<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:25 V65-5
V5-2
DD-1
HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 215.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 345.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-8-10 Plass : 4-8-10

1 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -22 -1 -3 -1 -9 -99 000
Lygna Lotte 2140 1 Plass 220 554
6 år SVART HP v.Bork Odin E. Høitomt Biri Travbane 5 19/10 - 02 / 6 1609 28,4ag 205
e. Lygna Larsi v. Elding E. Høitomt Biri Travbane 0 16/9 - 06 / 9 2100 29,8a 144
Stall Lygnasæter E. Høitomt Biri Travbane 4 17/8 - 05 / 3 1609 26,0a 145
Å. Tengsareid Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Biri Travbane 0 28/7 - 05 / 4 2100 30,3 g 437
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Høitomt Bjerke Travbane 5 16/7 - 02 / 5 2100 27,7a 248
2 2019: -6 -0 -1 -0 -0 -8 000 2018: -16 -3 -1 -2 -3 -109 000
Eigelands Rebecca 2 Plass 183 000
7 år MØRKBR HP v.Lome Kongen L. Kolle Jarlsberg Travbane - 12/10 - 03 / 7 2100 dg 51
e. Stai Helga v. Elding L. Kolle Jarlsberg Travbane 6 14/9 - 05 / 6 2100 28,4a 62
Øystein Wennesland /Lillesand L. Kolle Bjerke Travbane 5 08/9 - 09 / 1 2120 27,6 84
L. Kolle Jenny Thygesen (T) L. Kolle Jarlsberg Travbane - 05/8 - 02 / 4 2100 dg 14
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 10 / 1 2100 32,5 g 33
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -16 -0 -0 -1 -8 -33 859
Celoma 3 Plass 197 359
11 år LYSBRUN HP v.Lome Elden A. Valstad Biri Travbane 0 19/10 - 02 / 3 1609 28,8ag 204
e. Celynita v. Slogum Bjørn A. Valstad Bjerke Travbane 6 10/10 - 02 / 8 2160 29,0 847
Lillian Engen /Ås A. Valstad Momarken Travbane 4 02/10 - 08 / 5 2160 31,5 103
A. Hagmann Lillian Engen E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 02/9 - 05 / 6 2100 29,4ag 76
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek Ø. Ruttenborg Drammen Travbane 0 28/6 - 04 / 11 2100 28,1ag 277
4 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -9 -4 -0 -1 -3 -85 000
Veels Netta 4 Plass 228 579
9 år BRUN HP v.H.G. Balder O. Østre Jarlsberg Travbane 1 12/10 - 03 / 4 2100 26,7 100
e. Veels Stjerna v. Spang Best E. Høitomt Bjerke Travbane 3 02/7 - 04 / 1 1609 26,8a 72
Inger Eilertsen-Gunnstein Eilertsen O. Østre Biri Travbane 6 11/5 - 03 / 10 2100 31,6ag 134
O. Østre O. Østre Biri Travbane 6 20/4 - 07 / 11 2100 28,5a 24
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Jarlsberg Travbane 1 13/4 - 01 / 4 2100 27,3a 42
5 2019: -7 -0 -0 -0 -3 -10 000 2018: -18 -1 -2 -2 -5 -72 000
T.H. Thermina 5 Plass 202 500
7 år SVART HP v.Järvsöviking* (S) M. Gundersen Biri Travbane 2 19/10 - 02 / 4 1609 26,9a 20
e. Ruskeli Frøya v. Moe Odin M. Gundersen Bjerke Travbane 1 03/10 - 05 / 10 1609 27,9a 189
Katrine Holm-Trond Nordahl M. Gundersen Jarlsberg Travbane 2 21/9 - 02 / 8 1609 29,1a 158
M. Gundersen Heidi Moen (T) M. Gundersen Bjerke Travbane 5 12/9 - 05 / 4 2100 29,9a 311
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Drammen Travbane 5 30/8 - 01 / 9 2100 30,7a 44
6 2018: -30 -0 -0 -0 -8 -25 000 2017: -45 -1 -0 -9 -21 -135 500
Drill Rosa 2160 1 Plass 230 048
7 år BRUN HP v.Krageboen P. Arvesen Drammen Travbane 0 22/10 - 02 / 2 2100 28,9 1461
e. Sigdalspila v. Drillo P. Arvesen Jarlsberg Travbane 0 12/10 - 03 / 15 2120 29,3 g 1426
Per Arvesen /Mysen P. Arvesen Jarlsberg Travbane 0 21/9 - 01 / 1 2100 30,8 261
P. Arvesen P. Arvesen Bjerke Travbane 0 08/9 - 09 / 6 2140 28,1 917
rød m/grønn vinkel P. Arvesen Bergen Travpark 0 18/8 - 08 / 5 1620 26,5 666
7 2019: -11 -1 -0 -0 -4 -26 000 2018: -30 -1 -1 -1 -7 -58 491
Engli Ilmina 2 Plass 364 991
10 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Drammen Travbane 0 22/10 - 02 / 11 2140 28,2 g 779
e. Rådimil v. Ilmin E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 12/10 - 03 / 11 2120 br g 546
Eivind Gravdal /Hof A. Valstad Jarlsberg Travbane 4 28/9 - 03 / 8 2120 29,2 691
H. Eggen Eivind Gravdal (T) G. Austevoll Momarken Travbane 0 23/9 - 05 / 10 2140 br a 567
Hvit m/rødt&blått emblem,blå mansj,rek C. Hande Drammen Travbane P 30/8 - 21 / 1 2100 36,9 g P
8 2019: -8 -1 -0 -1 -4 -39 000 2018: -27 -1 -1 -3 -12 -104 982
Fjord Jerka 3 Plass 379 706
8 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld L. Kolle Drammen Travbane - 22/10 - 02 / 3 2120 dg 245
e. Storeng Silva v. Elding J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 6 01/10 - 06 / 9 2100 28,6a 344
Lovise Mohaugen-Knut Andresen L. Kolle Jarlsberg Travbane 5 21/9 - 01 / 3 2100 30,1 g 129
G. Austevoll Lovise Mohaugen G. Austevoll Bjerke Travbane 0 08/9 - 09 / 5 2140 27,5 476
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl L. Kolle Bergen Travpark 0 18/8 - 08 / 9 1640 25,5 340
9 2019: -9 -0 -0 -0 -3 -20 000 2018: -23 -1 -2 -5 -7 -96 438
Anima 4 Plass 314 865
7 år MØRKBR HP v.Lome Elden H. Holm Jarlsberg Travbane 3 12/10 - 03 / 8 2120 26,7 185
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) H. Holm Klosterskogen Travbane 0 01/10 - 06 / 3 2100 29,9ag 74
Astrid Fossen-Ahne Fossen H. Holm Momarken Travbane 1 23/9 - 05 / 1 2140 27,9ag 354
H. Holm Stig Ingar Fossen (B) S. Fossen Bjerke Travbane 3 12/9 - 01 / 5 2600 30,2a 544
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl S. Fossen Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 07 / 3 2100 28,4a 1288
10 2019: -4 -1 -1 -0 -2 -39 847 2018: -17 -2 -1 -3 -8 -115 833
Lykkje Embla 5 Plass 349 380
7 år MØRKBR HP v.H.G. Balder K. Johansen Drammen Travbane 5 18/10 - 01 / 7 2100 28,3a 20
e. Tangen Elise v. Mentor Mollyn K. Johansen Drammen Travbane 3 04/10 - 01 / 10 2100 28,4a 23
Maria Johansen /Mogreina K. Johansen Biri Travbane 0 28/7 - 10 / 12 2100 27,2a 172
V. Hop K. Johansen Årjäng 3 14/7 - 12 / 7 2140 25,9a 174
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm K. Johansen Momarken Travbane 4 30/6 - 04 / 13 2160 26,0 612
11 2019: -15 -0 -3 -1 -4 -49 000 2018: -32 -0 -1 -1 -12 -105 024
Jillborka 6 Plass 320 146
6 år L.BORKET HP v.Bork Odin T. Solberg Momarken Travbane 7 20/10 - 06 / 9 2180 27,5 350
e. Jilly v. Spikeld T. Solberg Biri Travbane 0 13/10 - 06 / 8 2120 30,2 rg 262
Trine Wilberg-Rune Wilberg T. Solberg Klosterskogen Travbane 4 01/10 - 06 / 1 2100 28,6a 73
P. Midtfjeld Rune Wilberg T. Solberg Färjestad 2 22/9 - 02 / 4 2160 27,4 820
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 08/9 - 02 / 10 2160 28,4 g 809