<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:44 V75-3
V5-5
JACOB MELANDS ÆRESLØP
JACOB MELANDS ÆRESLØP
Kaldblods 1600 m. Autostart. Maks 10 startende.
For 3-15-årige minst 800.000 kr.
Premier: 125.000-60.000-30.000-20.000-10.000-(10.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-6-1 Plass : 3-6-1

1 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -13 -2 -1 -2 -5 -109 500
Tin Tveiten 1600 1 Plass 2 655 554
13 år MØRKBR H v.Sjefen G. Mikkelsen Forus Travbane 5 16/10 - 02 / 8 1620 24,8 108
e. Tun Kari v. Kos Knekten G. Mikkelsen Bergen Travpark 2 04/10 - 04 / 5 2100 25,0a 73
Kåre Refsland-Edvard Lindalen O. Østre Klosterskogen Travbane 1 01/10 - 03 / 7 1700 25,4ag 40
G. Mikkelsen Kåre Refsland G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 4 11/9 - 01 / 8 2180 24,4 56
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek G. Mikkelsen Forus Travbane 0 07/8 - 03 / 9 2080 24,8 100
2 2019: -6 -1 -0 -1 -2 -36 000 2018: -16 -3 -3 -3 -3 -124 000
Lille Jerkeld 2 Plass 1 031 000
10 år SVART H v.Mørtvedt Jerkeld O. Wassberg Bergen Travpark 3 18/10 - 07 / 4 2140 26,0 41
e. Perle Lill v. Järvsöfaks (S) O. Wassberg Forus Travbane 0 16/10 - 02 / 2 1600 26,4 g 93
Sissel Paulsen /Kolltveit O. Wassberg Bergen Travpark 3 04/10 - 04 / 1 2100 25,1a 125
O. Wassberg O. Wassberg Bergen Travpark 3 27/9 - 01 / 4 2120 25,1 40
Rød m/blå ermer, reklame O. Wassberg Bergen Travpark 1 06/9 - 08 / 6 2140 26,7 18
3 2019: -4 -1 -1 -2 -0 -290 000 2018: -13 -8 -2 -0 -3 -1 365 008
Odd Herakles 3 Plass 4 414 669
9 år SVART H v.Moe Odin A. Akselsen Färjestad 4 22/9 - 10 / 9 2140 21,5a 33
e. Gaupen Stjerna v. Alm Svarten A. Akselsen Bjerke Travbane 1 23/8 - 07 / 6 1609 20,9a 12
Odd Paulsen-Linda Cathrine Kvernenes A. Akselsen Åby 2 11/8 - 01 / 1 1640 19,2a 39
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Sørlandets Travpark 1 21/7 - 09 / 2 2609 23,1a 19
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Jarlsberg Travbane 1 07/7 - 07 / 5 1609 19,8a 11
4 2019: -7 -0 -2 -0 -3 -39 500 2018: -21 -3 -2 -2 -7 -270 500
Galileo 4 Plass 2 498 908
7 år SVART H v.Järvsöfaks (S) O. Storetvedt Bergen Travpark - 18/10 - 07 / 5 2160 dg 21
e. Tangen Pia v. Lome Elden O. Storetvedt Bergen Travpark 5 04/10 - 04 / 4 2100 nc a 114
Stall Galileo O. Storetvedt Bergen Travpark 4 27/9 - 01 / 6 2140 24,9 18
E. Høitomt Odd Storetvedt (T) G. Flåten Bjerke Travbane 0 09/9 - 07 / 11 2160 23,5 165
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Flåten Sørlandets Travpark 2 25/8 - 02 / 9 2180 23,9 20
5 2019: -5 -2 -0 -0 -1 -146 450 2018: -16 -2 -1 -3 -4 -231 008
Ådne Odin 5 Plass 1 185 961
6 år SVART H v.Bork Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 0 09/9 - 07 / 5 2140 24,6 63
e. Ådnes Stine v. Kos Knekten H. Holm Bjerke Travbane 0 23/8 - 07 / 4 1609 22,7a 268
Odd Ådnekvam /Salhus T. Solberg Drammen Travbane 5 11/8 - 04 / 3 1700 23,6ag 55
T. Solberg Erik Killingmo (T) C. Jepson Rättvik 3 04/8 - 08 / 7 1640 22,4 g 32
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 1 25/7 - 07 / 11 2160 23,9 59
6 2019: -6 -3 -2 -0 -1 -352 000 2018: -19 -13 -3 -2 -1 -1 250 803
Ulsrud Tea 6 Plass 6 649 357
12 år SVART HP v.Åsajerven S. Wassberg Biri Travbane 1 13/10 - 04 / 6 2620 23,9 54
e. Nebbenes Tea v. Elding S. Wassberg Bergen Travpark 1 04/10 - 04 / 6 2100 24,8a 11
Anita Wergeland /Dalsøyra S. Wassberg Forus Travbane 1 15/9 - 08 / 9 2100 23,6 16
S. Wassberg Ove Kenneth Karlsen (T) S. Wassberg Bjerke Travbane 3 23/8 - 07 / 8 1609 21,3a 137
Svart m/hvitt skl.stykke, rekl. S. Wassberg Drammen Travbane 2 11/8 - 04 / 1 1700 22,8a 15
7 2019: -6 -0 -0 -0 -2 -10 212 2018: -23 -0 -1 -4 -6 -124 557
Finnskog Fokus 7 Plass 1 283 626
12 år BRUN V v.Spikeld N. Benzon Färjestad 3 15/10 - 10 / 4 2660 24,5 209
e. Silje Spretta v. Pajaprins G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 01/10 - 03 / 11 1700 26,6a 205
Gunnar Kværne /Sem T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 08 / 11 2100 25,2a 498
G. Austevoll Gunnar Kværne S. Løvvold Klosterskogen Travbane 3 22/8 - 01 / 8 2160 26,9 65
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl T. Jansson Rättvik 0 04/8 - 08 / 3 1640 23,0 119
8 2019: -13 -1 -1 -5 -5 -69 500 2018: -29 -0 -4 -5 -11 -114 500
Vertigo Bjørn 8 Plass 1 444 500
11 år BRUN H v.Spikeld H. Steine Bergen Travpark 4 04/10 - 04 / 3 2100 25,2a 379
e. Bru Linn v. Spang Best H. Steine Bergen Travpark - 27/9 - 01 / 3 2120 dg 364
Håkon B. Steine /Norheimsund H. Steine Bergen Travpark 5 20/9 - 08 / 10 2180 30,0 92
H. Steine H. Steine Bergen Travpark 3 06/9 - 08 / 7 2140 27,5 g 82
rød m/svart plusstegn + reklame B. Steine Bergen Travpark 2 30/8 - 01 / 7 2160 25,4 375
9 2019: -5 -2 -0 -0 -2 -50 974 2018: -13 -1 -0 -4 -5 -143 102
Særpefanten 9 Plass 3 617 398
14 år BRUN H v.Moe Odin O. Østre Bjerke Travbane 0 26/9 - 08 / 14 2180 23,9 337
e. Rilitha v. Alm Rigel O. Østre Bjerke Travbane 5 23/8 - 07 / 3 1609 22,3a 399
Åge Johansen /Grålum O. Østre Drammen Travbane 3 11/8 - 04 / 4 1700 23,2a 54
O. Østre O. Østre Östersund 3 25/7 - 07 / 1 2140 21,9a 340
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Årjäng 4 13/7 - 06 / 8 2160 22,7 125