<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:20 V65-4
V5-2
STJERNE RIGAS LØP

Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 205.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-7-5 Plass : 6-7-5

1 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -1 -0 -3 -3 -51 500
T.B.'s Minar 2100 1 Plass 164 000
8 år BRUN V v.Feseth Lynet K. Johansen Bjerke Travbane 3 10/10 - 02 / 3 2140 29,3 145
e. Nordby Katla v. Spang Best B. Steinseth Biri Travbane 0 05/10 - 01 / 2 2100 31,6a 105
Eli-Mina Antonsen /Tangen B. Steinseth Momarken Travbane - 23/9 - 04 / 1 2140 dg 111
B. Steinseth Eli-Mina Antonsen B. Steinseth Biri Travbane 3 16/9 - 04 / 6 2140 30,6 177
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bjerke Travbane 5 07/9 - 01 / 1 2100 28,2a 336
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -6 -0 -0 -2 -3 -22 000
Tronga Gutten 2 Plass 184 500
11 år SVART H v.Bokli Eld G. Gundersen Bjerke Travbane 3 02/10 - 05 / 1 2100 30,7a 190
e. Kos Era v. Kos Knekten K. Johansen Biri Travbane 5 16/9 - 06 / 6 2100 29,1a 347
Ragnar Olderløkken /Lalm K. Malmin Biri Travbane 0 20/10 - 08 / 7 2100 31,7ag 557
K. Malmin Ragnar Olderløkken K. Johansen Biri Travbane 0 13/10 - 01 / 5 1609 29,7a 409
Mørkblå med gul reklame/bånd G. Gundersen Biri Travbane 3 15/9 - 04 / 6 2120 28,1 g 276
3 2019: -12 -1 -3 -3 -1 -85 000 2018: -20 -5 -2 -1 -3 -164 500
Thale 3 Plass 286 500
6 år SVART HP v.Bork Odin O. Mikkelborg Bjerke Travbane 5 15/10 - 01 / 10 2100 29,5a 395
e. Tora Stjerna v. Spikeld O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 02/10 - 05 / 3 2100 dg a 75
Torbjørn Smedsrud-Halvor Moshus O. Østre Bjerke Travbane 0 04/8 - 07 / 5 2140 30,9 g 177
O. Mikkelborg Torbjørn Smedsrud H. Holm Biri Travbane 1 15/7 - 04 / 8 2140 29,0 24
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl H. Holm Bjerke Travbane 0 20/6 - 05 / 14 2160 29,8 247
4 2019: -6 -0 -0 -1 -3 -26 000 2018: -16 -0 -3 -4 -5 -66 500
Nito Faxa 4 Plass 201 000
7 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) S. Ruud Drammen Travbane 2 22/9 - 02 / 6 2100 30,0a 74
e. Finmi v. Moe Odin H. Eggen Bjerke Travbane 3 12/9 - 05 / 11 2100 29,7a 303
Monica Aurbekkholen /Kirkenær D. Dalen Biri Travbane 5 17/8 - 05 / 2 1609 26,3a 93
D. Dalen Monica Aurbekkholen D. Dalen Biri Travbane 3 15/7 - 04 / 5 2140 30,7 30
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Kongsvinger Travbane 3 04/7 - 04 / 1 1600 26,9a 73
5 2019: -5 -0 -0 -1 -2 -11 000 2018: -10 -0 -1 -1 -3 -23 000
Vangs Odin 5 Plass 219 000
9 år BRUN V v.Tangen Scott M. Gundersen Drammen Travbane - 18/3 - 02 / 7 2100 dg a 288
e. Aceta v. Ilmin K. Malmin Momarken Travbane - 06/3 - 06 / 9 2140 dg a 170
Geir Berger /Langhus K. Malmin Bjerke Travbane 0 31/1 - 09 / 10 2160 30,8 293
Å. Tengsareid Heidi Moen (T) K. Malmin Bjerke Travbane 5 24/1 - 08 / 10 2100 31,1a 257
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam K. Malmin Biri Travbane 2 12/1 - 02 / 4 2100 29,9a 89
6 2019: -5 -0 -0 -1 -1 -9 000 2018: -24 -2 -4 -3 -12 -113 000
Z.M.'s Lyntroll 6 Plass 204 000
7 år MØRKBR V v.Feseth Lynet A. Lindgaard Leangen Travbane 7 20/10 - 05 / 1 2140 30,0a 561
e. Ulltrolla v. Perle Troll B. Garberg Leangen Travbane 8 08/10 - 08 / 15 1660 30,1 113
Rolf Settem /Bolsøya A. Stensen Biri Travbane 0 16/9 - 06 / 4 2100 29,9ag 180
A. Stensen Rolf Settem A. Stensen Leangen Travbane 2 10/9 - 05 / 4 1640 28,4a 95
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Biri Travbane 5 24/8 - 03 / 7 1620 28,4 283
7 2019: -10 -0 -1 -1 -4 -28 000 2018: -21 -1 -1 -0 -10 -62 500
Jo Blessen 7 Plass 191 500
6 år BRUN H v.Storm Jo B. Steinseth Bjerke Travbane - 23/10 - 04 / 3 2100 dg a 77
e. Lesja Svarta v. Elding B. Steinseth Bjerke Travbane 0 15/10 - 01 / 5 2100 30,4ag 290
Kjell Øyhaugen /Østre Gausdal G. Gundersen Biri Travbane 4 05/10 - 01 / 5 2100 31,4a 139
G. Gundersen Bjørn Steinseth (T) H. Horpestad Bjerke Travbane 4 12/9 - 05 / 5 2100 29,9a 472
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer V. Hop Bjerke Travbane 5 13/8 - 04 / 7 2100 30,0a 230
8 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -0 -0 -0 -4 -17 500
Lesja Titan 8 Plass 208 026
7 år SVART V v.Åsajerven H. Holm Bjerke Travbane 4 10/10 - 02 / 9 2160 28,7 432
e. Alm Edel v. Lykke Gutten M. Gundersen Biri Travbane 0 15/7 - 06 / 4 2100 34,7 g 105
Bjørn Svenkerud-Anine Andreassen K. Djøseland Forus Travbane - 19/12 - 03 / 2 2040 dg 370
H. Holm Bjørn Svenkerud Ø. Tjomsland Forus Travbane 0 12/12 - 04 / 10 2080 31,8 g 179
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl E. Høitomt Forus Travbane 0 28/11 - 06 / 11 2060 31,1 83
9 2019: -6 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -21 -2 -0 -1 -9 -80 000
Magnums Mocca 9 Plass 181 500
9 år MØRKBR HP v.Krageboen M. Øyo Biri Travbane 4 19/10 - 02 / 7 1609 28,3a 582
e. Trø Vesla v. Spikeld M. Øyo Drammen Travbane 0 22/9 - 02 / 1 2100 30,7a 128
Inge Brusletto /Geilo J. Eilertsen Bjerke Travbane 6 12/9 - 05 / 2 2100 29,9a 152
O. Østre Inge Brusletto G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 22/8 - 05 / 10 2160 29,4 537
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame Ø. Austevoll Bergen Travpark 5 09/8 - 04 / 1 2100 30,0a 128