<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V65-3
SANDEFJORD TRAVFORENINGS ÆRESMEDLEMMER's LØP

Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 75.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-8-3 Plass : 2-8-3

1 2019: -6 -0 -0 -0 -2 -6 974 2018: -16 -0 -2 -3 -7 -47 000
Lord Coral 2100 1 Plass 80 974
7 år BRUN V v.S.J.'s Photo* (US) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 3 12/10 - 01 / 6 2100 16,7a 118
e. Alexias Corall (S) v. Smokin Yankee (US) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 28/9 - 07 / 7 2609 17,7a 227
Stall L.R.W. L. Hauge Bergen Travpark 4 30/8 - 02 / 8 2120 17,7 288
E. Høitomt Jarle Gunstad T. Karlsen Forus Travbane 0 21/8 - 04 / 5 2060 br g 73
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek L. Hauge Forus Travbane 6 07/8 - 07 / 4 2040 17,3ag 204
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -4 -2 -1 -1 -134 000
Le Rapide 2 Plass 134 000
5 år BRUN V v.Revenue* (S) M. Gundersen Bjerke Travbane 3 10/10 - 03 / 9 2100 17,0a 60
e. Paris Texas v. Gunslinger Spur (US) R. Aarlie Biri Travbane 4 17/8 - 04 / 8 2100 16,7a 44
Stall 3+1 E. Høitomt Drammen Travbane 2 02/8 - 05 / 8 2100 16,2a 15
M. Gundersen Bjørn Gustavsen R. Aarlie Biri Travbane 1 13/7 - 07 / 3 2100 16,9a 27
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame R. Aarlie Jarlsberg Travbane 1 25/6 - 01 / 2 2100 17,8 92
3 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -17 -0 -3 -4 -5 -72 000
C.C. Lucky Star 3 Plass 85 000
5 år BRUN V v.Juliano Star* (FR) K. Johansen Momarken Travbane 0 20/10 - 09 / 6 2140 br ag 99
e. Kings Lucky v. Supergill* (US) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 10/10 - 03 / 6 2100 16,9a 210
Per-Arne Claussen & Stall C.C. AS O. Mikkelborg Bjerke Travbane 4 02/10 - 03 / 7 1609 17,9a 66
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 19/9 - 06 / 10 2100 16,5a 515
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Bjerke Travbane 6 12/9 - 02 / 2 2100 17,8a 326
4 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -12 000 2018: -14 -0 -4 -1 -5 -51 500
Thaia Sund 4 Plass 105 000
9 år MØRKBR HP v.Thai Tanic E. Grohs Jarlsberg Travbane 6 12/10 - 01 / 5 2100 16,8a 1326
e. Oliv Sund (S) v. Sugarcane Hanover* (US) E. Grohs Klosterskogen Travbane 0 01/10 - 04 / 8 2100 19,1a 477
Tom Grohs-Tommy L. Grimersen E. Grohs Klosterskogen Travbane 7 24/9 - 04 / 5 2100 18,2a 1074
E. Grohs Tom Grohs E. Grohs Klosterskogen Travbane - 16/7 - 02 / 5 2100 dg a 199
svart m/hvitt skråbånd,mansj. gr.sømme E. Grohs Klosterskogen Travbane 4 07/6 - 07 / 3 2100 18,0a 302
5 2019: -3 -0 -1 -0 -2 -14 500 2018: -11 -0 -1 -2 -6 -36 250
Stand Up 5 Plass 78 250
7 år BRUN H v.Gigant Neo* (S) J. Revheim Jarlsberg Travbane 4 12/10 - 01 / 11 2100 16,7a 592
e. Lovely Lexby v. Speedy Tomali (US) J. Revheim Klosterskogen Travbane 4 24/9 - 04 / 1 2100 17,9a 274
John Revheim /Ramnes E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 14/9 - 02 / 6 1609 15,1a 142
J. Revheim E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 22/8 - 04 / 9 2100 17,9a 57
hvit m/grønne bomber & ermer. E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 13/8 - 04 / 7 2100 16,1a 55
6 2018: -3 -0 -0 -1 -2 -14 000 2017: -5 -2 -0 -0 -0 -54 000
Mystical Rebellion 6 Plass 68 000
4 år BRUN V v.Coktail Jet (FR) G. Austevoll Bjerke Travbane 4 10/10 - 03 / 2 2100 17,1a 82
e. Mystical News v. Super News (US) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 3 28/9 - 07 / 3 2609 17,8a 26
Stall T.R.E. Rebell P. Buer Bergen Travpark 1 28/9 - 03 / 3 2100 16,9a 118
G. Austevoll Hedda E. Assev (T) P. Buer Bergen Travpark 0 21/9 - 08 / 1 2100 20,9 g 19
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl P. Buer Haugaland Travpark 1 03/9 - 08 / 3 1800 20,2 23
7 2019: -9 -3 -1 -0 -3 -63 500 2018: -14 -3 -1 -1 -3 -70 063
Viking Ivi 7 Plass 133 563
5 år BRUN V v.Great Challenger (US) L. Kolle Momarken Travbane 0 23/9 - 07 / 6 2640 20,9a 59
e. Ivery Simoni (DK) v. Ride The Wave* (US) T. Horpestad Årjäng 6 07/9 - 02 / 10 1640 15,5ag 58
Team Oktober Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 08/8 - 07 / 10 2100 17,3a 124
J. Hansen Jan Morten Hansen (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 25/7 - 05 / 6 2100 16,2a 81
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 2 07/7 - 01 / 8 2100 15,8a 380
8 2019: -9 -1 -2 -0 -5 -58 500 2018: -13 -2 -2 -1 -4 -53 000
Welcome 8 Plass 117 500
5 år BRUN HP v.Cromwell (US) D. Dalen Biri Travbane 3 05/10 - 02 / 9 2100 16,4a 39
e. Empress Tile v. Kadabra* (US) D. Dalen Drammen Travbane 1 27/9 - 05 / 12 2100 17,9a 52
Kjetil Melum-Hansen-Nils A. Stødle E. Linn Drammen Travbane 6 06/9 - 04 / 10 2100 18,3a 116
D. Dalen Petter Glittum (T) E. Linn Klosterskogen Travbane 4 16/8 - 04 / 6 2100 18,8a 53
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek E. Linn Klosterskogen Travbane 1 16/7 - 08 / 2 2100 18,1a 129
9 2019: -10 -1 -0 -0 -4 -26 474 2018: -22 -1 -5 -2 -6 -83 324
Star's Gift 9 Plass 109 798
5 år BRUN V v.Juliano Star* (FR) O. Østre Bjerke Travbane 2 23/10 - 03 / 4 1609 16,1a 56
e. Free Gift (S) v. Gift Box* (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 10/10 - 03 / 5 2100 17,4a 1241
Jan-Arne Raab /Greåker V. Hop Bjerke Travbane 5 25/9 - 03 / 7 2100 18,3a 58
O. Østre Jan-Arne Raab (T) O. Østre Bjerke Travbane 2 18/9 - 02 / 4 2100 18,0a 95
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Jarlsberg Travbane 6 10/9 - 04 / 5 2100 17,8a 105
10 2019: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -11 -1 -2 -1 -2 -46 500
Orlando Fortis 10 Plass 77 500
6 år BRUN V v.Orlando Vici (FR) M. Gundersen Bjerke Travbane 2 15/10 - 02 / 4 2100 16,3a 34
e. Cantab Doll (US) v. Cantab Hall (US) G. Gundersen Momarken Travbane 1 23/9 - 02 / 5 2140 17,3a 40
Svein Ystenes /Granli G. Gundersen Bjerke Travbane 0 12/9 - 02 / 5 2100 18,6ag 135
G. Gundersen Svein Ystenes M. Gundersen Biri Travbane 4 24/8 - 06 / 1 2100 18,3a 93
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Biri Travbane 0 17/8 - 04 / 10 2100 17,7ag 193