jessen Sørlandets Travpark 2 11/9 - 02 / 5 2140 18,5a 55
M. Gundersen Trond Hansen (A) T. Solberg Bjerke Travbane 0 29/8 - 04 / 5 2100 16,0a 778
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Klosterskogen Travbane 3 16/8 - 04 / 5 2100 18,8a 53
9 2019: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -11 -0 -0 -0 -2 -5 000
Lucie De Chene 9 Plass 63 224
8 år BRUN HP v.Olimede* (FR) O. Kjenner Drammen Travbane 0 11/10 - 03 / 5 2100 17,8a 400
e. Susie Vic v. Rockaroundtheclock* (US) O. Kjenner Momarken Travbane - 02/10 - 03 / 1 2140 dg a 502
Camilla Ek-Per Steinar Myren O. Kjenner Momarken Travbane 0 18/9 - 03 / 2 1640 17,2a 201
Å. Tengsareid Camilla Ek D. Dalen Bjerke Travbane 0 30/7 - 01 / 1 2100 18,5a 397
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek O. Kjenner Momarken Travbane 0 19/6 - 04 / 2 2140 19,2a 226
10 2018: -11 -2 -4 -1 -3 -69 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Unfinished Bizniz 10 Plass 69 000
4 år BRUN HP v.Text Me* (CA) J. Undem Drammen Travbane 2 18/10 - 03 / 5 2100 18,3a 118
e. Sugarina Land v. Sugarcane Volo J. Undem Drammen Travbane 7 04/10 - 05 / 6 2100 19,0a 66
Team Next Generation J. Undem Bjerke Travbane 0 12/9 - 02 / 10 2100 17,9a 266
J. Undem Petter Hvistendahl L. Kolle Jarlsberg Travbane 1 27/8 - 03 / 2 2100 18,4a 41
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Bjerke Travbane 4 15/8 - 01 / 1 2140 18,8 97