<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:13 V5-5
DNT-REKRUTTEN
DNT-REKRUTTEN
Kaldblods 2140 m. Voltestart.
For 3-15-årige høyest 4.000 kr.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-11-7 Plass : 9-11-7

1 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -4 500
Norheim Atlas 2140 1 Plass 7 500
6 år SVART V v.Norheim Faksen O. Østre Jarlsberg Travbane - 12/10 - 07 / 1 2100 dg a 82
e. Schuma v. Schuvar O. Østre Momarken Travbane P 18/9 - 20 / 4 2160 36,7 P
Marit Synnøve Mathisen /Rakkestad O. Kjenner Bjerke Travbane - 07/6 - 22 / 10 2180 dgpp N
A. Hagmann Marit Synnøve Mathisen H. Tvedt Momarken Travbane N 15/11 - 20 / 7 2160 55,5 g N
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek D. Olsson Momarken Travbane 30/11 - 22 / 6 2160 59,0 g B
2 2019: -1 -1 -0 -0 -0 -18 952 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Majors Stjerna* 2 Plass 18 952
5 år SVART HP v.Tekno Odin M. Andersson Årjäng P 07/10 - 15 / 5 2140 38,3 P
e. Mørtvedt Spanga v. Spang Best O. Mikkelborg Bjerke Travbane 09/11 - 20 / 8 1660 52,8 B
Sverige O. Mikkelborg Färjestad 27/10 - 95 / 1 2160 59,8 B
P. Midtfjeld Marita Arvidsson (A) O. Mikkelborg Färjestad 27/10 - 16 / 4 2160 59,8 N
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl
3 2019: -4 -0 -0 -1 -2 -8 895 2018: -5 -0 -1 -1 -3 -17 500
Stjerna Vår 3 Plass 26 395
6 år BRUN HP v.Horgen Tore S. Eilefsen Biri Travbane 0 15/12 - 08 / 1 2100 br 422
e. Stjernedrøm v. Gam Vinter S. Eilefsen Bjerke Travbane P 01/11 - 22 / 3 2140 39,7 P
Bjørn Liseter-Bjørg Aune O. Kjenner Momarken Travbane 30/11 - 22 / 9 2160 58,8 B
G. Austevoll Bjørn Liseter
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl
4 2019: -3 -0 -0 -0 -3 -6 000 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Balett 4 Plass 6 000
6 år BRUN HP v.Voje Faks O. Østre Biri Travbane - 19/10 - 08 / 10 2100 dg 42
e. Perla Mi v. Moe Odin O. Østre Bjerke Travbane P 10/10 - 21 / 1 2140 36,7 P
Sigmund Ask Johansen-Kjell Robert Olstad
O. Reime Sigmund Ask Johansen
blå m/svart ermstr, sv/gul reklame
5 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -6 -0 -1 -2 -2 -20 000
Sisseline 5 Plass 23 000
5 år MØRKBR HP v.Mørtvedt Jerkeld J. Mjølnerød Momarken Travbane 5 09/10 - 09 / 4 2140 38,5 g 32
e. Modena v. Moe Odin J. Mjølnerød Bjerke Travbane P 12/9 - 23 / 8 2160 37,6 P
Petter Landsrød /Kjøpmannskjær
O. Kjenner Jan Roar Mjølnerød (T)
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek
6 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -5 474 2018: -6 -2 -0 -2 -2 -38 000
Granli Scott 6 Plass 43 474
5 år BORKET V v.Tangen Scott K. Brenden Biri Travbane 5 30/9 - 07 / 2 2100 38,1 158
e. Krylling Sylfiden v. Lome Elden K. Brenden Biri Travbane P 24/8 - 20 / 3 2100 38,6 g P
Finn Gjems /Granli K. Brenden Biri Travbane N 15/7 - 20 / 4 2100 43,4 N
K. Brenden Finn Gjems K. Johansen Biri Travbane 23/9 - 22 / 9 2120 52,6 g B
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko K. Johansen Biri Travbane 09/9 - 21 / 10 2120 54,7 B
7 2019: -3 -1 -0 -2 -0 -18 000 2018: -1 -0 -0 -1 -0 -3 500
Mjølner Apollo 7 Plass 21 500
4 år BRUN H v.Horgen Tore J. Mjølnerød Momarken Travbane P 23/9 - 20 / 4 2140 36,7a P
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 17/11 - 21 / 4 2120 51,9 B
Jan Roar Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Momarken Travbane 05/9 - 22 / 7 2160 56,1 g B
J. Mjølnerød
burgunder m/gul hestesko & to ermringe
8 2019: -6 -1 -0 -1 -3 -28 843 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -4 823
Moe Jokern* (S) 8 Plass 33 666
6 år BRUN V v.Moe Odin P. Nilsen Årjäng P 07/10 - 15 / 9 2140 40,4 g P
e. Joker Stina* v. Lome Elden L. Ottosson Färjestad 31/10 - 14 / 3 2160 03,1 g B
Sverige
P. Nilsen
Blå, rött bröstband; blå
9 2019: -2 -1 -0 -0 -1 -18 000 2018: -1 -1 -0 -0 -0 -10 000
Øygard Stjernen 9 Plass 28 000
6 år SVARTBRUN V v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Jarlsberg Travbane P 12/10 - 21 / 6 2120 35,3 P
e. Gjønni Perla v. Elding E. Høitomt Klosterskogen Travbane 26/11 - 20 / 7 1720 br N
Sandra Victoria Lathinen /Sarpsborg V. Hop Klosterskogen Travbane 15/9 - 24 / 7 1720 br N
O. Østre Sandra Victoria Lahtinen
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame
10 2019: -5 -0 -0 -0 -5 -12 500 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -4 000
Eld Best 10 Plass 16 500
8 år BRUN V v.Horgen Tore L. Trudvang Momarken Travbane P 18/9 - 20 / 6 2160 36,9 P
e. April Spira v. Spang Best
Line Nygård-Håkon Vollebekk
L. Trudvang Line Nygård
Rosa, logo i grønt
11 2019: -5 -0 -1 -2 -1 -30 000 2018: -6 -1 -2 -0 -2 -38 500
Linntilla 11 Plass 68 500
7 år BORKET HP v.Mediaas Odin D. Dalen Momarken Travbane P 02/10 - 20 / 6 2160 38,3 P
e. Moshus Linn v. Slogum Bjørn
Christine Masser-Thomas Enhuus
D. Dalen Christine E. Masser
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek