<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:45 V65-6
V5-3
DD-2


Varmblods 1640 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 215.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-7-3 Plass : 5-7-3

1 2019: -4 -0 -0 -1 -2 -14 000 2018: -16 -5 -3 -0 -5 -120 260
Bulldozer 1640 1 Plass 244 304
6 år BRUN H v.Revenue* (S) L. Kolle Drammen Travbane 1 30/8 - 05 / 3 2100 16,5a 18
e. Lonely Story v. Home Alone* (S) G. Austevoll Bjerke Travbane 2 13/8 - 01 / 8 1609 13,9a 126
Wiggo Carstensen /Bønes O. Østre Jarlsberg Travbane 6 05/7 - 01 / 2 2100 15,6a 57
G. Austevoll Hedda E. Assev (T) G. Austevoll Årjäng 6 01/6 - 01 / 11 2140 14,8a 267
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl A. Tønnesen Bjerke Travbane 0 16/5 - 04 / 12 2100 17,8ag 70
2 2018: -13 -0 -2 -2 -8 -38 215 2017: -6 -0 -0 -0 -4 -8 449
Ed Force* (S) 2 Plass 192 747
8 år BRUN V v.Fill V. (CA) B. Beckman Åmål 4 14/10 - 04 / 1 2080 15,4a 397
e. Alley Force* (S) v. Giant Force* (US) B. Beckman Rättvik 2 11/9 - 08 / 12 2140 16,9a 144
Sverige B. Beckman Rättvik 3 01/9 - 02 / 9 2140 16,4a 472
B. Beckman B. Beckman Åmål 2 12/8 - 01 / 4 2080 17,3a 100
hvit m/blått bånd,rød triangel. B. Beckman Färjestad 6 06/8 - 03 / 5 2140 16,3a 378
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -6 -1 -1 -1 -1 -31 500
Ambitious Voyager 3 Plass 198 166
7 år BRUN V v.Pine Chip* (US) H. Tvedt Bjerke Travbane 2 23/10 - 05 / 6 2100 15,2a 47
e. Ernis Flo (DE) v. Keystone Voyager (US) H. Tvedt Bjerke Travbane 5 03/9 - 05 / 5 2100 15,0a 17
Stall Twits H. Tvedt Bjerke Travbane 0 23/8 - 06 / 1 1609 14,3a 56
H. Tvedt H. Tvedt Bjerke Travbane 1 13/8 - 01 / 6 1609 13,9a 33
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek H. Tvedt Sørlandets Travpark - 13/5 - 01 / 3 1609 dg a 18
4 2018: -13 -1 -2 -2 -3 -52 280 2017: -11 -2 -0 -1 -5 -56 000
Victory Hill 4 Plass 156 780
6 år MØRKBR H v.Cromwell (US) O. Sagholen Bjerke Travbane 0 20/9 - 04 / 1 1609 15,4a 213
e. Lady Di Hill (S) v. Express Lavec* (S) O. Sagholen Drammen Travbane 5 30/8 - 02 / 5 2100 18,1a 62
Bjørn Dingstad /Kråkstad O. Sagholen Bjerke Travbane 3 20/8 - 05 / 3 2100 16,1a 309
O. Sagholen P. Midtfjeld Kala Landbane 2 12/8 - 05 / 7 1900 16,3a 56
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Drammen Travbane 0 26/7 - 05 / 5 1700 15,8a 23
5 2019: -8 -2 -1 -2 -1 -63 000 2018: -15 -1 -1 -3 -6 -68 000
Babycat (DK) 5 Plass 277 980
6 år BRUN V v.Ens Snapshot (US) E. Rennesvik Biri Travbane 5 19/10 - 06 / 1 1609 15,8a 49
e. Catia Jet (IT) v. Ata Star L.* (S) T. Solberg Bjerke Travbane 2 02/10 - 04 / 6 2100 17,9a 127
Snapshot Stable T. Solberg Bjerke Travbane 4 20/9 - 04 / 4 1609 14,9a 26
E. Rennesvik Karoline Krogh-Hanssen (T) L. Kolle Bjerke Travbane 3 03/9 - 05 / 2 2100 14,8a 486
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek P. Hvattum Biri Travbane 0 24/8 - 04 / 11 2100 17,0a 117
6 2019: -8 -3 -0 -1 -1 -55 500 2018: -15 -3 -3 -0 -5 -111 000
Lady Lara 6 Plass 255 500
5 år BRUN HP v.Viking Frecel V. Hop Momarken Travbane 0 20/10 - 08 / 6 1640 13,8ag 846
e. Lovely Lady v. Hr. Siem (DK) V. Hop Jarlsberg Travbane 0 12/10 - 05 / 6 2100 14,7a 268
Janne Rahd /Sandefjord V. Hop Jarlsberg Travbane 2 28/9 - 05 / 12 2100 16,3a 65
V. Hop Lars M. Søvik (T) V. Hop Forus Travbane 4 15/9 - 04 / 5 1600 14,2a 55
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 0 29/8 - 04 / 3 2100 15,6a 64
7 2019: -7 -4 -1 -0 -1 -101 000 2018: -16 -5 -3 -2 -4 -185 500
Harley D.E. (DE) 7 Plass 324 540
5 år MØRKBR H v.Main Wise As* (IT) F. Hamre Bjerke Travbane 0 24/10 - 07 / 5 1609 21,6ag 23
e. Cindy T. Boko (NL) v. Andover Hall* (US) F. Hamre Bjerke Travbane 3 03/10 - 06 / 11 1609 13,5a 52
Morten Svenningsen /Lier F. Hamre Bjerke Travbane 1 19/9 - 02 / 2 2100 15,5a 16
F. Hamre F. Hamre Bjerke Travbane 4 12/9 - 07 / 8 1609 13,6a 47
Mørkblå/lysblå todelt, reklame F. Hamre Bjerke Travbane - 23/8 - 06 / 9 1609 dg a 35
8 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -18 -0 -3 -2 -5 -60 000
Precious To Me 8 Plass 205 000
6 år MØRKBR HP v.Victory Abroad* (US) H. Eggen Bjerke Travbane 0 23/10 - 05 / 4 2100 16,5a 241
e. Reveries v. Silver Pine* (US) H. Eggen Bjerke Travbane 0 03/10 - 06 / 6 1609 13,8a 1029
Synnøve Opsahl /Tobøl H. Tvedt Bjerke Travbane 0 25/9 - 05 / 6 1609 14,4a 303
H. Eggen Synnøve Opsahl H. Tvedt Bjerke Travbane 0 12/9 - 07 / 7 1609 14,0a 633
Hvit m/rødt&blått emblem,blå mansj,rek K. Kvasnes Biri Travbane 5 24/8 - 05 / 5 2100 17,0a 50
9 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -22 -2 -3 -2 -7 -84 760
From A Key 9 Plass 187 260
7 år BRUN V v.From Above* (S) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 24/10 - 07 / 10 1609 14,5a 663
e. Key to Koreana (S) v. Korean* (FR) A. Robertsen Momarken Travbane 0 09/10 - 07 / 12 2140 16,4a 198
Hugo Midtun & Stall Hubeto G. Austevoll Drammen Travbane 1 27/9 - 04 / 4 2100 16,9a 62
H. Holm Hugo Midtun G. Austevoll Årjäng 6 07/9 - 03 / 3 1640 14,1a 246
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl G. Austevoll Drammen Travbane 2 30/8 - 02 / 3 2100 17,6a 160
10 2019: -5 -0 -0 -1 -2 -10 000 2018: -16 -1 -1 -0 -6 -42 564
Escaped (NL) 10 Plass 190 546
8 år MØRKBR HP v.Varenne* (IT) E. Høitomt Drammen Travbane 0 30/8 - 02 / 6 2100 18,8a 572
e. Zecile Boko* (NL) v. Goetmals Wood* (FR) Å. Tengsareid Drammen Travbane 5 16/8 - 04 / 3 1700 17,2ag 167
Tom Forkerud /Skotterud C. Hande Bjerke Travbane - 01/8 - 05 / 7 2100 dg a 577
L. Kolle Tom Forkerud (T) E. Høitomt Drammen Travbane 4 26/7 - 05 / 10 1700 15,8a 43
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl C. Hande Bjerke Travbane 0 18/7 - 05 / 1 1609 14,5ag 578
11 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -16 -3 -4 -2 -5 -146 227
Mr. Babalo 11 Plass 221 227
5 år BRUN V v.Steinlager (S) P. Midtfjeld Årjäng 0 07/10 - 08 / 2 2140 16,1a 120
e. Nasty Speed v. Deliberate Speed* (US) J. Eilertsen Bjerke Travbane 1 07/9 - 06 / 1 2100 16,0a 16
Leif Dybdahl /Mysen P. Midtfjeld Bjerke Travbane 4 29/8 - 08 / 8 2600 15,7a 485
P. Midtfjeld P. Midtfjeld Klosterskogen Travbane 3 16/8 - 05 / 10 2100 17,1a 64
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek H. Kolle Bjerke Travbane 2 01/8 - 05 / 5 2100 15,0a 57
12 2018: -12 -2 -1 -1 -0 -30 454 2017: -15 -0 -1 -3 -6 -40 543
Marvelous Fam* (S) 12 Plass 209 096
8 år BRUN H v.Make It Happen (US) A. Sletsjø Momarken Travbane 0 09/10 - 07 / 1 2140 18,0a 264
e. Baltic Delight* (US) v. Baltic Speed (US) P. Strømberg Årjäng 1 15/9 - 07 / 4 2140 16,3a 88
Sverige P. Strømberg Åby 0 29/8 - 02 / 5 2140 15,3a 469
P. Strømberg Jörgen Pettersson (A) T. Tanti Färjestad 0 06/8 - 03 / 9 2140 16,4a 394
svart m/rødt sk.stk, hengsler, ermring K. Widell Färjestad 0 27/7 - 01 / 6 2640 18,4a 517