<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:15 V65-2


Kaldblods 1640 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 165.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-3-1 Plass : 4-3-1

1 2019: -3 -1 -0 -0 -1 -18 000 2018: -9 -4 -1 -1 -1 -95 500
Åls Faksen 1640 1 Plass 221 500
7 år MØRKBR H v.Norheim Faksen D. Dalen Drammen Travbane 2 11/10 - 01 / 1 1700 25,4a 40
e. Griniblesa v. Grans Trygg D. Dalen Drammen Travbane 1 04/10 - 04 / 4 1700 28,5a 32
Stig Økern /Gran D. Dalen Bjerke Travbane 4 25/9 - 04 / 10 1609 29,7a 182
D. Dalen Stig Økern E. Rennesvik Biri Travbane 0 22/12 - 01 / 3 1609 33,8arg 325
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek M. Høitomt Bjerke Travbane 4 25/10 - 05 / 8 2100 29,4a 309
2 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -26 000 2018: -26 -2 -2 -2 -8 -99 500
Hafell Kuling 2 Plass 166 000
6 år LYSBRUN V v.Stiv Kuling H. Eggen Drammen Travbane 1 22/10 - 05 / 5 2100 30,1a 47
e. Løng Pia v. Dublan E. Gravdal Bjerke Travbane 3 17/10 - 04 / 3 2100 29,2a 679
John Øystein Gjønnes /Fannrem E. Gravdal Momarken Travbane 0 09/10 - 06 / 4 2140 33,0a 198
E. Gravdal E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 01 / 5 2120 30,1 238
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl H. Eggen Bjerke Travbane 0 18/6 - 03 / 11 2100 31,4a 562
3 2019: -7 -0 -2 -1 -4 -38 000 2018: -14 -2 -6 -1 -2 -90 500
Bleke Gnisten 3 Plass 192 622
6 år MØRKBR V v.Järvsöviking* (S) E. Høitomt Bjerke Travbane 5 17/10 - 04 / 6 2100 29,5a 50
e. Neastjerna v. Spang Best E. Høitomt Bjerke Travbane 1 25/9 - 04 / 4 1609 29,3a 66
Stall Blekegnisten V. Hop Biri Travbane - 18/5 - 01 / 3 2100 dg a 116
O. Østre Geir Kihle (T) L. Kolle Momarken Travbane 2 08/5 - 06 / 4 2140 30,3a 72
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame E. Høitomt Biri Travbane 2 20/4 - 08 / 7 2100 30,2a 27
4 2019: -3 -1 -1 -0 -0 -39 000 2018: -9 -4 -1 -3 -1 -100 148
Hadland Uri 4 Plass 207 148
8 år MØRKBR HP v.Horgen Tore C. Kjenner Bjerke Travbane 3 03/10 - 05 / 9 1609 27,9a 51
e. Horgen Hanna v. Lykke Gutten C. Kjenner Bjerke Travbane 3 07/9 - 01 / 4 2100 26,9a 133
Eva Holmsen-Hans Tøger Holmsen C. Kjenner Klosterskogen Travbane 2 22/8 - 06 / 8 2100 31,3a 44
C. Kjenner Eva Holmsen C. Kjenner Jarlsberg Travbane 1 03/8 - 03 / 6 2100 30,2a 36
Rød m/svart skstk,hvite mansjetter,rek C. Kjenner Arvika 1 06/7 - 11 / 2 2100 30,8 39
5 2018: -17 -0 -3 -1 -10 -66 721 2017: -21 -0 -1 -0 -13 -45 682
Gran Ture* (S) 5 Plass 135 195
8 år M.BRUN V v.Järvsöviking* (S) B. Beckman Åmål 7 14/10 - 05 / 14 2500 31,4 g 286
e. Granlitrolla (S) v. Troll Jahn B. Beckman Rättvik 5 11/9 - 01 / 14 2140 29,5a 158
Sverige B. Beckman Rättvik 3 01/9 - 06 / 5 2140 29,3a 259
B. Beckman B. Beckman Arvika - 19/7 - 04 / 13 2540 br g 119
hvit m/blått bånd,rød triangel. B. Beckman Åmål 2 11/7 - 07 / 3 2480 30,8 72
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -19 -0 -2 -2 -9 -58 000
Brenne Brunett 6 Plass 153 500
8 år BRUN HP v.Spikeld V. Hop Drammen Travbane 2 22/10 - 05 / 9 2100 30,8a 138
e. Brenne Lita v. Mjølner Troll V. Hop Biri Travbane 3 19/10 - 02 / 1 1609 27,5a 577
Wenche Hole-Svein Hole Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 10/10 - 02 / 5 2140 30,7 369
V. Hop Harald Martinsen (B) V. Hop Drammen Travbane 4 27/9 - 03 / 7 1700 28,6a 85
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 4 21/9 - 02 / 7 1609 29,6a 144
7 2019: -8 -1 -0 -0 -3 -22 000 2018: -16 -1 -0 -3 -5 -60 000
Tyri Troll 7 Plass 184 000
7 år LYSBRUN V v.H.G. Balder V. Hop Jarlsberg Travbane 0 09/7 - 04 / 10 1609 29,9ag 304
e. Tyrivinna v. Braute D. Dalen Bjerke Travbane - 27/6 - 10 / 6 2100 dg a 380
Gro Sølvi Sjåvoll /Risøyhamn V. Hop Jarlsberg Travbane 7 11/6 - 04 / 2 2100 29,0a 543
M. Gundersen Trond Søhoel Jensen (T) G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 0 26/5 - 02 / 9 1609 28,6a 254
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame V. Hop Bjerke Travbane 0 21/3 - 05 / 8 2600 34,4ag 394
8 2019: -7 -1 -0 -1 -1 -28 000 2018: -16 -2 -0 -1 -4 -63 500
Komnes Molla 8 Plass 194 500
6 år RØD HP v.Wik Stjernen J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 01/10 - 06 / 4 2100 29,4a 316
e. Komnes Sol v. Moe Odin J. Gaustad Klosterskogen Travbane 4 24/9 - 03 / 5 2100 28,7a 268
Stall Eldo O. Østre Jarlsberg Travbane 0 14/9 - 05 / 1 2100 28,5a 206
J. Gaustad J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 14/6 - 05 / 11 2120 29,3 1986
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Bjerke Travbane 0 06/6 - 06 / 5 2100 29,9a 314
9 2019: -6 -3 -1 -0 -2 -90 250 2018: -13 -3 -1 -1 -3 -75 850
Harald 9 Plass 248 100
6 år BRUN V v.Moe Odin L. Kolle Sørlandets Travpark 2 21/10 - 07 / 4 1609 26,0a 120
e. Haralds Linnea v. Lykkefot K. Johansen Bjerke Travbane 0 18/6 - 03 / 9 2100 34,6a 250
Stall AnBeRa O. Østre Jarlsberg Travbane 5 24/5 - 02 / 2 1609 26,5a 30
L. Kolle Jenny Thygesen (T) O. Østre Bjerke Travbane - 16/5 - 05 / 5 1609 dg a 55
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl O. Østre Bjerke Travbane 5 09/5 - 02 / 9 2160 29,0 g 120
10 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -10 -0 -0 -0 -2 -6 500
Vethe Jerven 10 Plass 163 209
11 år SVART V v.Åsajerven B. Garseg Bjerke Travbane 4 23/10 - 04 / 6 2100 31,0a 591
e. Pålnett v. Elding B. Garseg Momarken Travbane 0 31/5 - 01 / 12 2140 30,4ag 1275
Yngve Garseg /Oslo B. Garseg Momarken Travbane 0 06/5 - 06 / 11 2140 28,9a 1069
Å. Tengsareid Arild Garseg B. Garseg Momarken Travbane 0 24/4 - 01 / 3 2140 30,6a 363
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam B. Garseg Momarken Travbane 0 29/3 - 04 / 9 1640 29,0a 849
11 2019: -6 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -21 -0 -1 -1 -8 -39 491
Perfekt 11 Plass 167 375
9 år BRUN V v.Tangen Scott O. Kjenner Bjerke Travbane 2 23/10 - 04 / 7 2100 30,3a 165
e. Gylden Gulla v. Vinningblesen O. Kjenner Drammen Travbane 0 11/10 - 01 / 3 1700 27,2a 629
Carina Simonsen-Ronny Simonsen M. Gundersen Bjerke Travbane 4 02/10 - 05 / 10 2100 30,9a 359
O. Kjenner Carina Simonsen J. Silven Åmål 0 28/9 - 04 / 12 2480 31,1ag 557
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek E. Høitomt Drammen Travbane 4 06/9 - 05 / 6 2100 29,3a 201