<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:15 V5-5
DRIVBLESAS HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 1640 m. Voltestart.
For 3-15-årige hopper høyest 80.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-6-7 Plass : 9-6-7

1 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -9 -0 -0 -0 -3 -9 000
Tangen Tora 1640 1 Plass 86 253
7 år BRUN HP v.Dotterud Teddy V. Hop Momarken Travbane 0 20/10 - 01 / 6 2180 32,0 g 106
e. Tangen Kry v. Mjølner Kvikk K. Johansen Drammen Travbane 0 04/10 - 04 / 6 1700 30,3a 175
Bjørn-Vidar Rød-Asbjørn Rød T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 06 / 10 1700 30,2a 158
V. Hop Bjørn-Vidar Rød V. Hop Bjerke Travbane 0 05/9 - 02 / 8 2160 31,2 446
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl D. Dalen Klosterskogen Travbane 6 22/8 - 05 / 5 2120 32,7 615
2 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -7 -2 -1 -0 -2 -51 000
Rådim Vår 2 Plass 78 000
7 år SVART HP v.Gonagas O. Østre Bjerke Travbane 6 24/1 - 03 / 9 1640 34,8 g 83
e. Rådim Svarta v. Ara Svarten O. Østre Bjerke Travbane 2 10/1 - 01 / 8 2160 33,0 133
Sandra Nordtvedt-Halgeir Skaarer O. Østre Jarlsberg Travbane 3 27/12 - 05 / 2 2100 33,8ag 221
O. Østre Halgeir Skaarer O. Østre Bjerke Travbane - 13/12 - 09 / 1 1640 dg 75
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame E. Høitomt Biri Travbane 5 24/11 - 04 / 12 2120 34,7 g 70
3 2019: -9 -2 -1 -1 -1 -54 500 2018: -7 -2 -0 -2 -0 -61 000
Kolnes Brit 3 Plass 165 500
10 år SVART HP v.Alm Viktor A. Solhus Leangen Travbane 0 25/10 - 04 / 5 2160 32,5 g 375
e. Kolnes Lill v. Spikeld J. Fenstad Skoglund Travbane 3 14/10 - 01 / 3 2120 36,3 PK
Johan Roger Fenstad-Heidi Struck R. Bjørnbeth Leangen Travbane 0 07/4 - 02 / 7 2160 37,4 433
Ø. Ruttenborg Johan Roger Fenstad (A) R. Bjørnbeth Leangen Travbane P 26/3 - 20 / 5 2160 36,1 P
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame D. Nilsen Leangen Travbane - 13/11 - 10 / 11 2200 dg 150
4 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -10 500 2018: -13 -0 -1 -0 -3 -16 500
Låhne Lina 4 Plass 84 000
9 år BRUN HP v.Voje Faks A. Låhne Klosterskogen Travbane - 14/10 - 04 / 8 1700 dg a 466
e. Klingilita v. Elding A. Låhne Drammen Travbane 2 27/9 - 02 / 1 2100 30,7a 565
Anders Magne Låhne /Sem A. Låhne Jarlsberg Travbane 0 22/4 - 08 / 1 2120 31,6 g 294
A. Låhne A. Låhne Klosterskogen Travbane 0 19/4 - 04 / 10 2100 33,5a 837
hvit m/fire svarte tverrstriper. A. Låhne Bjerke Travbane 0 04/4 - 01 / 11 1609 32,5ag 561
5 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -19 -1 -3 -3 -5 -83 000
Kos Frigga 5 Plass 101 000
5 år BRUN HP v.Frigg Elden A. Akselsen Klosterskogen Travbane 2 14/10 - 04 / 5 1700 30,6a 299
e. Kos Edda v. Kos Knekten O. Østre Momarken Travbane - 02/10 - 02 / 2 2160 dg 144
Odd Arne Aaland-Guro-Marie Aaland-Lundanes A. Akselsen Bjerke Travbane 0 26/9 - 03 / 7 1640 30,5 g 222
A. Akselsen Odd Arne Aaland O. Østre Klosterskogen Travbane 2 13/9 - 06 / 10 2100 31,7a 549
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Klosterskogen Travbane 3 01/9 - 02 / 2 2140 33,2 388
6 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -20 -2 -1 -2 -7 -87 500
Kaiaperla 6 Plass 111 500
5 år MØRKBR HP v.Bork Odin L. Kolle Biri Travbane - 19/10 - 05 / 2 2100 dg 162
e. Kaianett v. Pajaprins E. Høitomt Momarken Travbane 0 02/10 - 07 / 7 2140 34,0a 46
Terje Seielstad /Svingvoll Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 19/9 - 05 / 5 2140 31,1 410
Å. Tengsareid Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Bjerke Travbane - 01/8 - 02 / 11 2160 dg 333
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Høitomt Bjerke Travbane 0 25/7 - 03 / 3 1640 30,7 g 46
7 2019: -3 -1 -0 -1 -0 -21 000 2018: -15 -1 -0 -1 -6 -44 000
Årdals Lise 7 Plass 106 500
7 år SVART HP v.Alm Viktor H. Holm Biri Travbane 1 19/10 - 05 / 5 2100 31,4 g 73
e. Nattens Dronning v. Sjefen B. Steinseth Bjerke Travbane - 26/9 - 03 / 1 1640 dg 153
Nina Bakken-Andreas Solbrekke H. Holm Bjerke Travbane 5 20/9 - 01 / 7 1609 29,4ag 289
H. Holm Nina Bakken (A) N. Bakken Jarlsberg Travbane - 27/8 - 01 / 2 2100 dg a 613
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 5 01/8 - 02 / 5 2140 31,2 g 480
8 2019: -7 -1 -0 -2 -4 -54 500 2018: -16 -0 -3 -3 -5 -47 000
Nubgards Stina 8 Plass 103 500
7 år BRUN HP v.Dotterud Teddy M. Øyo Bjerke Travbane 5 17/10 - 01 / 2 2140 32,4 135
e. Stuve Stjerna v. Lome Elden M. Øyo Biri Travbane 3 05/10 - 08 / 5 2120 31,6 155
Inge Brusletto /Geilo G. Austevoll Bjerke Travbane 5 19/9 - 09 / 9 2160 32,1 g 331
G. Austevoll Inge Brusletto G. Austevoll Drammen Travbane 0 06/9 - 03 / 2 2100 32,5ag 232
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Klosterskogen Travbane 6 22/8 - 03 / 10 2120 34,0 94
9 2019: -10 -0 -3 -2 -4 -81 500 2018: -21 -4 -2 -2 -5 -112 000
Bork Oda 9 Plass 193 500
6 år BRUNBORKET HP v.Bork Odin O. Østre Jarlsberg Travbane - 12/10 - 04 / 10 2120 dg g 44
e. Pålsflya v. Pål Even A. Valstad Momarken Travbane 3 02/10 - 07 / 5 2140 31,3a 73
Mona Syvertsen /Brandbu A. Valstad Drammen Travbane 0 27/9 - 02 / 2 2100 32,9ag 50
A. Hagmann Mona Syvertsen A. Valstad Bjerke Travbane 6 12/9 - 03 / 11 2160 31,9 g 460
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek K. Malmin Biri Travbane - 13/7 - 04 / 4 2120 dg 65
10 2019: -2 -1 -1 -0 -0 -32 000 2018: -10 -1 -0 -2 -3 -43 000
Nelson Sandra 10 Plass 111 000
5 år BRUN HP v.Moe Svarten L. Kolle Jarlsberg Travbane 3 12/10 - 04 / 7 2120 31,0 g 72
e. Alm Inger v. Lome Kongen T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 16/8 - 06 / 2 2100 32,0a 194
Knut H. Haraldsen-Johnny Skogsrød T. Solberg Bjerke Travbane 6 01/8 - 02 / 12 2160 31,2 188
T. Solberg Frode Hamre (T) T. Solberg Bjerke Travbane 0 18/7 - 02 / 6 2140 34,6 g 160
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 13/6 - 05 / 5 2120 31,3 239
11 2019: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -15 -1 -1 -5 -4 -66 000
Mo Lykke 11 Plass 88 000
6 år SVART HP v.Briskeby Philip A. Stensen Momarken Travbane 1 02/10 - 07 / 6 2140 31,0a 32
e. Smedsrud Mai v. Gam Vinter A. Stensen Bjerke Travbane 3 19/9 - 05 / 2 2140 29,9 351
Beate Moe Haugen Brørby /Hønefoss A. Stensen Bjerke Travbane 3 12/9 - 03 / 8 2140 32,2 105
A. Stensen Jo Svenstad (T) A. Stensen Biri Travbane 2 31/8 - 03 / 3 2100 30,1a 97
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam V. Hop Jarlsberg Travbane 3 03/8 - 04 / 11 2120 30,6 267