<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V65-3
IBKA
TIDSLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.36,0 og bedre.
For 3-15-årige med rekord 1.34,0 og dårligere.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
3. Løp
Røde Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-14-11 Plass : 7-14-11

1 2019: -4 -0 -0 -1 -2 -7 500 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000
Nuvre Faks 2100 1 Plass 9 500
11 år SVART V v.Järvsöfaks (S) A. Frønes Klosterskogen Travbane P 16/8 - 20 / 1 2100 41,0 P
e. Nuvre Tussa v. Troll Jahn
Halvor Øyen /Sauland
O. Østre Halvor Øyen
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame
2 2019: -2 -0 -0 -1 -1 -7 000 2018: -4 -0 -0 -0 -4 -10 500
Alm Tekna 2 Plass 17 500
5 år SVART HP v.Tekno Odin K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 4 25/10 - 07 / 2 2100 37,0 237
e. Alm Tindra v. Auvin (S) K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane P 14/10 - 20 / 3 2120 39,2 P
Stall Ener O. Østre Klosterskogen Travbane 13/10 - 21 / 2 1720 58,4 B
K. Dalsbotten Jan Endre Andersen O. Østre Drammen Travbane 13/9 - 23 / 5 1720 01,2 B
Mørkblå,hvit kile&mansj,lysbl.kant,rek
3 2019: -4 -0 -1 -0 -2 -9 000 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -4 000
Motvind 3 Plass 13 000
5 år MØRKBR HP v.Stiv Kuling C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 6 25/10 - 07 / 4 2100 39,5 g 187
e. Motgang v. Pål Even C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 6 12/10 - 07 / 5 2100 36,7ag 48
Stall Loosers E. Høitomt Jarlsberg Travbane P 02/9 - 21 / 6 2120 41,2 g P
C. Engebråthen Cecilie Kolstad E. Gravdal Drammen Travbane 13/9 - 22 / 2 1700 58,3 B
Grå m/grønne sidefelt + ermer, rekl. D. Dalen Jarlsberg Travbane 03/9 - 22 / 8 2120 58,4 B
4 2019: -7 -0 -0 -0 -5 -16 000 2018: -9 -1 -2 -1 -3 -38 000
Madde 2120 1 Plass 54 000
4 år SVART HP v.Moe Svarten H. Holm Jarlsberg Travbane 2 12/10 - 07 / 6 2100 34,7a 119
e. Spik Tassa v. Spikeld T. Solberg Klosterskogen Travbane 6 13/9 - 07 / 1 2100 36,5 90
Øystein Simonsen /Skien J. Undem Klosterskogen Travbane 6 16/8 - 08 / 3 2100 40,1 g 510
T. Solberg Øystein Simonsen A. Røren Klosterskogen Travbane P 16/7 - 20 / 1 2100 41,5 P
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek J. Undem Jarlsberg Travbane 26/5 - 21 / 10 2120 59,6 B
5 2019: -6 -0 -2 -1 -1 -19 000 2018: -8 -0 -0 -1 -3 -10 000
Flassi Prinsen 2 Plass 29 500
8 år RØD V v.Mørtvedt Jerkeld T. Solberg Bjerke Travbane 0 16/5 - 01 / 7 2140 34,0 g 594
e. Heddals Jenta v. Polar Troll P. Midtfjeld Momarken Travbane 5 08/5 - 08 / 7 2140 34,2 g 52
Rune Solberg /Holmestrand L. Kolle Momarken Travbane 3 24/4 - 07 / 7 2160 34,9 276
V. Hop Rune Solberg (A) T. Solberg Jarlsberg Travbane 7 13/4 - 08 / 4 2100 36,4 517
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane 8 05/1 - 05 / 3 2100 37,3 902
6 2019: -8 -0 -1 -1 -5 -27 000 2018: -7 -0 -1 -1 -2 -16 000
Party Løve 3 Plass 45 500
5 år HUSKBRUN H v.Skibber L. Kolle Momarken Travbane - 08/5 - 08 / 6 2140 dg 76
e. Bollerød Svarta v. Bork Rigel L. Kolle Momarken Travbane 3 17/4 - 07 / 3 2140 35,8a 204
Stall Best Og Tørst & Kim A. Kråkemo A. Akselsen Jarlsberg Travbane 4 13/4 - 08 / 3 2100 35,3 g 601
L. Kolle Frode Akselsen L. Kolle Momarken Travbane 0 06/3 - 07 / 9 2140 38,8 g 213
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 02/2 - 07 / 6 2120 38,0 369
7 2019: -3 -0 -0 -1 -2 -10 500 2018: -6 -3 -0 -1 -2 -61 972
Finii 4 Plass 72 472
4 år BRUN HP v.Hellin Faxen G. Austevoll Färjestad 1 15/10 - 01 / 3 2140 34,1 50
e. Fiona v. Pajaprins G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 28/9 - 04 / 6 2100 34,3 101
Maria Jarl Johansen /Berg I Østfold G. Austevoll Momarken Travbane 3 18/9 - 07 / 7 2140 35,0 g 219
G. Austevoll Linn-Anett Johansen O. Kjenner Jarlsberg Travbane 6 05/8 - 08 / 6 2100 37,8 g 509
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl O. Kjenner Momarken Travbane P 17/7 - 20 / 5 2160 41,5 P
8 2019: -2 -0 -1 -1 -0 -12 000 2018: -6 -0 -1 -2 -3 -20 000
Troll 5 Plass 32 000
5 år BRUN V v.Alm Viktor O. Sagholen Jarlsberg Travbane 3 12/10 - 07 / 2 2100 35,1ag 78
e. Haugertilla v. Kos Knekten O. Sagholen Momarken Travbane 4 18/9 - 07 / 3 2140 35,2 189
Helge Lindstad-Milda Lindstad O. Sagholen Momarken Travbane P 19/8 - 20 / 2 2160 38,8 P
O. Sagholen Helge Lindstad
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl
9 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -6 -1 -0 -0 -2 -20 000
Land Mann 6 Plass 39 000
5 år BRUN V v.Spikeld D. Dalen Drammen Travbane 4 22/10 - 09 / 4 2120 34,8 204
e. Mari Snella v. Rolex K.* D. Dalen Klosterskogen Travbane N 16/8 - 20 / 2 2100 41,0 r N
Hans Landsverk /Gransherad D. Dalen Klosterskogen Travbane - 09/4 - 03 / 4 2100 dg 199
D. Dalen Hans Landsverk D. Dalen Bjerke Travbane - 06/12 - 05 / 3 2140 dg 208
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Klosterskogen Travbane 1 02/11 - 07 / 1 2100 34,4 96
10 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -5 000 2018: -7 -0 -0 -0 -3 -7 000
Milliemill 7 Plass 12 000
5 år MØRKBR HP v.Moe Svarten J. Undem Jarlsberg Travbane 4 12/10 - 07 / 4 2100 35,2ag 101
e. Spik Tassa v. Spikeld J. Undem Klosterskogen Travbane 4 13/9 - 07 / 9 2100 35,9 631
Øystein Simonsen /Skien K. Roe Klosterskogen Travbane - 16/8 - 08 / 7 2100 dg 471
J. Undem Øystein Simonsen J. Undem Klosterskogen Travbane P 16/7 - 20 / 5 2100 38,7 P
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Gaustad Klosterskogen Travbane 28/11 - 21 / 4 1720 58,8 g B
11 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -4 -1 -2 -1 -0 -68 000
Gompens Hønk 8 Plass 68 000
4 år SVART V v.Stiv Kuling A. Frønes Klosterskogen Travbane 2 01/10 - 08 / 9 2140 34,1 264
e. Storler Stjerna v. Nordli Svarten A. Frønes Jarlsberg Travbane 2 21/9 - 07 / 1 2100 34,8 225
Elin Gumpen /Nodeland A. Frønes Jarlsberg Travbane P 14/9 - 21 / 5 2120 38,0 P
A. Frønes Elin Gumpen P. Kals Sørlandets Travpark 19/11 - 22 / 3 1660 51,1 B
Mørkblå m/burg. ermer, reklame J. Undem Jarlsberg Travbane 27/8 - 20 / 12 2120 br N
12 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Glafaksa 9 Plass 23 000
15 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) I. Herbjørnrød Klosterskogen Travbane P 25/10 - 20 / 1 2100 39,8 P
e. Ladina v. Finstad Lars I. Herbjørnrød Jarlsberg Travbane 0 11/12 - 08 / 13 2140 37,5 g 988
Ingolf Herbjørnrød-Lise Herbjørnrød I. Herbjørnrød Momarken Travbane 0 30/11 - 07 / 5 2140 36,6 g 606
I. Herbjørnrød I. Herbjørnrød Jarlsberg Travbane 6 30/10 - 09 / 10 2120 37,8 g 337
grønn m/hvit "h" I. Herbjørnrød Drammen Travbane 4 19/10 - 08 / 12 2120 34,7 373
13 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -5 000 2018: -9 -0 -2 -2 -3 -34 500
Mo Oda 10 Plass 48 000
5 år MØRKBR HP v.Moe Odin E. Høitomt Momarken Travbane 3 15/5 - 08 / 10 2160 34,4 72
e. Schudona v. Spikeld E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 10/5 - 08 / 9 2120 34,1 235
Monica Borge-Knut-Erik Moe E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 22/4 - 04 / 8 2100 34,0a 72
H. Holm Monica Borge E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 01/6 - 08 / 9 2100 34,8 77
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 12/5 - 09 / 3 2100 35,0 44
14 2019: -6 -0 -3 -0 -3 -26 000 2018: -6 -0 -1 -0 -3 -13 000
Løvefaks 11 Plass 39 000
7 år SVART V v.Norheim Faksen H. Forberg Sørlandets Travpark 4 22/9 - 08 / 1 2140 35,9 g 279
e. Løve Jerka v. Auvin (S) H. Forberg Klosterskogen Travbane 5 13/9 - 07 / 2 2100 36,3 g 51
Helene G. Forberg-Greger Forberg D. Dalen Sørlandets Travpark - 25/8 - 08 / 4 2140 dg 133
Å. Tengsareid Tommy Alexander Dreier D. Dalen Klosterskogen Travbane - 16/8 - 08 / 5 2100 g1 31
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam H. Forberg Sørlandets Travpark P 29/7 - 20 / 4 2160 35,8 P