<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:10 V65-4
V5-2
SPORTRAPP / GRUNNLAG
SPORTRAPP / GRUNNLAG
Kaldblods 2040 m. Autostart.
For 3-15-årige 50.001 - 155.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-3-8 Plass : 5-3-8

1 2019: -5 -0 -3 -0 -2 -27 000 2018: -11 -0 -0 -1 -3 -13 500
Særheims Lona 2040 1 Plass 102 500
7 år BRUNSVART HP v.Lome Elden L. Vebostad Harstad Travpark 4 13/10 - 05 / 10 2100 35,0 242
e. Særheims Hege v. Buås Svarten L. Vebostad Harstad Travpark 0 29/9 - 04 / 1 2040 37,1a 678
Gro Sølvi Sjåvoll /Risøyhamn L. Vebostad Harstad Travpark 3 18/8 - 05 / 10 2100 34,5 g 247
K. Solbakken Gro Sølvi Sjåvoll L. Vebostad Harstad Travpark 5 04/8 - 02 / 2 2040 33,3 881
Svart m/rød sidef,ermstr,mansj,kra+rek L. Vebostad Harstad Travpark - 08/7 - 04 / 1 2040 dg 608
2 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -10 -1 -0 -1 -7 -34 500
Lian Prinsen 2 Plass 97 500
8 år BRUN V v.Vinning Kos M. Øvergård Harstad Travpark 6 13/10 - 05 / 6 2080 36,1 67
e. Hjelset Tuva v. Troll Jahn D. Dalen Bodø Travbane 3 02/9 - 02 / 5 2140 33,7 193
Kjell-Oddvar Simonsen /Engan S. Bendiksen Bodø Travbane 5 21/7 - 08 / 4 2160 36,5 r 179
M. Øvergård Kjell-Oddvar Simonsen (A) K. Simonsen Bodø Travbane 6 23/6 - 07 / 9 2180 37,9 r 27
Grønn m/hvitt brystbånd, S & ermring M. Øvergård Harstad Travpark 1 10/6 - 07 / 10 2100 35,8 173
3 2019: -5 -2 -3 -0 -0 -54 000 2018: -10 -5 -1 -1 -1 -92 500
Kor Kosen 3 Plass 205 000
7 år BRUN V v.Krageboen V. Hop Jarlsberg Travbane - 07/7 - 08 / 2 2100 dg r 148
e. Kor Kosa v. Kos Knekten G. Austevoll Bjerke Travbane 1 27/6 - 01 / 1 1640 28,5 43
Jack-Ivan Mikalsen-Grethe Mikalsen V. Hop Bjerke Travbane 3 06/6 - 04 / 10 1609 28,6a 31
H. Holm Jack-Ivan Mikalsen V. Hop Klosterskogen Travbane 4 24/5 - 03 / 11 1700 30,9a 21
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl V. Hop Momarken Travbane 1 08/5 - 01 / 7 2140 31,4a 87
4 2019: -4 -0 -0 -1 -3 -14 000 2018: -18 -0 -1 -3 -8 -48 500
Romhus Gulle 4 Plass 121 500
11 år SVARTBRUN HP v.Åsajerven L. Vebostad Harstad Travpark 0 13/10 - 02 / 2 2590 34,0 667
e. Romhus Eli v. Elding G. Austevoll Bjerke Travbane - 20/6 - 05 / 2 2140 dg 559
Gro Sølvi Sjåvoll /Risøyhamn G. Austevoll Momarken Travbane 3 12/6 - 03 / 4 2160 31,8 210
L. Vebostad Gro Sølvi Sjåvoll G. Austevoll Momarken Travbane 0 31/5 - 01 / 4 2140 31,6a 422
Grå m/blå vinkler, røde kanter, rekl. G. Austevoll Bjerke Travbane 0 16/5 - 10 / 13 2160 31,4 g 370
5 2019: -3 -0 -1 -1 -1 -14 000 2018: -18 -4 -4 -3 -3 -100 500
Søviktindra 5 Plass 163 500
6 år MØRKBR HP v.Bork Odin T. Lagesen Harstad Travpark 3 13/10 - 02 / 1 2590 31,9 21
e. Søvikterna v. Minpil T. Lagesen Harstad Travpark 3 29/9 - 04 / 3 2040 29,2a 16
Frida Sveinsdatter Sæbbe /Brøstadbotn D. Dalen Harstad Travpark 2 15/9 - 03 / 1 2080 28,7 34
T. Lagesen Frida S. Sæbbe T. Lagesen Lofoten Travpark 1 08/9 - 01 / 3 2260 31,1 g PK
Blå m/sølv side- og sk.felt, rekl. T. Lagesen Bodø Travbane 1 02/9 - 02 / 4 2140 32,8 12
6 2019: -6 -0 -0 -1 -1 -6 000 2018: -16 -3 -1 -0 -4 -77 972
Gamnes Kos 6 Plass 131 972
9 år RØD V v.Vinning Kos S. Pettersen Harstad Travpark 0 13/10 - 02 / 6 2610 35,7 g 144
e. Braute Dokka v. Braute M. Eggum Harstad Travpark 0 15/9 - 03 / 3 2100 31,0 49
Reynaldo De Lafuente-Ulrik Huascar E. De Lafuente H. Holm Harstad Travpark 1 04/8 - 02 / 6 2060 31,3 22
M. Eggum Oddmund Eggum (T) U. Ohlsson Boden 1 26/7 - 12 / 6 1660 29,9 45
Grå,sort sk.felt/bånd/ermr,rød søm,rek M. Eggum Harstad Travpark - 08/7 - 04 / 2 2040 dg 147
7 2019: -8 -1 -0 -0 -1 -21 000 2018: -21 -1 -1 -5 -8 -62 750
Å. Duheiterabalder 7 Plass 185 250
7 år SVART V v.Åsajerven L. Sandvik Harstad Travpark 6 13/10 - 02 / 7 2630 32,5 g 282
e. Stokkesvarta v. Elding L. Sandvik Harstad Travpark 0 29/9 - 04 / 4 2040 33,0ag 584
Liss-Karin Sandvik /Borkenes L. Sandvik Harstad Travpark 5 15/9 - 03 / 6 2100 31,0 g 410
L. Sandvik L. Sandvik Harstad Travpark - 18/8 - 01 / 6 2080 dg 133
Blå m/grå sidef, grønn/hvit søm, rek L. Sandvik Harstad Travpark 0 04/8 - 02 / 14 2080 32,4 g 67
8 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -3 -3 -1 -3 -88 396
Valle Teddy 8 Plass 159 489
7 år SVART H v.Dotterud Teddy F. Johannessen Bodø Travbane 1 06/10 - 01 / 3 1640 30,5 PK
e. Sultana v. Braute M. Melander Skellefteå 2 30/8 - 10 / 3 2140 31,4a 15
Lisa Irene Johannessen /Fauske L. Johannessen Bodø Travbane 1 21/7 - 01 / 1 2120 33,3 18
L. Johannessen M. Melander Skellefteå 1 17/7 - 02 / 6 2140 29,9a 110
Hvit m/grønt sk.stk,sidefelt M. Melander Skellefteå 5 10/7 - 02 / 4 1640 28,8 301
9 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -16 -0 -0 -1 -8 -29 500
Ulve Jentas Fossli 9 Plass 161 000
10 år BRUN HP v.Ravn Jahn S. Eilertsen Harstad Travpark - 08/7 - 04 / 6 2080 dg 1003
e. Solsturappa v. Spang Best I. Eilertsen Harstad Travpark 7 10/6 - 02 / 8 2590 34,1 g 405
Iselin Isaksen Førli Eilertsen /Harstad C. Sivertsen Bodø Travbane - 02/6 - 06 / 7 2200 dg 275
I. Eilertsen L. Kristiansen Harstad Travpark 0 19/5 - 03 / 5 2040 32,7ag 237
Sølv m/sort logo krage og mansjett. S. Eilertsen Harstad Travpark 4 05/5 - 03 / 9 2080 29,7 342