Neste løp >>>
Start ca kl. 13:40 V5-1
PEPSI EKKOS LØP
DATOLØP - DELINGSLØP - MAX 500 POENG
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige 80.001 - 320.000 kr med høyest 500 poeng.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-3-12 Plass : 6-3-12

1 2019: -9 -2 -0 -3 -2 -55 000 2018: -25 -3 -6 -2 -8 -144 500
Garfieldz Prinze (S) 2100 1 Plass 344 944
8 år SVART V v.San Pellegrino* (US) K. Kvasnes Bjerke Travbane 5 17/10 - 07 / 8 1609 13,5a 240
e. Petite d'Aunou (S) v. Defi D'aunou* (FR) K. Kvasnes Bjerke Travbane 2 03/10 - 07 / 7 1640 13,9 280
Paal Terje Hamre /Bergen K. Kvasnes Drammen Travbane 5 22/9 - 01 / 4 2100 18,0a 41
K. Kvasnes K. Kvasnes Bjerke Travbane - 08/9 - 04 / 7 1609 dg a 259
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Biri Travbane 0 31/8 - 06 / 10 2100 16,0a 76
2 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -16 -2 -1 -0 -3 -51 000
Camillo Neo (S) 2 Plass 267 922
10 år BRUN V v.Gigant Neo* (S) D. Dalen Drammen Travbane 0 11/10 - 05 / 7 1700 15,3a 601
e. Ofelia Laukko (FI) v. Black Laukko (FI) Å. Rønningen Bergen Travpark 0 27/5 - 05 / 2 2100 17,3a 920
Stine Hansen Juklerød-Anita Hansen Juklerød R. Halvorsen Haugaland Travpark 0 10/5 - 08 / 9 1800 18,0a 253
D. Dalen Stine Hansen Juklerød (A) Å. Rønningen Bergen Travpark 5 12/4 - 08 / 1 2100 16,5a 194
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek O. Wassberg Forus Travbane 4 27/3 - 06 / 1 2040 16,6a 101
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -19 -1 -1 -2 -6 -57 000
Needed Time 3 Plass 249 000
6 år SOTRØD HP v.Orlando Vici (FR) V. Hop Drammen Travbane 0 22/10 - 03 / 3 1700 15,6ag 298
e. Misty Kronos (IT) v. Pine Chip* (US) V. Hop Drammen Travbane 0 11/10 - 05 / 4 1700 15,1a 344
Hilde Bø-Line Charlotte B Hansen J. Hansen Klosterskogen Travbane 0 01/10 - 05 / 7 2100 17,0a 289
Å. Tengsareid Arthur Bø (T) V. Hop Klosterskogen Travbane 3 24/9 - 05 / 5 2100 17,5a 122
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam V. Hop Drammen Travbane 0 28/6 - 05 / 7 2100 16,1a 204
4 2019: -8 -3 -2 -0 -3 -101 500 2018: -13 -0 -2 -1 -6 -39 991
Zandra Invalley 4 Plass 310 491
6 år SVART HP v.Quite Easy (US) T. Desserud Bjerke Travbane 0 16/5 - 04 / 8 2100 16,2a 373
e. Fachi (S) v. J.R. Broline* (US) T. Solberg Drammen Travbane 0 05/4 - 05 / 7 2100 19,3a 96
Team Zandra E. Rennesvik Bjerke Travbane 0 24/2 - 07 / 7 1609 15,3a 363
T. Solberg Kristine Kvasnes (T) E. Rennesvik Bjerke Travbane 5 08/2 - 01 / 8 2100 17,0a 60
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek E. Rennesvik Biri Travbane 2 26/1 - 01 / 8 2100 17,3a 329
5 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -9 -0 -0 -0 -6 -14 500
Viking Hill 5 Plass 269 500
8 år BRUN V v.Thai Tanic L. Kolle Drammen Travbane 0 18/10 - 05 / 5 2100 16,0a 473
e. Cosy Hill v. Astro Hill (US) O. Østre Bjerke Travbane 0 09/10 - 03 / 4 2100 16,6a 546
Linda Vinjor-Svein Riise A. Valstad Drammen Travbane 4 22/9 - 01 / 2 2100 17,4a 517
G. Austevoll Linda Vinjor O. Østre Drammen Travbane P 06/9 - 20 / 1 2100 20,2 P
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 21/6 - 07 / 10 2100 br ag 757
6 2019: -4 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -15 -2 -1 -2 -8 -84 500
Willy Invalley 6 Plass 228 000
7 år M.BRUN V v.Cromwell (US) H. Eggen Drammen Travbane 2 18/10 - 05 / 1 2100 15,1a 94
e. Bertha Invalley v. David Raymond* (US) T. Desserud Bjerke Travbane 4 03/10 - 06 / 8 1609 13,6a 185
Truls Desserud /Prestfoss T. Desserud Bjerke Travbane 3 12/9 - 07 / 4 1609 13,4a 401
T. Desserud T. Desserud Biri Travbane 4 24/8 - 04 / 10 2100 16,4a 17
mørkblå m/lysblå og hvit v. G. Austevoll Bjerke Travbane 0 04/8 - 01 / 6 1609 14,8ag 19
7 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000
Larry S.E. (S) 7 Plass 207 979
8 år MØRKBR H v.Up Front Larry (US) G. Nordbotten Klosterskogen Travbane 0 29/1 - 01 / 7 2100 20,8a 1017
e. Millan Briljant (S) v. Meadow Gallant* (US) K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 0 05/1 - 03 / 6 2100 25,4ar 105
Geir Nordbotten-Karolina Westling T. Solberg Bjerke Travbane 0 21/12 - 05 / 3 1609 17,1a 72
G. Nordbotten M. Høitomt Klosterskogen Travbane - 27/11 - 06 / 12 2500 dg a 521
mørkegrønn m/blått sk.stk, hvit hest E. Høitomt Jarlsberg Travbane 6 17/11 - 06 / 5 1609 15,0a 168
8 2018: -17 -6 -2 -1 -4 -157 500 2017: -12 -1 -1 -1 -4 -29 393
Bandit A.P. (DK) 8 Plass 186 893
6 år MØRKBR V v.Pine Chip* (US) J. Kvikstad Klosterskogen Travbane 5 14/10 - 05 / 9 2100 16,0a 78
e. Bonney Anne (US) v. Andover Hall* (US) J. Kvikstad Biri Travbane 4 30/9 - 04 / 5 2100 15,3a 73
Stall Karl, Nils & Henry J. Kvikstad Bjerke Travbane 0 12/9 - 07 / 3 1609 20,9a 119
J. Kvikstad Vegard Raaum K. Kvasnes Bjerke Travbane 5 01/8 - 05 / 10 2100 15,6a 45
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler K. Kvasnes Jarlsberg Travbane - 08/7 - 12 / 2 2100 dg a 66
9 2018: -18 -2 -3 -2 -8 -108 000 2017: -16 -1 -5 -3 -6 -106 000
Bom Simoni (DK) 9 Plass 241 653
5 år MØRKBR H v.Frække Frederik* (DK) H. Tvedt Bjerke Travbane 3 09/10 - 03 / 7 2100 16,0a 112
e. Lovely Simoni (DK) v. Silver Pine* (US) H. Tvedt Bjerke Travbane 6 03/10 - 06 / 3 1609 13,7a 178
Kjell Skatvedt /Sandefjord H. Tvedt Bjerke Travbane 6 26/9 - 07 / 7 1609 13,6a 604
H. Tvedt Karoline Krogh-Hanssen (T) H. Tvedt Bjerke Travbane 2 18/9 - 03 / 6 1609 14,1a 381
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek E. Linn Bjerke Travbane 0 08/9 - 01 / 10 2100 16,4a 245
10 2019: -5 -0 -1 -0 -1 -12 000 2018: -17 -0 -2 -3 -6 -58 000
Arion Augustinu 10 Plass 209 000
8 år BRUN V v.Kings Sugarboy (S) L. Kolle Bjerke Travbane 5 15/10 - 04 / 3 2100 15,0a 308
e. Ariel Nosto v. Pearsall Hanover* (US) L. Kolle Drammen Travbane 4 04/10 - 02 / 8 2100 17,4a 130
Malin Grødum /Kongsberg J. Øveraasen Drammen Travbane 9 11/8 - 03 / 10 2100 24,0ag 104
L. Kolle Malin Grødum L. Kolle Jarlsberg Travbane - 03/8 - 06 / 5 2609 dg a 445
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 21/7 - 04 / 12 2140 16,7ag 462
11 2019: -5 -0 -1 -0 -1 -10 500 2018: -18 -3 -2 -2 -7 -96 500
May Lucifer 11 Plass 274 500
7 år BRUN V v.Coktail Jet (FR) V. Hop Bjerke Travbane 6 15/10 - 04 / 12 2100 15,6a 60
e. Odalisque v. Armbro Goal* (US) V. Hop Momarken Travbane 3 02/10 - 05 / 6 2140 16,5a 121
Janne Rahd /Sandefjord Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 3 22/9 - 06 / 10 2140 15,3a 78
V. Hop Lars M. Søvik (T) O. Østre Sørlandets Travpark 2 11/9 - 05 / 6 2140 15,0a 89
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 5 29/7 - 05 / 10 1609 14,1a 47
12 2019: -2 -0 -1 -0 -1 -11 000 2018: -11 -0 -1 -2 -6 -38 500
Ejakval Boko (NL) 12 Plass 254 476
8 år RØD V v.Virgill Boko* (NL) Å. Tengsareid Drammen Travbane 6 18/10 - 05 / 3 2100 15,6a 486
e. Nicole (FR) v. Blue Eyes America (FR) T. Solberg Bjerke Travbane 0 18/9 - 03 / 7 1609 14,8a 174
Pål Jensen /Nøtterøy K. Malmin Drammen Travbane 6 23/8 - 05 / 3 1700 15,8a 59
K. Malmin Pål Jensen L. Kolle Sørlandets Travpark 5 01/7 - 07 / 6 1609 14,5a 36
Mørkblå med gul reklame/bånd H. Horpestad Biri Travbane 0 11/5 - 07 / 8 1609 17,4ar 263