<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:25 V65-5
V5-2
DD-1
Also AS's løp

Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 305.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-10-11 Plass : 4-10-11

1 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -11 -1 -0 -1 -4 -35 000
Vetle Jon 1609 1 Plass 243 500
8 år MØRKBR H v.Lome Elden A. Røren Klosterskogen Travbane 0 14/10 - 06 / 6 2100 29,9a 36
e. Vetla Fyka v. Kos Knekten A. Røren Bjerke Travbane 4 26/9 - 04 / 1 1609 26,1a 96
Arnt-Sverre Røren-Oddbjørg Meløy Røren A. Røren Drammen Travbane 5 02/8 - 03 / 1 1700 26,4a 24
A. Røren A. Røren Klosterskogen Travbane 3 16/7 - 01 / 7 2100 28,5a 13
rød m/a.s.r. på hvitt ruterdelt sk.stk A. Røren Drammen Travbane 1 28/6 - 04 / 2 2100 26,1a 166
2 2019: -8 -0 -0 -0 -1 -3 790 2018: -29 -3 -3 -2 -8 -132 107
Spang Express 2 Plass 310 713
8 år MØRKBR V v.Lome Elden G. Flåten Sørlandets Travpark 0 06/10 - 07 / 4 2140 28,5a 393
e. Alm Elaisa v. Frigg Mollyn T. Jansson Hagmyren 0 15/9 - 03 / 8 2140 31,0ag 148
Gunnar Kværne /Sem S. Løvvold Bjerke Travbane - 05/9 - 04 / 2 2160 dg 58
G. Flåten Gunnar Kværne M. Lindblom Färjestad 0 20/8 - 05 / 5 2160 27,4 345
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame H. Kolle Drammen Travbane 1 11/8 - 01 / 9 2120 28,8 26
3 2019: -5 -0 -0 -2 -1 -14 000 2018: -9 -0 -2 -3 -3 -51 000
Ånei 3 Plass 296 858
9 år BRUN HP v.Moe Odin D. Dalen Drammen Travbane 2 18/10 - 01 / 2 2100 28,1a 142
e. Polar Fortuna v. Braute H. Holm Drammen Travbane 6 11/10 - 01 / 8 1700 26,3ag 367
Sonja Hansen /Hokksund D. Dalen Jarlsberg Travbane P 28/9 - 20 / 6 2120 31,3 P
D. Dalen Sonja Hansen M. Amundsen Momarken Travbane 0 09/5 - 03 / 15 2180 32,0 502
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek M. Amundsen Momarken Travbane 0 13/4 - 03 / 11 2160 31,7 346
4 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -6 000 2018: -16 -4 -5 -2 -0 -152 347
Ramstad Balder 4 Plass 326 589
7 år BRUN H v.Norheim Faksen G. Gundersen Momarken Travbane 0 20/10 - 06 / 8 2180 27,5 61
e. Lia Topsa v. Braute C. Jepson Årjäng 3 07/10 - 07 / 2 2140 26,1 27
Stall Bulder og Brak C. Jepson Romme 1 05/8 - 02 / 3 1640 25,6 16
G. Gundersen Andreas Opheim (T) J. Eilertsen Arvika 2 06/7 - 09 / 5 2100 28,0 100
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer M. Gundersen Jarlsberg Travbane 2 18/6 - 01 / 8 1609 25,8a 84
5 2018: -19 -2 -1 -1 -10 -81 000 2017: -14 -2 -0 -2 -7 -64 500
Langaard Siv 5 Plass 275 500
7 år BRUN HP v.Ridder Prinsen Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 25/10 - 03 / 7 2100 29,0a 39
e. Rust Mari v. Elding Å. Tengsareid Drammen Travbane 1 18/10 - 01 / 6 2100 28,0a 74
Stall Langaard Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 1 14/10 - 06 / 5 2100 27,9a 88
Å. Tengsareid Halvor Bø Langaard E. Høitomt Drammen Travbane 5 04/10 - 01 / 7 2100 28,6a 71
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 01/10 - 06 / 5 2100 28,8ag 131
6 2019: -6 -2 -0 -0 -2 -36 000 2018: -18 -1 -0 -2 -5 -51 658
Aas Balder 6 Plass 284 658
11 år LYSBRUN V v.H.G. Balder O. Østre Bjerke Travbane 3 24/10 - 06 / 2 1609 25,8a 346
e. Aas Besta v. Spang Best E. Høitomt Drammen Travbane 0 18/10 - 01 / 8 2100 29,3a 53
Ida Brekke /Voss V. Hop Drammen Travbane 0 30/8 - 04 / 2 2100 29,8a 48
O. Østre Jan-Arne Raab (T) J. Eilertsen Drammen Travbane 5 19/7 - 03 / 9 1700 26,8a 137
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame V. Hop Jarlsberg Travbane 3 18/6 - 01 / 5 1609 25,8a 320
7 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -24 -1 -1 -1 -5 -50 000
Missingmyr Stjernen 7 Plass 302 000
10 år BRUNSVART V v.Åsajerven B. Strømnes Kala Landbane - 12/8 - 06 / 8 1920 dg 541
e. Flåli Frøkna v. Schuvar B. Strømnes Jarlsberg Travbane 0 03/8 - 01 / 3 2100 34,0ag 754
Runa Haugen Strømnes /Råde B. Strømnes Bjerke Travbane 0 25/7 - 02 / 2 2600 32,2a 617
B. Strømnes Runa Haugen Strømnes J. Theodorsen Drammen Travbane 3 19/7 - 03 / 1 1700 26,6a 294
svart m/oransje ruterfelt og ermer B. Strømnes Momarken Travbane 0 17/7 - 06 / 6 2140 29,3a 825
8 2019: -7 -0 -1 -0 -2 -28 000 2018: -17 -1 -0 -1 -10 -53 000
Jerkeld Frøya 8 Plass 150 000
11 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld V. Hop Drammen Travbane 4 04/10 - 04 / 3 1700 29,4a 311
e. Jærvsø Frøya v. Järvsöfaks (S) V. Hop Jarlsberg Travbane 6 21/9 - 02 / 2 1609 29,7a 248
Maria Andreassen-Line Sleveland Persson V. Hop Klosterskogen Travbane - 01/9 - 05 / 2 2100 dg 880
V. Hop Maria Andreassen (P) V. Hop Klosterskogen Travbane 0 16/8 - 06 / 6 2100 32,4ag 137
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Jarlsberg Travbane 3 03/8 - 03 / 4 2100 30,4a 261
9 2019: -8 -2 -1 -3 -1 -127 000 2018: -24 -0 -1 -4 -13 -76 500
Miramill 9 Plass 409 500
9 år SVART HP v.H.G. Balder E. Høitomt Drammen Travbane 0 22/10 - 02 / 6 2120 28,2 74
e. Mirastjerna v. Elding H. Skjoldal Klosterskogen Travbane 5 14/10 - 06 / 10 2100 28,5a 164
Julie Skjoldal-Sigmund Skjoldal H. Skjoldal Klosterskogen Travbane 2 01/10 - 06 / 8 2100 28,2a 340
H. Skjoldal H. Skjoldal Bjerke Travbane 4 20/9 - 05 / 9 1609 27,8a 238
hvit m/svarte ermer og vinkel,lilla sø J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 0 22/8 - 01 / 4 2100 32,3 122
10 2019: -6 -0 -2 -1 -2 -29 500 2018: -11 -1 -2 -2 -5 -63 500
Loken 10 Plass 355 000
9 år BRUN V v.Neslands Loke L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 25/10 - 03 / 12 2100 28,6a 85
e. Mai Bausa v. Elding L. Kolle Sørlandets Travpark 5 06/10 - 07 / 10 2140 27,6a 722
Anette Skulbru-Benedikte M. Skulbru Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 3 13/9 - 03 / 6 2100 27,6a 99
L. Kolle Gunn Snøås Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 5 07/6 - 05 / 5 2100 27,2a 132
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Sørlandets Travpark 2 13/5 - 05 / 4 2140 27,0a 203
11 2019: -4 -0 -1 -0 -3 -26 081 2018: -20 -7 -2 -4 -4 -210 583
Solkongen 11 Plass 410 276
6 år SVART V v.Alm Viktor O. Sagholen Drammen Travbane 2 22/10 - 02 / 7 2120 26,8 g 62
e. Lykkje Oleanne v. Åsajerven O. Sagholen Årjäng 7 07/10 - 07 / 3 2140 26,3 111
Terje Haglund /Mysen O. Sagholen Bjerke Travbane - 20/9 - 05 / 6 1609 dg a 44
C. Antonsen Odd Arne Sagholen (T) O. Sagholen Jarlsberg Travbane 6 10/9 - 01 / 8 2100 27,8a 56
Blå m/gul hestesko & tre ermringer O. Sagholen Momarken Travbane 3 19/8 - 01 / 1 2140 27,7 g 81
12 2019: -6 -0 -1 -0 -3 -18 000 2018: -15 -3 -3 -2 -4 -130 000
Engas Odelsjente 12 Plass 301 500
11 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) A. Frønes Klosterskogen Travbane 3 14/10 - 06 / 7 2100 28,1a 55
e. Gilma v. Bork Rigel A. Frønes Klosterskogen Travbane 3 01/10 - 06 / 6 2100 28,5a 45
Tonje Johannessen /Skien T. Ellefsen Jarlsberg Travbane 0 10/9 - 01 / 11 2100 30,6a 612
A. Frønes Tonje Johannessen H. Ydersbond Bjerke Travbane 5 18/4 - 06 / 11 2100 28,4a 101
Mørkblå m/burg. ermer, reklame A. Frønes Bjerke Travbane 5 28/3 - 08 / 8 2160 28,9 53