<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V76-4
V5-1
HETTAS HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 500.001 kr., 40 m. ved 750.001 kr., 60 m. ved 1.250.001 kr.
For alle 3-15-årige hopper.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-5-2 Plass : 1-5-2

1 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -23 -2 -6 -2 -6 -202 491
Kagge Lina 2140 1 Plass 530 491
9 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) G. Austevoll Biri Travbane 6 13/10 - 05 / 10 2100 27,7ag 145
e. Høgda Vesla v. Elding A. Robertsen Bjerke Travbane - 03/10 - 04 / 6 2100 dg a 84
Tom Bjølgerud-Wenke Foss Bjølgerud G. Austevoll Jarlsberg Travbane 2 21/9 - 01 / 7 2120 27,6 33
G. Austevoll Tom Bjølgerud G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 14/9 - 01 / 7 1609 23,8a 199
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Biri Travbane 2 31/8 - 04 / 4 2100 27,7 87
2 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -12 000 2018: -24 -2 -0 -7 -3 -135 487
Sol Faksa 2 Plass 424 153
8 år BRUN HP v.Trø Faks O. Kylin-Blom Gävle 0 25/10 - 10 / 1 1640 31,4ag 32
e. Komnes Sol v. Moe Odin O. Østre Biri Travbane 3 13/10 - 05 / 4 2100 26,9a 34
Merete Viksås /Roa O. Østre Årjäng 5 07/10 - 07 / 8 2160 25,4 174
T. Solberg Merete Viksås K. Widell Romme - 14/9 - 05 / 13 2180 dg 103
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek G. Austevoll Bjerke Travbane 3 23/8 - 01 / 3 2140 26,9 230
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -7 -0 -0 -1 -4 -46 000
Alessandra 3 Plass 426 494
10 år BRUN HP v.Tangen Scott K. Johansen Sørlandets Travpark 0 21/7 - 06 / 6 1609 27,9arg 288
e. Vestpol Anni v. Frigg Mollyn H. Holm Jarlsberg Travbane 6 07/7 - 06 / 4 1609 23,9ag 65
Jan Sørensen /Oslo H. Holm Bjerke Travbane 0 06/6 - 08 / 5 2100 br arg 65
H. Holm H. Holm Jarlsberg Travbane 4 19/5 - 06 / 7 1609 24,8ag 135
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 6 14/4 - 03 / 5 2160 27,5 104
4 2019: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -1 -1 -0 -2 -33 000
Bleikli Faksa 4 Plass 430 000
10 år SVART HP v.Trø Faks K. Johansen Biri Travbane - 13/10 - 05 / 5 2100 dg a 148
e. Bleikli Ragna v. Åsrapp K. Johansen Bjerke Travbane 7 19/9 - 08 / 4 2100 27,0a 298
Tormod Rundhaugen-Ida Beate Rundhaugen K. Johansen Biri Travbane 1 31/8 - 04 / 3 2100 27,5 156
V. Hop Tormod Rundhaugen (B) K. Johansen Momarken Travbane 4 19/8 - 01 / 7 2160 26,9 289
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm K. Johansen Biri Travbane 0 27/7 - 06 / 1 1609 26,9ag 178
5 2019: -7 -0 -1 -0 -3 -32 212 2018: -24 -3 -3 -4 -7 -317 629
Vesle Maia 2160 1 Plass 600 007
8 år M.BORKET HP v.Järvsöfaks (S) B. Humborstad Biri Travbane 2 13/10 - 05 / 8 2100 26,9a 82
e. Maurstad Mai v. Bork Rigel B. Humborstad Sørlandets Travpark 6 06/10 - 05 / 9 2140 26,5a 142
Stall Marie T.H. B. Humborstad Hagmyren 0 15/9 - 08 / 10 2160 26,2 g 367
B. Humborstad B. Humborstad Drammen Travbane - 11/8 - 10 / 4 2100 dg a 86
svart m/gult belte & ermring. B. Humborstad Åmål 1 29/7 - 04 / 5 2480 27,9a 37
6 2019: -4 -2 -0 -0 -0 -93 166 2018: -16 -2 -2 -4 -2 -148 472
Finnskog Oda 2 Plass 759 662
9 år BORKET HP v.Bork Odin H. Kulblik Bjerke Travbane 1 17/10 - 05 / 11 1609 24,1a 401
e. Møya v. Pajaprins H. Kulblik Biri Travbane 5 13/10 - 05 / 12 2100 27,5a 204
Stall Kulblik H. Kulblik Biri Travbane 0 05/10 - 05 / 9 1609 26,9ag 126
H. Kulblik H. Kulblik Klosterskogen Travbane 2 16/8 - 03 / 3 2100 26,5a 142
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Bjerke Travbane 5 08/8 - 06 / 1 1640 26,7 54
7 2018: -13 -4 -4 -0 -3 -659 510 2017: -7 -1 -2 -0 -1 -72 000
Ness Tjo Edel 3 Plass 731 510
4 år MØRKBR HP v.Lome Elden F. Hamre Momarken Travbane 1 20/10 - 07 / 1 1640 24,9a 20
e. Paja Stjerna v. Pajaprins F. Hamre Färjestad 5 22/9 - 02 / 8 2180 27,0 50
Stall Ness Tjo T. Solberg Bjerke Travbane 8 09/9 - 04 / 5 2100 27,4ag 55
F. Hamre T. Solberg Bjerke Travbane 2 27/8 - 03 / 9 2100 28,1a 11
Mørkblå/lysblå todelt, reklame T. Solberg Drammen Travbane 1 11/8 - 07 / 2 1700 25,2a 11
8 2019: -9 -0 -1 -1 -4 -28 000 2018: -18 -0 -1 -1 -6 -41 991
Snonsøy Elda 2180 1 Plass 907 888
12 år SVART HP v.Elding T. Kleveland Leangen Travbane 6 15/10 - 07 / 8 1700 26,9 54
e. Snonsøy Blessa v. Metsgar A. Eggan Leangen Travbane 3 03/9 - 10 / 4 2160 25,4 93
Nils Kjerstad /Meldal T. Kleveland Leangen Travbane 0 26/8 - 08 / 9 2220 28,7 132
A. Stensen Nils Kjerstad R. Bjørnbeth Orkdal Tråvpark 0 11/8 - 08 / 14 2140 28,3 820
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam K. Johansen Biri Travbane 0 28/7 - 05 / 13 2140 28,3 697
9 2019: -10 -0 -1 -0 -3 -31 474 2018: -27 -2 -3 -1 -10 -227 254
Arvesølv 2 Plass 951 171
7 år SVART HP v.Alm Viktor E. Høitomt Bjerke Travbane 0 26/9 - 08 / 10 2140 25,5 g 95
e. Frøen Oda v. Moe Odin O. Østre Bjerke Travbane 1 12/9 - 06 / 12 2100 25,2a 85
Merete Viksås /Roa O. Østre Bjerke Travbane 2 08/9 - 09 / 11 2180 24,8 96
O. Østre Merete Viksås O. Kylin-Blom Bollnäs 4 31/8 - 07 / 5 1660 23,9 g 101
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Bjerke Travbane 2 23/8 - 01 / 6 2160 25,7 g 319
10 2018: -17 -6 -4 -1 -2 -462 045 2017: -19 -7 -4 -1 -1 -461 000
Lykkje Borka 3 Plass 1 220 156
7 år BRUN HP v.Bork Odin B. Steinseth Romme 3 12/10 - 06 / 7 2180 25,3 g 23
e. Ylblesa v. Pajaprins B. Steinseth Biri Travbane 1 31/8 - 07 / 5 2120 25,4 20
Ole Jakob Akre /Rendalen B. Steinseth Leangen Travbane 1 20/8 - 02 / 10 2200 26,9 15
B. Steinseth B. Steinseth Bjerke Travbane - 08/8 - 06 / 9 1660 dg 16
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj K. Frick Rättvik 0 04/8 - 08 / 8 1640 22,7 176
11 2019: -4 -3 -0 -0 -1 -165 000 2018: -21 -7 -2 -4 -3 -695 731
Brenne Blissi 2200 1 Plass 1 978 498
6 år BRUN HP v.Lome Elden Å. Tengsareid Biri Travbane 1 13/10 - 06 / 14 2160 26,5 18
e. Brenne Jærva v. Järvsöfaks (S) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 08/9 - 09 / 12 2180 24,5 21
Vidar Asgeir Brenne /Skjærhallen Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 23/8 - 01 / 7 2180 24,9 18
Å. Tengsareid Jens Kristian Brenne (T) Å. Tengsareid Biri Travbane 1 28/7 - 05 / 14 2140 26,4 13
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 21/7 - 07 / 2 2140 25,2a 123