<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:13 V5-5
Bettum Elektro AS's løp

Kaldblods 2609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 105.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-6-7 Plass : 3-6-7

1 2019: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -25 -0 -0 -3 -9 -44 000
Hof Blesen 2609 1 Plass 111 000
7 år MØRKBR H v.Stiv Kuling E. Gravdal Drammen Travbane 0 22/10 - 05 / 3 2100 31,2a 474
e. Hof Stjerna v. Bol Elden E. Gravdal Bjerke Travbane 0 10/10 - 02 / 2 2140 35,2 g 472
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Bjerke Travbane 0 03/10 - 01 / 4 2160 32,0 403
E. Gravdal M. Sørvik Jarlsberg Travbane 0 28/9 - 03 / 4 2100 br g 381
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl E. Gravdal Momarken Travbane 0 23/9 - 04 / 7 2140 34,4 g 311
2 2019: -4 -0 -0 -1 -2 -11 000 2018: -10 -1 -1 -1 -3 -42 000
Jæger N.A. 2 Plass 104 500
6 år BRUN V v.Wik Stjernen Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 1 27/8 - 01 / 10 2100 31,1a 74
e. Buer Dina v. Elding Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 5 13/8 - 05 / 9 1609 29,0ag 119
Inger Nygård-Øyvind Aske Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane - 03/8 - 03 / 2 2100 dg a 59
Å. Tengsareid Bjørn Larsen (T) Å. Tengsareid Momarken Travbane 2 17/7 - 08 / 5 2140 31,4a 98
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam B. Larsen Bjerke Travbane 5 15/3 - 05 / 5 2100 34,7ag 216
3 2019: -9 -1 -1 -1 -2 -50 000 2018: -18 -2 -0 -1 -4 -60 500
Kaptein 3 Plass 162 500
7 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) T. Solberg Klosterskogen Travbane 6 14/10 - 02 / 2 2100 30,9ag 119
e. Viljefryd v. Dublan G. Austevoll Bjerke Travbane 0 10/10 - 04 / 4 1640 29,5 g 90
Gunhild C. Henriksen-Kjell Bråtho K. Kvasnes Biri Travbane - 30/9 - 03 / 2 2100 dg a 56
G. Austevoll Gunhild C. Henriksen A. Akselsen Bjerke Travbane 0 18/7 - 02 / 7 2140 33,7 rg 80
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 08 / 3 2100 29,9 312
4 2018: -23 -1 -0 -1 -8 -44 000 2017: -14 -0 -0 -2 -6 -24 000
Hålands Prinsen 4 Plass 96 850
15 år BRUN V v.Rolex K.* M. Berås Sørlandets Travpark 0 21/10 - 06 / 13 2160 33,3 g 997
e. Støtmai v. Braute M. Berås Sørlandets Travpark 4 06/10 - 02 / 8 2240 32,2 g 220
Vilde Abusdal /Tveit M. Berås Sørlandets Travpark 5 22/9 - 01 / 2 2140 33,7 g 197
A. Berås M. Berås Sørlandets Travpark 0 11/9 - 06 / 2 2140 31,3 665
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl M. Berås Sørlandets Travpark 0 25/8 - 05 / 8 2160 31,3 g 393
5 2018: -14 -1 -1 -2 -6 -51 000 2017: -9 -0 -2 -3 -4 -41 500
Lilljom 5 Plass 92 500
10 år BRUNBORKET V v.Håkon Jo* E. Høitomt Biri Travbane 0 19/10 - 05 / 9 2120 32,1 77
e. Ramstad Loma v. Lome Elden O. Østre Bjerke Travbane 5 10/10 - 04 / 10 1640 29,3 g 175
Karina Osmark-Hannah Osmark O. Østre Biri Travbane 2 30/9 - 03 / 4 2100 30,7a 379
O. Østre Tone Aasen G. Austevoll Biri Travbane 5 16/9 - 04 / 3 2120 31,9 211
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Drammen Travbane 3 06/9 - 02 / 2 1700 31,6ag 90
6 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -17 -2 -3 -1 -3 -67 000
Dag Eldmi 6 Plass 103 500
7 år MØRKBR HP v.Järvsöviking* (S) D. Dalen Sørlandets Travpark 0 21/10 - 07 / 1 1609 31,0ag 351
e. Dag Mi v. Elding D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 14/10 - 02 / 1 2100 31,0a 302
Tina Marie K. Kolstad-Audun Kolstad D. Dalen Bjerke Travbane 0 03/10 - 01 / 5 2160 31,9 110
D. Dalen Arild Berås (T) D. Dalen Sørlandets Travpark 0 11/9 - 06 / 1 2140 30,7 g 147
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane - 03/9 - 03 / 5 2100 dg a 62
7 2019: -4 -1 -1 -1 -1 -39 000 2018: -13 -1 -3 -2 -5 -87 556
Rive Rodin 7 Plass 147 744
5 år SVART H v.Moe Odin G. Antonsen Momarken Travbane 0 20/10 - 06 / 1 2140 29,5 g 255
e. Viljefryd v. Dublan C. Antonsen Åmål 4 14/10 - 05 / 10 2480 31,0 39
Stall Travlaget Trille G. Antonsen Momarken Travbane 2 18/9 - 01 / 7 2140 30,7a 45
G. Antonsen C. Antonsen Jarlsberg Travbane 4 10/9 - 03 / 7 1609 29,1a 29
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame G. Antonsen Årjäng 3 26/8 - 04 / 1 1640 29,5 63
8 2019: -6 -0 -0 -1 -2 -11 000 2018: -21 -0 -1 -2 -7 -40 000
Vik Pilen 8 Plass 107 500
9 år MØRKBR V v.Åsajerven M. Finsand Jarlsberg Travbane 0 28/9 - 03 / 1 2100 31,7 874
e. Vik Kine v. Elding I. Thompson Sørlandets Travpark - 22/9 - 01 / 1 2140 dg 482
Vidar Finsand-Bjørn Ommundsen M. Finsand Sørlandets Travpark 0 11/9 - 06 / 5 2140 30,8 733
O. Østre Martine Finsand (A) M. Finsand Sørlandets Travpark 0 25/8 - 05 / 12 2160 31,0 1024
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame V. Tjomsland Sørlandets Travpark - 01/7 - 04 / 1 2140 dg 536
9 2019: -10 -0 -0 -1 -6 -32 000 2018: -17 -0 -1 -1 -5 -28 991
Vesle Moi 9 Plass 128 024
7 år BRUN HP v.Frisli To Jo O. Østre Sørlandets Travpark 0 21/10 - 06 / 3 2160 31,7 g 392
e. Vesle Gull v. Moe Odin O. Østre Åmål - 14/10 - 05 / 9 2480 dg 187
Stall We-Tan O. Østre Drammen Travbane 5 04/10 - 04 / 12 1700 29,7a 774
O. Mikkelborg Marita H Tangen-Svindland (T) D. Dalen Klosterskogen Travbane 5 24/9 - 06 / 7 1700 29,9a 408
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl H. Holm Klosterskogen Travbane - 01/9 - 05 / 1 2100 dg 852