<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:28 V75-5
V4-2
HAUGE ASFALTS LØPET (GRUNNCUPEN)
GRUNNCUPEN
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 100.001 kr., 40 m. ved 175.001 kr.
For 3-15-årige høyest 300.000 kr som har fullført minst 1 totalisatorløp f.o.m. 13. august 2018.
Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-(4.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-3-13 Plass : 4-3-13

1 2019: -5 -0 -0 -1 -3 -18 000 2018: -18 -1 -0 -1 -9 -52 500
Tysvær Odin 2120 1 Plass 189 000
8 år SVART V v.Bork Odin S. Ekerhovd Bergen Travpark 3 11/10 - 07 / 5 2100 29,9 461
e. Tangen Toja v. Alm Svarten I. Risa Forus Travbane 4 25/9 - 06 / 13 2080 29,7 339
Karen Vikse /Haugesund S. Lode Forus Travbane 6 04/9 - 09 / 11 2060 31,0 350
T. Totland Karen Vikse I. Risa Forus Travbane 0 31/7 - 02 / 5 2040 31,0a 391
blå m/hvitt kileformet skulderstykke I. Risa Forus Travbane 5 17/6 - 03 / 6 2060 30,4 94
2 2019: -3 -1 -2 -0 -0 -35 000 2018: -3 -0 -0 -2 -0 -10 000
Alm Elden 2 Plass 195 000
6 år SVART V v.Lome Elden T. Solberg Drammen Travbane 3 11/10 - 01 / 4 1700 25,6a 47
e. Alm Nora v. Nordli Svarten T. Solberg Klosterskogen Travbane 3 24/9 - 03 / 4 2100 28,7a 34
Helge Olav Asphaug /Bø I Telemark A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 25/11 - 01 / 3 2120 32,4 62
T. Solberg Kristian Versto A. Akselsen Biri Travbane 6 04/11 - 04 / 1 2100 29,6 165
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Bergen Travpark 4 21/10 - 05 / 9 2160 27,6 340
3 2019: -2 -2 -0 -0 -0 -40 000 2018: -3 -2 -1 -0 -0 -52 000
Ask Viking 3 Plass 221 500
7 år SVART V v.Järvsöfaks (S) G. Gudmestad Bergen Travpark 1 18/10 - 06 / 7 2120 29,4 19
e. Horgen Bente v. Elding G. Gudmestad Forus Travbane P 14/8 - 21 / 7 2060 33,4 P
Geir Gudmestad /Bryne G. Gudmestad Forus Travbane 4 18/7 - 07 / 4 2040 27,2a 24
G. Gudmestad G. Gudmestad Forus Travbane 2 27/6 - 04 / 11 2040 27,9a 30
Blå m/hvitt skulderstk & tre skrb.rekl G. Gudmestad Forus Travbane 1 17/6 - 02 / 12 2060 28,7 24
4 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -6 -0 -1 -4 -197 500
Stumne Fyr 4 Plass 288 530
5 år MØRKBR V v.Joker Elden Å. Tengsareid Biri Travbane 5 13/10 - 10 / 1 2100 28,3 189
e. Stumne Saga v. Spang Best E. Høitomt Bjerke Travbane 1 02/10 - 05 / 6 2100 30,3a 16
Merete Viksås /Roa Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 08/9 - 02 / 2 2140 28,4 48
Å. Tengsareid Anders Lundstrøm Wolden (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 6 27/8 - 06 / 9 2600 27,7a 212
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 20/8 - 03 / 7 2100 27,7a 37
5 2019: -1 -1 -0 -0 -0 -14 000 2018: -9 -3 -0 -0 -0 -44 000
Bokli Stjernen 5 Plass 169 000
7 år SVART V v.Åsajerven Ø. Austevoll Bergen Travpark 1 11/10 - 07 / 1 2100 29,1 25
e. Bokli Oda v. Moe Odin Ø. Austevoll Bergen Travpark 1 13/9 - 03 / 2 2100 29,8 25
Magnar Nornes-Hanne C. Seljelid Ø. Austevoll Bergen Travpark 1 06/9 - 04 / 1 2100 30,8a 35
Ø. Austevoll Magnar Nornes Ø. Austevoll Bergen Travpark - 06/9 - 10 / 6 2100 dg 26
rød m/grønt kryss + rekl. G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 03/8 - 03 / 5 2100 br ag 30
6 2019: -3 -3 -0 -0 -0 -68 000 2018: -17 -5 -3 -2 -2 -139 486
Rappnor 6 Plass 249 698
6 år SVARTBRUN H v.Nordli Svarten O. Østre Bjerke Travbane 2 15/10 - 01 / 9 2100 26,9a 148
e. Tuvrappa v. Elding O. Østre Momarken Travbane 2 23/9 - 04 / 6 2140 30,1 17
Lene Søyseth /Surnadal O. Østre Årjäng 6 07/8 - 03 / 4 2140 29,3a 63
O. Østre O. Østre Arvika 1 19/7 - 04 / 10 2540 29,6 28
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Arvika 0 06/7 - 11 / 11 2120 31,9 g 24
7 2019: -12 -0 -1 -1 -8 -36 000 2018: -22 -0 -3 -1 -16 -82 000
Pytt Elden 7 Plass 206 500
10 år MØRKBR V v.Eldfaksen* (S) O. Ingebrigtsen Bergen Travpark 7 18/10 - 06 / 12 2140 29,6 641
e. Pytt Pytt v. Troll Jahn O. Ingebrigtsen Bergen Travpark 5 11/10 - 07 / 2 2100 30,2 541
Torill Ystebø Ingebrigtsen-Ole Johan Ingebrigtsen O. Ingebrigtsen Bergen Travpark 2 27/9 - 04 / 5 2140 29,9 72
O. Ingebrigtsen O. Ingebrigtsen Forus Travbane 0 15/9 - 03 / 4 2040 29,3 1087
mørkblå m/hvit kule O. Ingebrigtsen Bergen Travpark 4 30/8 - 04 / 8 2140 30,8 331
8 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -14 -5 -1 -1 -2 -129 000
Soten 8 Plass 176 950
7 år SVART H v.Alm Viktor K. Handeland Sørlandets Travpark 2 06/10 - 01 / 6 2160 27,9 130
e. Sota v. Braute K. Handeland Forus Travbane 0 15/9 - 03 / 3 2040 29,4 260
Annette Nancy Hoem /Kleppe P. Kals Forus Travbane 3 04/9 - 09 / 9 2060 30,1 16
K. Handeland Annette Nancy Hoem P. Kals Bergen Travpark 1 18/8 - 05 / 4 2100 30,1a 22
rød m/tre svarte stolper/ermstr.+rekl. K. Handeland Forus Travbane 1 14/8 - 04 / 7 2040 29,1 g 59
9 2019: -6 -1 -0 -1 -1 -26 000 2018: -23 -4 -2 -3 -8 -161 000
Lustra Ida 2140 1 Plass 362 500
6 år SVART HP v.Åsajerven S. Wassberg Biri Travbane 4 13/10 - 06 / 11 2120 28,7 414
e. Lannem Stjerna v. Braute S. Wassberg Bergen Travpark 2 27/9 - 06 / 4 2120 29,2 45
Team Vest S. Wassberg Bergen Travpark 1 06/9 - 05 / 2 2100 28,5a 182
S. Wassberg Olav R. Flatekvål S. Wassberg Bergen Travpark 1 06/9 - 10 / 14 2120 29,1 77
Svart m/hvitt skl.stykke, rekl. Ø. Austevoll Bergen Travpark - 18/8 - 08 / 3 1620 dg 187
10 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -5 500 2018: -32 -2 -2 -5 -12 -114 000
Sylv Svarta 2 Plass 319 500
7 år SVART HP v.Alm Viktor O. Wassberg Bergen Travpark 8 18/10 - 05 / 13 2120 29,7 167
e. Kap Spika v. Spikeld O. Wassberg Bergen Travpark 6 11/10 - 07 / 14 2120 29,9 50
Stall Sylv Svarta O. Wassberg Bergen Travpark 2 04/10 - 06 / 7 2120 29,0 g 56
O. Wassberg O. Wassberg Bergen Travpark 3 27/9 - 06 / 2 2120 29,4 40
Rød m/blå ermer, reklame O. Wassberg Bergen Travpark 1 13/9 - 05 / 2 2100 28,1 143
11 2019: -7 -0 -1 -2 -3 -33 000 2018: -18 -3 -1 -1 -10 -120 500
Valle Max 3 Plass 360 500
9 år MØRKBR H v.Järvsöfaks (S) R. Tvedt Bergen Travpark 0 18/10 - 05 / 5 2120 29,9 43
e. Valle Eldi v. Elding H. Tvedt Bjerke Travbane 0 08/9 - 06 / 9 2100 26,4ag 119
Andreas Bjørge Fosse /Eikangervåg L. Hauge Bergen Travpark 4 30/8 - 06 / 12 2140 28,7 38
H. Tvedt Anne Bjørge R. Tvedt Bergen Travpark 2 18/8 - 04 / 9 2120 27,8 83
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek R. Tvedt Forus Travbane - 07/8 - 08 / 9 2060 dg 120
12 2019: -7 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -26 -1 -3 -1 -7 -64 000
Madla Perlå 4 Plass 303 500
9 år SVARTBRUN HP v.Neslands Loke J. Landaas Bergen Travpark 2 18/10 - 05 / 8 2120 29,5 244
e. Madlavesla v. Spikeld J. Landaas Bergen Travpark 8 11/10 - 07 / 12 2120 30,1 461
Eivind Fjellstad-Britt Hege Fjellstad J. Landaas Bergen Travpark 4 04/10 - 06 / 4 2120 29,5 227
J. Landaas Eivind Fjellstad (T) J. Landaas Bergen Travpark 5 27/9 - 06 / 9 2120 29,6 356
hvit m/tre gule ermringer. blå søm +re J. Landaas Bergen Travpark 6 20/9 - 04 / 2 2100 29,2a 321
13 2019: -8 -0 -1 -0 -5 -23 000 2018: -28 -1 -4 -3 -12 -140 500
S.G. Jerv Blesa 5 Plass 252 527
7 år MØRKBR HP v.Åsajerven V. Hop Momarken Travbane 0 20/10 - 06 / 7 2160 28,6 259
e. Alsaker Bølla v. Bokli Balder R. Hop Bergen Travpark 5 04/10 - 03 / 2 2620 32,6 43
Stall Jervbleso V. Hop Forus Travbane 2 15/9 - 03 / 6 2040 27,9 673
V. Hop Mari Mykkeltvedt (T) S. Wassberg Bjerke Travbane 0 08/9 - 02 / 3 2140 29,3 g 469
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl R. Hop Bergen Travpark 2 30/8 - 04 / 11 2140 30,6 113
14 2019: -9 -0 -0 -0 -6 -19 500 2018: -17 -1 -1 -3 -7 -70 000
Nebbenes Friggi 6 Plass 229 000
9 år BRUN HP v.Frigg Elden J. Landaas Bergen Travpark 6 18/10 - 06 / 9 2140 29,6 135
e. Nebbenes Mari v. Mentor Mollyn J. Landaas Bergen Travpark 4 04/10 - 03 / 3 2620 32,5 45
Rune Guddal-Arnt Mikkelsen S. Iversen Bergen Travpark 3 20/9 - 07 / 6 2140 31,1 63
G. Austevoll Rune Guddal J. Landaas Bergen Travpark 1 30/8 - 04 / 9 2140 30,5 168
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl J. Landaas Bergen Travpark 4 18/8 - 08 / 1 1600 26,8 161