<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:20 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
Alle.
21. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -2 -0 -1 -0 -0 -8 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Digital Bronze (S) 2100 1 Plass 269 939
7 år BRUN H v.Super Photo Kosmos* (US) F. Hamre Bjerke Travbane - 16/3 - 08 / 5 1609 dg a 28
e. Yankeehan Bronzit (S) v. Muscles Yankee* (US) P. Lennartsson Solvalla 0 27/9 - 09 / 1 2640 15,6a 973
Rolf Mangelrød /Larvik U. Ohlsson Solvalla 0 16/9 - 10 / 4 2640 15,6a 339
L. Kolle Rolf Mangelrød S. Melander Solvalla 0 02/9 - 10 / 12 2140 16,0a 486
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl P. Lennartsson Gävle 4 22/8 - 05 / 4 1640 11,5a 1134
2 2019: -8 -0 -1 -2 -4 -24 000 2018: -5 -0 -0 -1 -2 -7 500
Coktail Above 2 Plass 31 500
4 år BRUN V v.From Above* (S) H. Tvedt Bergen Travpark 27/5 - 24 / 1 1600 31,7 B
e. Te Quiero Bonita v. Coktail Jet (FR) C. Olsen Bergen Travpark 18/5 - 24 / 1 2100 33,0 B
Stall Twits
H. Tvedt
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek
3 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -9 -0 -0 -1 -3 -12 000
Violetta Ravina 3 Plass 18 000
5 år BRUN HP v.S.J.'s Photo* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane - 10/10 - 01 / 10 2100 dg a 43
e. Bijou Hanover (US) v. Malabar Man* (US) E. Høitomt Jarlsberg Travbane P 28/9 - 20 / 3 2100 18,5 P
Stall Photo Crown E. Høitomt Klosterskogen Travbane - 16/7 - 08 / 4 2100 dg a 57
C. Engebråthen M. Høitomt Bjerke Travbane - 21/3 - 01 / 1 2140 dg 186
Grå m/grønne sidefelt + ermer, rekl. E. Høitomt Jarlsberg Travbane - 02/3 - 07 / 3 2100 dg a 41
4 2019: -3 -0 -2 -0 -1 -18 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Calmass 4 Plass 18 000
3 år BRUN V v.Muscle Mass* (US)
e. Caltina Hall v. Banker Hall* (US)
Carl Gunnar Myhre-Fredrik Eike Myhre
A. Akselsen Frode Hamre (T)
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv
5 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -10 -0 -1 -3 -3 -26 000
Rise Kongen 2120 1 Plass 32 000
5 år MØRKBR V v.Prins Juventus A. Sveinungsen Sørlandets Travpark - 21/10 - 20 / 8 2160 dg N
e. Rise Stjerna v. Troll Kos O. Østre Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 02 / 5 2100 33,3arg 75
Ann May Sveinungsen-Thorleif Tharaldsen V. Tjomsland Sørlandets Travpark 3 11/9 - 07 / 1 2140 31,7 200
E. Høitomt Ann May Sveinungsen (A) V. Tjomsland Sørlandets Travpark 8 25/8 - 08 / 11 2160 37,3 g 72
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek V. Tjomsland Sørlandets Travpark 2 29/7 - 08 / 8 2160 33,2 g 48
6 2019: -4 -0 -0 -0 -3 -10 500 2018: -4 -1 -1 -1 -0 -21 000
Mjølner Bruna 2 Plass 33 435
5 år MØRKBR HP v.Horgen Tore J. Mjølnerød Färjestad 7 11/9 - 02 / 1 2140 42,8 g 70
e. Mjølner Dokka v. Polar Troll J. Mjølnerød Drammen Travbane P 31/7 - 21 / 3 2120 38,5 g P
Anne Hemstad /Gamle Fredrikstad J. Mjølnerød Momarken Travbane 04/10 - 22 / 3 2160 48,2 g B
J. Hansen Jan Morten Hansen (T) J. Mjølnerød Momarken Travbane 30/8 - 23 / 9 2160 57,3 B
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Nordstjärna J.R. (S) 3 Plass 0
5 år SVARTBRUN HP v.Sleipner Tor A. Andersen Klosterskogen Travbane - 08/3 - 20 / 3 2120 dg r N
e. G.G.Frilla* (S) v. Nordlys* (S) A. Andersen Biri Travbane - 11/8 - 08 / 7 2100 dg r 139
Anders Andersen /Våle A. Andersen Klosterskogen Travbane - 01/6 - 08 / 2 2100 dg 438
A. Andersen A. Andersen Sørlandets Travpark - 26/2 - 07 / 1 2140 dg r 551
Beige,hvite erm, brun sidef/ermr. rekl J. Gaustad Klosterskogen Travbane P 11/8 - 21 / 3 2120 40,5 g P